за начинаещи

givanov

New Member
здравейте преди малко открих този форум и ме заинтригува...четох четох и сега реших да питам... искам да си направя сайт имам домейн и хостинг мога ли да ползвам джумла или друг готов скрипт... също и какъв вид бизнес да развивам като за начало... благодаря предварително и се извинявам... защото съм сигурен че тези отговори ги има... но в момента нямам много време и ще се радвам някой да ме насочи
поздрави :) :eek:
 
това малко от главата за краката.
По принцип преди да вземеш хостинг и домейн е добре да знаеш какво искаш да постигнеш.
Кажи поне името на домейна така може да ни хрумнат идеи. Най-базовото е да сложиш joomla - или wordpress (според мен за предпочитане, но нямам опит с J) и да блогваш.
Ако имаш нещо за продаване вече става съвсем друго.
 
Здравей и добре дошъл тук.:) Радвам се че си заинтересуван в това - тук ще намериш много полезна информация за това какво е интернет реклама и всичко свързано с нея.

entwickler е прав че първо трябва да имаш идеята, после всичко останало си е по схема - сайт, хостинг, оптимизация, трафик, продажби.....и така нататък.

Но опредлено можеш да използваш джумуа, както и блог, така и готови тамплейти и още каквото се сетиш. Успехи и много късмет...:)
 
джумлата е по яка като опций НО сеото е много зел... com,options някакви такива работи в УРЛ-то... а уордпреса линк към статията пръства-заглавието-по-този-начин... ти сам си решаваш
 
e-stats dot biz така мисля да е и незнам чакам да ми дойде някоя идея от космоса :) защото още незнам каква да е насоката на сайта
 
за джоомла бях дал някъде клипче за сео но пак си е гадничко
 

Горе