виртуална класна стая за дистанционно обучение

Charlotte8811

New Member
Здравейте, бих да предлагам дистанционно обучение с виртуална класна стая и не мога да се спра на подходяща платформа. Моля, ако някой е запознат да ми препоръча. Предварително благодаря за отделеното време.
 
От: виртуална класна стая за дистанционно обучение

Струва ми се много трудна за конфигурация и инсталация.
 
От: виртуална класна стая за дистанционно обучение

Благодаря ви за съвета. Разгледах я, наистина е отлична за дистанционно обучение. Не можах да открия има ли някакви готови ресурси, които могат да се използват- платени или безплатни, например готови видео уроци, тестове и т.н.
 
От: виртуална класна стая за дистанционно обучение

Благодаря ви за съвета. Разгледах я, наистина е отлична за дистанционно обучение. Не можах да открия има ли някакви готови ресурси, които могат да се използват- платени или безплатни, например готови видео уроци, тестове и т.н.

В смисъл? Тестово ли искаш да качиш нещо на нея или искаш готови тестове и уроци на дадена тема?
 
От: виртуална класна стая за дистанционно обучение

Имам предвид ресурси за чуждоезиково обучение, които мога да ползвам ( платени или безплатни ): готови тестове за определяне на ниво например, видео уроци, игри, упражнения... Уроци, които други организации ( издателства, школи, центове ) споделят/ продават.
 

Горе