два сайта

madgooglebot

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Продават се два сайта, които нямам време, а и желание да поддържам :)
Единят е receptite.net
Около 80-100 унита на ден
Не е добавяно от много време и започва да губи позиции
На купувача ще бъде оказано пълно съдействие за прехвърляне и начина за работа със сайта (който е много лесен принципно)
Домейна изтича в средата на декември

Другият е bgmobile.eu
Около 30 унита дневно
Същата работа, не е добавяно новини от много време и за това губи позиции
Същата система и начин на работа, както горният
Домейна е подновен току-що

И за двата търгове. Най-добрата оферта до след около седмица печели.
Ако останеме на смешни пари, си запазвам правото да не ги продам и да ги запазя или да пусна друга оферта за размяна за линкове<br /><br /> Домейн Име | URL: receptite . net<br /><br />Приблизителна Цена: 100<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 5000<br /><br />Page Rank: 2<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: Опън Сорс<br /><br />Дизайн: Безплатен / GPL<br /><br />Начини на Плащане: банка<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА<br /><br />
 
От: два сайта

Не искам да има ограниченията на чистите търгове като стъпки, твърдо време и тн, за това пускам нещо по свободно. Идеята е повече хора да видят обявата и всеки да си прецени колко му се дават :)
Не виждам какъв е проблемът някой да ми пише на лично или в темата "давам едиколко си"
А срокът "около седмица" също според мен е нормален. Може някой да види обявата и на 8-мият ден нали. Ако стигнеме до договорка, естествено ще бъде упоменато в темата
 
От: два сайта

Малко съвети:

1. Пусни отделни теми за двата търга.
2. Добави точна и ясна информация:
- дата на старт;
- дата и час на финал;
- начална цена;
- стъпка;
- reserve price (цена, под която няма да се продаде);
- "Купи сега" цена.

Ако искаш ги вземи под внимание тези, ако искаш ми тегли една майна, че ти пиша в темата. На мен не ми дреме. Просто по този начин имаш по-големи шансове за успех, както и по-добри шансове за хубава цена.
 
От: два сайта

Няма защо да тегля маини :) Принципно си прав но аз исках да е малко по отворено, без ангажименти...както и да е :)

receptite е продаден на колега от форума

bgmobile-то също има перспектива, но ако започне да се добавят редовно новини
 
От: два сайта

Ами те за това са и личните. Просто стигнахме до договорка с човек, който иска сайта. Дава ми цена, мен ме устройва и това е. Така или иначе беше най-високата оферта от всички...има го и момента пък да изпусна аз купувача :) За това точно писах, че е "отворен" търга, без ангажименти и твърди срокове
 
От: два сайта

бгмобиле отива да се разменя за линкове. Който има желание - 3-4 линка (едногодишни) мин пр2 и по възможност брандирани - на ЛС
 
От: два сайта

Много странно протекъл търг! п.п Мислех да участвам и аз за receptite.

Що за търг е с наддаване на лични,без това да е обявено? И преди да е минала седмица,както е написано. Нищо лично,но не се прави така бизнес.
 
От: два сайта

До 31.10.2012 е удължен, просто както винаги (явно) от icn не са ъпнали инфото, сигурно до няколко дни ще го направят :)

Радост, пак казвам, беше отворен търг, без твърди срокове. Беше постигната нещо като "купи сега" цена.... за пръв път ли чуваш търг да се взима на "купи сега" без да бъде достигнат крайният срок
 
От: два сайта

Ееее, да му е честит на новия собственик! Сигурен съм, че много му се радва :p

бгмобилето също е спазарен :)

Мерси на всички за предложенията
 

Горе