домейни за новия сериал "Отмъщението"

Valentinn

Active Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Днес започва новия и хитов(поне според нова телевизия) сериал "Отмъщението". Реших да направя фен сайт, но ми излязоха лични проблеми, и няма да мога да го развивам. Домейните са в blogger.com и са 6 на брой. Ако някои има интерес да пише тук или на ЛС да му покажа домейните.
Цена: вие предлагате.

Поздрави,
 
Последно редактирано:
От: домейни за новия сериал "Отмъщението"

Аха старите номера на нов глас - "Направих сайт ама нямам време и за това го продавам." Поне си признайте, че сте го направили за да го продавате.

Ако не съм прав - приемам да ми ги подариш и да ги развия!
 
От: домейни за новия сериал "Отмъщението"

Все още се продава :)

Ще се самоцитирам:

Аха старите номера на нов глас - "Направих сайт ама нямам време и за това го продавам." Поне си признайте, че сте го направили за да го продавате.

Ако не съм прав - приемам да ми ги подариш и да ги развия!

Предложението ми е сериозно!
 
От: домейни за новия сериал "Отмъщението"

Ще се самоцитирам:



Предложението ми е сериозно!

Не виждам причина да ти го подаря :)
И аз имам предложение за теб - приемам да ми подариш фен сайта ти за "Пепел от Рози". Предложението ми е сериозно !
 
От: домейни за новия сериал "Отмъщението"

Абе... тръгнах да ти отговарям, но що ли да се занимавам с теб.... продавай си го. Все пак ако ти артиса се сети за мен - по-добре да дадеш нещо на някой, който ще се грижи за него, отколкото да го оставиш и никой да не го вземе. Питай Вискяр, той е търговец и ще ти обясни това, че не всичко се продава!
 
От: домейни за новия сериал "Отмъщението"

Абе... тръгнах да ти отговарям, но що ли да се занимавам с теб.... продавай си го. Все пак ако ти артиса се сети за мен - по-добре да дадеш нещо на някой, който ще се грижи за него, отколкото да го оставиш и никой да не го вземе. Питай Вискяр, той е търговец и ще ти обясни това, че не всичко се продава!

То ти почна да се занимаваш с мен :)
Другото което е, че ако никои не го купи, аз малко по малко ще си го развивам, не съм казал че ще го оставя ей така.
 
От: домейни за новия сериал "Отмъщението"

Днес започва новия и хитов(поне според нова телевизия) сериал "Отмъщението". Реших да направя фен сайт, но ми излязоха лични проблеми, и няма да мога да го развивам.

Другото което е, че ако никои не го купи, аз малко по малко ще си го развивам, не съм казал че ще го оставя ей така.


Я да видим сега, кога казваш истината и кога лъжеш?
 
От: домейни за новия сериал "Отмъщението"

Добре бе, какво значение има причината поради, която го продава?!?!? Решил е да го продаде и точка, това е... ако иска може да го продаде и защото има запек... като ви е скучен социалниа живот, ми разнобразете си го бе.......!!!!!!!
 
Последно редактирано:
От: От: домейни за новия сериал "Отмъщението"

Я да видим сега, кога казваш истината и кога лъжеш?

Последно ти отговарям, и спирам да се занимавам с теб. Да, нямам време да го развивам, но ако не го продам, при всяка възможност ще го развивам.

п.п +1 rradev
 

Горе