да попитам защо ...

Ilker Sh

Member
Защо съм червен и как мога да си го оправя искам да пиша в продава се продавам спешно 1 фб страница с 10 649 харесвания но не мога заради това червеното...
 
От: да попитам защо ...

Ще напишеш няколко интересни мнения, ще стартираш няколко полезни теми и лека-полека ще ти се оправи репутацията.

Щом си се зачервил така, явно някъде си се издънил. Проследи къде и си коригирай грешката.
 
Защо съм червен и как мога да си го оправя искам да пиша в продава се продавам спешно 1 фб страница с 10 649 харесвания но не мога заради това червеното...
Попиши малко, като гледаш да нямаш полза от това, а напротив - да дадеш нещо на някои, нещо като услуга. В случая полезно и интересно мнение. Това бързо ще те направи зелен, повярвай ми. Няколко такива поста и вече ще грееш даже с положителна репутация. Аз за това когато виждам някои потребители да почват червени и да се възползват от форума и общността, знам, че ако искат да правят бизнес в бъдеще тук, ще е нужно да сменят посоката рязко. Включи се в теми, в които може да си полезен или да напишеш нещо интересно, да споделиш опит и това ще ти се върне. ;)

Успехи от мен.
 
От: да попитам защо ...

Ще напишеш няколко интересни мнения, ще стартираш няколко полезни теми и лека-полека ще ти се оправи репутацията.

Щом си се зачервил така, явно някъде си се издънил. Проследи къде и си коригирай грешката.



че не може да си направи нова рег :lol:
 
Re: От: да попитам защо ...

че не може да си направи нова рег :lol:
Да, това е другата опция. Но мисля, че с няколко теми (полезни и интересни) може да се получи по-добре. Все пак говорим за създаване на нещо читаво (говоря за имидж и добре развит профила тук). За читване не говорим, но е на лице. ;)
 

Горе