еBay и Pinterest алтернатива ?

Nadahan

New Member
Добър вечер , от два дена ме мъчи мисълта дали има някакъв начин да рекламирам продуктите от еbay в Pinterest. Естествено получавам ли някакво комисионно или изобщо възможно ли е това , някой да е пробвал ? Ще съм благодарен , ако споделите опит.
 
От: еBay и Pinterest алтернатива ?

В Пинтерест можеш да слагаш снимки с линк към продукта ти от eBay Или Amazon или, някой друг афилиейт сайт.
Трябва да направиш свой дъски или да намериш такива, които дават да се пинват рекламни линкове.
Събери таргетирана аудитория и следвай потребители, които имат същия интерес като твоя профил.. така шанса да кликне някой на твоя снимка с линк към продукта е в пъти по-голям.

Успех :)
 
От: еBay и Pinterest алтернатива ?

Добър вечер , от два дена ме мъчи мисълта дали има някакъв начин да рекламирам продуктите от еbay в Pinterest. Естествено получавам ли някакво комисионно или изобщо възможно ли е това , някой да е пробвал ? Ще съм благодарен , ако споделите опит.


В аффилиейт програмата на eBay комисионните са смешни,по-добре листвай нещо за продажба в eBay и докарай трафик от Pinterest.Иначе внимавай с афилиейт линковете на Амазон в Пинтерест.
Ако искаш мога да ти пратя 2 е-книги на английски за маркетинга в Пинтерест.
 

Горе