амазон сметка плащане

Hasibe

New Member
Здравейте,
поставен съм пред следния казус:
Имам запор на банкова сметка, а вероятно ще имам и бъдещи такива, ако открия нови сметки в други банки.
Предстоят обаче скоро плащания от амазон, а знаем, че за целта е нужно, да посоча банкова сметка.
Има ли друг начин да получа пари - например чрез Paisera сметка или нещо друго
Извинявам се, ако темата ми е кофти..
Веднага след като видя, че научих това което ме интересува - ще махна темата
Поздрави !
 
Все си мислех да не пиша нищо, но вече се премина границата. Как очакваш някой да ти обясни публично начин за заобикаляне на закона и да си сложи главата в торбата?! На всичкото отгоре това е изтипосано в друга тема, само че като пост, за да може да се индексира и после да се гледа по архивите от поне 10 места. Това, че ще редактираш нещо си не значи, че го изтриваш. Казвам го на човека, който ще сподели подобна информация с теб и после ще бере ядове, щото видиш ли някой не си е плащал задълженията.
 
Според мен плащането към амазон ти е най-малкия проблем от това, което чета. По-добре си оправи там кое каквото можеш, вземи някакви консултации от специалисти и действай. Няма иначе да вършееш в бизнес средите, поне тия дето не са на тъмно.
 
Благодаря ви за съветите ! Само да уточня, че имам за цел да оправя проблема със запора, но това ще отнеме време, а времето е пари.. Та затова исках временно да имам начин, чрез който да получавам пари от амазон, а когато реша проблема със запора - ще предоставя банкова сметка на амазон. Мисля, че човек може да си смени банковата сметка там или греша ?
 
Последно редактирано:
Благодаря ви за съветите ! Само да уточня, че имам за цел да оправя проблема със запора, но това ще отнеме време, а времето е пари.. Та затова исках временно да имам начин, чрез който да получавам пари от амазон, а когато реша проблема със запора - ще предоставя банкова сметка на амазон. Мисля, че човек може да си смени банковата сметка там или греша ?
За какво е запора, дето тегли пари от на майка си картата ли?
 
Ако тепърва ще откриваш Амазон като място за вадене на пари отпиши три месеца докато вземеш да продаваш.
Защо след 3 месеца ли правят първите плащания а и дори след 3 месеца да платят - не се ли изисква преди всичко (преди да продаваш) им предоставиш банкова сметка
 
Пиши на съпорта на амазона, че имаш запор, може да ти плащат по алтернативен начин, примерно по куриер.
 
Пиши на съпорта на амазона, че имаш запор, може да ти плащат по алтернативен начин, примерно по куриер.
Не знам дали още поддържат чекове. Кликбанк поддържаха преди 2 години, но не си ги проверявал от доста време.
 
Пиши на съпорта на амазона, че имаш запор, може да ти плащат по алтернативен начин, примерно по куриер.
Или с пощенски гълъП:), и ако не е тайна какво продаваш там хабибе?
 
Или с пощенски гълъП:), и ако не е тайна какво продаваш там хабибе?
Доколкото следя поста , с намерение за продажби е. Дори да си реши проблема с банковата сметка , има едни 20 дни чакане до получаването на преводите. Та с моя пост по-горе се опитвах да обясня че не става бързо и не е алтернатива на постоянно доходи ( тоест , да си намери работа някъде и да си движи нещата успоредно ).
 
Защо след 3 месеца ли правят първите плащания а и дори след 3 месеца да платят - не се ли изисква преди всичко (преди да продаваш) им предоставиш банкова сметка
Защо след 3 месеца ли правят първите плащания а и дори след 3 месеца да платят - не се ли изисква преди всичко (преди да продаваш) им предоставиш банкова сметка
със сметката ще се оправиш. Все ще “зацепиш” как да го направиш но нов продавач в Амазон продава единични бройки, следват 30 дни чакане докато освободят парите и чак тогава пътуват към банковата сметка. Какво смяташ да продаваш ?
 
ми квот дал господ :D все ще измисля кво да продавам :p книги мисла да продавам
 

Горе