въпрос за wordpress

gshopov

Well-Known Member
здр искам да попитам има ли плюгин който да спомага за предпазване от дублирано съдържание в блога ми
значи ето за какво говоря направил съм потребителите автори
и се добавя доста всеки ден но забелязвам че се случва различни потребители да добавят едно и също а аз не искам това да става
също да отбележа че не се изпозват заглавия на текстовете добавя се само текст такаче не знам дали ще има но ще ми бъде много полезно ако някой знае такъв плюгин
 
Не съм спец на wordpress (от 2 месеца го ползвам), но ми се струва нелогично да има такъв плъгин, защото това което искаш да направиш всеки път е различно, т.е. няма как плъгина да има изкуствен интелект и да решава кое да оставя и кое да маха.

При всички случаи е добре да има човешка намеса, т.е. редактирай това, което постват хората. Или измисли игра за най-много уникално съдържание или наказание за дублирано.
 
ами работата е там че малко съм приспособил wordpress за мойте нужди
и проблема идва в това че нестава въпрос за уникално съдаржание
потребителите добавят съдаржание но то може да се намира на всякаде в нета направо да си го кажа блога е за пожелания и както разбирате
всеки потребиел може да добави пожелание но те не си правят труда да пишат уникални просто добавят и се получава така че едно пожелание може да се добави и от 10 потребители едно временно
точно за това питам за подобен плюгин да предотврята това
а за човешка намеса и това го мисля но се добавят доста пожелания дневно и малко трудно мога да наваксвам с триенето на еднаквите :)
 
gshopov каза:
ами работата е там че малко съм приспособил wordpress за мойте нужди
и проблема идва в това че нестава въпрос за уникално съдаржание
потребителите добавят съдаржание но то може да се намира на всякаде в нета направо да си го кажа блога е за пожелания и както разбирате
всеки потребиел може да добави пожелание но те не си правят труда да пишат уникални просто добавят и се получава така че едно пожелание може да се добави и от 10 потребители едно временно
точно за това питам за подобен плюгин да предотврята това
а за човешка намеса и това го мисля но се добавят доста пожелания дневно и малко трудно мога да наваксвам с триенето на еднаквите :)
Намери си помощници :)
 
Нужна ми е помощ за Wordpress

Имам проблеми с blog.carrental.bgблога на Кар Рентал.
Не мога да качвам снимки и не знам как да си оправям key words.
Българските стоят като йероглифи и са ми безполезни за оптимизацията???
Как да го оправя??? Можеш ли да помогнеш?

Жоро
 

Горе