"иии колко си силен" :D

madgooglebot

Well-Known Member
5 точки или реп получава първият който се сети от къде идва тази известна за тази вечер реплика, изказана неочаквано (за съжаление) от един путьо (явно)
 
От: "иии колко си силен" :D

Единственият вярващ истински в тази къща е Багата, а Владо е най-заблуден и не е никакъв поп, нито духовник, нито докоснат от Господ
 
От: "иии колко си силен" :D

Е той клекна много рано...вместо да им вземе страха още от начало :lol:
 
Re: От: "иии колко си силен" :D

Е той клекна много рано...вместо да им вземе страха още от начало :lol:
Нали знаете как се печели респекта на всички, на ново място? Намираш най-якия и му теглиш един бой, а другите да си знаят. ;) И непременно правиш "лудите очи". :D
 
От: "иии колко си силен" :D

едва ли ще се уплашат, по-скоро ще го вземат за луд :))
 
Последно редактирано:
От: "иии колко си силен" :D

"лудите очи" ахахаха даааа :D

Е така де, а той като дете в сладкарница :lol:

Коцето, исках просто да видя цицорестата..ама нейсе :)
 
От: "иии колко си силен" :D

Тоя направо го закопа. Има да ги сваля на земята, били звезди :lol: А какво ще кажете за Къцко дали ще разправя вицове :lol:
 
От: "иии колко си силен" :D

"лудите очи" ахахаха даааа :D

Е така де, а той като дете в сладкарница :lol:

Коцето, исках просто да видя цицорестата..ама нейсе :)

Представям си те как си дебнал в очакване :) Ама нищо, утре пак ще си така, ще я покажат. Нарочно не я пуснаха, за повече трафик :) Така и двата дена ще хванат голямата аудитория.
 
От: Re: От: "иии колко си силен" :D

Нали знаете как се печели респекта на всички, на ново място? Намираш най-якия и му теглиш един бой, а другите да си знаят. ;) И непременно правиш "лудите очи". :D

Знам го от опит. :wink: В гимназията бяхме тормозени от от двама които бяха последна година пред завършване. Строяваха момчета и момичета - всички в една редица и ни караха да обръщаме джобовете. Взимаха ни всичко - пари и цигари ( аз не пушех де ), но те обират до стотинката. Това беше всеки ден тормоз. Бяха набили няколко момчета които им се изрепчиха и взеха страха на всички. Но аз нали съм бунтар като Спартак и не издържам да ме тъпчат, та събрах момчетата от нашия клас и им казах че този тормоз и рекет, всеки ден да ни обират трябва да спре, но това ще стане само ако сме единни. Та организирахме се аз и още 4-ма и във WC ги прекарахме. Спукахме ги от бой! Бяха като насрани и от срам се преместиха в друга гимназия че ядоха бой. Не можаха да понесат унижението което им наложихме. Но пак аз да дам идеята, защото другите не бяха решителни. Както и първи влязох във WC-то със крак от стол, защото другите 3-ма с мен се двоумяха и не бяха сигурни дали ще се справим с тия двамата, затова че били много лоши. Когато ги запуках, другите ми 3-ма съученици събраха кураж, набраха смелост и нахлуха във WC-то да ми помагат. А отвън пред WC-то се събра голяма тълпа много момчета от различни класове и випуск, и гледаха сеира. Направихме ги за срам и посмешище пред всички. Но спряха да ни обират парите и да бъдем заплашвани с побой ако се оплачем. Друго е когато се вземат нещата в свой ръце.

Друг случай - взводния ми командир ми разказа как е оцелял в диспципа, когато са го вкарали по време на следването си във висшия военен колеж. Заради ОВС ( Отклонение от Военна Служба ) избягал за 5 дни у дома си, и за наказание му дали 2 седмици не арест, а дисцип. По пътя когато го карали към дисципа, неговият взводен командир му казал че ако иска да оцелее - още при влизането си, внимателно да огледа кой е най грамадния и кой е тартора, като първите минути се преструва на уплашен и кротък и че уж е готов да се подчинява, и в един момент изненадващо да му скочи и да го заблъска до като онзи падне в локва кръв. Така и постъпил още на първия ден, и си спечелил уважението. Каза ми че голям страх е имал когато са го водели с джипката-Уазка към дисципа, но когато влязъл вътре и се огледал му дошло сила и смачкал от бой тартора им. Още помня думите на взводния ми - "Когато си във враждебна среда заобиколен от агресивни идиоти които всеки момент могат да ти скочат, никога не си хаби силите за тях, а се насочи право към тартора им, и другите ще се насерат от страх. Тартора най малко очаква че точно към него ще се насочиш" - така ми беше казал взводния ми командир. И е много прав. Злобните и агресивни хора които си мислят че могат да доминират, имат и голям страх но го крият. Лесно може да ги пречупиш - стига да намериш точния подходящ момент, и да действаш колкото ти сила държи но най вече по тартора им.
 
  • Like
Реакции: Alf
От: От: Re: От: "иии колко си силен" :D

Но аз нали съм бунтар като Спартак и не издържам да ме тъпчат
Може би самият Спартак се е преродил в уебмастър. Възможно е. Четох за такива работи в една книга...
 
От: От: От: Re: От: "иии колко си силен" :D

Може би самият Спартак се е преродил в уебмастър. Възможно е. Четох за такива работи в една книга...

Може и да е така, но в никакъв случай няма да е в България :) Защото се беше преродил в България - до сега да беше подкарал цяла юрта войни-доброволци, щяха да нахлуят в парламента и да бяха свалили правителството отдавна. :) Най вероятно се е преродил в някоя бяла държава където хората живеят спокойни задоволени от всичко, и си той си работи кротко на PC-то и твори уеб-дизайн. :) Аз по скоро му симпатизирам за това че е събрал смелост да се опълчи срещу цяла римска империя, до като хората дори са се страхували да си помислят за това, а той направо е преминал в действие. Просто е искал да сложи край на робството и подтисничеството. Малко хора знаят че Спартак е бил чист тракиец.
 
От: "иии колко си силен" :D

Къде си служил като наборник, и къде след това, и колко време. Просто ми е интересно :)
 

Горе