въпрос за crocmint

regen

New Member
преди известно се регистрирах в crocmint и още не мога да продам нищо реших сега да направя блог и да сложа два три банера за продукти за отслабване.може ли някои да ми помогне ако може да спомене основните неща които трябва да се направят
 
От: въпрос за crocmint

Дай да го видим този блог където си го направил.
Имаше тема във форума за излишните неща в един блог. Мисля, че ще ти е от полза, по-късно ще я потърся!

Поздрави,

ПП - Мисля, че си избрал грешна секция за въпроса си!
 
Последно редактирано:
От: От: въпрос за crocmint

Дай да го видим този блог където си го направил.
Имаше тема във форума за излишните неща в един блог. Мисля, че ще ти е от полза, по-късно ще я потърся!

Поздрави,

ПП - Мисля, че си избрал грешна секция за въпроса си!

ето го slimminghere.wordpress.com благодаря ти за помоща:)
 
Re: От: От: въпрос за crocmint

ето го slimminghere.wordpress.com благодаря ти за помоща:)
Не е добре блога, ама никак. И не го прави на WP.com, тия са педеругнели и трият такива блогове, както казват те - с комерсиална цел.

Смени на блогър или някой хъб страница, скуидо ако искаш. Но смени и сложи нещо по-изчистено и светло. Все пак продаваш здраве, а не свещи. ;) Виж платформата блогър и аз лично ще ти намеря подходяща "кожа" за новия облик на блога ти. ;)

Но, Фокси е прав, няма да продадеш от този блог. ;)
 
От: въпрос за crocmint

благодаря ви ще направя така както казвате само искам да ви питам един продукт ли да сложа или пак така да го направя и ако има цена по добре ли е
 
Последно редактирано:
От: въпрос за crocmint

Направих един за VitoSlim по добре ле е или пак нищо не става slimminghere.blogspot.com
 
От: въпрос за crocmint

Форматиране на текста, форматирането на таблицата долу (където се щрака за покупка) е счупено. Освен това никой не би купил нещо от блог, купуват от продуктовия сайт (сайт за продажба на продукта). Този блог изобщо не прилича на продуктов сайт (сайт от който се пазарува). Продуктовият сайт е онзи сайт, до който достига потребителя когато щракне върху банера (там има "Contact US", "FAQ", "Terms and Conditions" и т.н.).

Ако оправиш форматирането и сложиш връзка или бутон "Order Now" в края на статията може да заприлича на блог с ревюта на продукти.
 
От: въпрос за crocmint

Да и аз така си мислех махнах таблицата и оставих само банера.
 
Може да направиш и ревюта на база това, което имаш като продукт информация. Банерите отделно може да заместят други празни елементи, като се сложат най-тематичните неща на съответните позиции/страници. Реално след ревютата може да ги пращаш директно на самата страница на продукта, което ще е много голямо улеснени за всеки един потребител, които има интерес към съответния продукт. Много е важно да имаш идея, която да следваш. Дали блога ще е инфо, дали ще съдържа и интересни съвети, видеа. Кажи до къде си стигнал с направата му, за да знаем и ние къде да се включим с помощта. Както ти казах, ще се започне с дизайна и се мине към всичко, което изгражда добрата визия и подобрява конверсията му. ;)
 
От: Re: въпрос за crocmint

Може да направиш и ревюта на база това, което имаш като продукт информация. Банерите отделно може да заместят други празни елементи, като се сложат най-тематичните неща на съответните позиции/страници. Реално след ревютата може да ги пращаш директно на самата страница на продукта, което ще е много голямо улеснени за всеки един потребител, които има интерес към съответния продукт. Много е важно да имаш идея, която да следваш. Дали блога ще е инфо, дали ще съдържа и интересни съвети, видеа. Кажи до къде си стигнал с направата му, за да знаем и ние къде да се включим с помощта. Както ти казах, ще се започне с дизайна и се мине към всичко, което изгражда добрата визия и подобрява конверсията му. ;)

Идеята ми е инфо блог с ревюта на продукти./slimminghere.blogspot.com/ виж го и кажи от каде да започна.
 
Добре си го замислил. Подкрепям., ;)

Пооформи го да изглежда като сайт. Сложи му менюта, линкове и други елементи отстрани. Смени си favicon-ката, Направи си добър тайтъл (оптимизиран). Имаш малко довършителна работа по дизайна. ;) Но ще се получи добре, избрал си все пак добър темплейт за хелт блог.

Прави статиите добре, така, че и ти да искаш да им отделиш време за четене. Не тормози потребителя с наблъскани изречения и подобни. Една добре изглеждаща статия има абзаци, добре подредени графики по нея, ясни подзаглавия, връзки водещи логически до други страници и т.н. Това също го взимай под внимание. Проверявай си граматически текстовете (пример "If you want to lose weight this is place" - по-скоро е "If you want to lose weight, this is the (your) place"). Хората не купуват от сайтове или блогове с грешки и неправилни послания или описания.

Банерите не са много добре сложени така. Аз лично не бих тормозел хората с банери в статията, поставени така в нищото. Сложи ги горе в дясно - един квадрат към целя шоп или към специализиран за weight loss продукти и това е. А статията леко да приканва към някое друго ревю от блога, не им нахалствай, просто ги направи купувачи от читатели. Тази тънка граница ако успееш да я хванеш, ще имаш не лоша конверсия.
 
От: Re: въпрос за crocmint

Благодаря ти за помоща ще се постарая да го направя така както казваш.:)
 
От: въпрос за crocmint

Можеш да го погледнеш и да кажеш как е сега.Постарах се да го оправя,но не знам дали съм се справил.
 
Слагай някакви картинки в статиите. Важно е за потребителите, окото по-добре до асимилира. Но да е сходна с тематиката. ;)

Сложи му ако може някакъв хедър или нещо да подсказва за начало, както и да изглежда като сайт. Усвои всички празни пространства. Виж и банерите да са симетрични с всичко по сайта, тези изглеждат сравнително малко и недобре поставени.


Създавай вече страници, категории, менюта. Прави го вече като сайт. ;)
 
От: въпрос за crocmint

Значи правилно съм те разбрал,обаче се чудя какво да сложа на страниците за да стане по добре.:cry:
 
Оооо, има, има. Като например:

- About us
- Contact us
- FAQ
- Reviews (каквото каза, че и целиш)
- Tips
- Testimonies
- Why go herbal

...и подобни. Има какво. Сложи и категории: Men's Health, Women's Health, General Health, Weight Loss и ако се сетиш за нещо друго.....

Оформи го добре, за да може да градиш над нещо. Така винаги ще имаш място за всичко, което слагаш като съдържание. ;)
 

Горе