инвестиране в проект

nedqlkov

Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Търся проект в който да инвестирам до 5000 евро. От онлайн магазини не се интересувам.
 
От: инвестиране в проект

Търся проект в който да инвестирам до 5000 евро. От онлайн магазини не се интересувам.
Нещо по-специално или идея, която някой иска да си развие? Ще ни дадеш ли повече инфо или търсиш предложения, за да прецениш в какво точно искаш да налееш пари. Интересно ми е, защото е добър подход да си увеличиш портфолиото.
 
От: инвестиране в проект

Здравей Недялков.Аз също разполагам с определен капитал не искам да уточнявам колко..Идеята ми е да се купят достатъчно мощни сървърни машини свързани с добра глобална интернет връзка и създаване на сайт подобие на youtuberepeater, youtuberepeat и т.н.При проверка от моя страна на 5 такива сайта, бяха в диапазон 10000~15000 място в Alexa.За пример давам Fakti.bg известен Български сайт който е чак с 10000 позиции по-надолу в подреждането чак на 25000 място!Определено такъв проект може да върне големи печалби, стига да се обединят - необходимият капитал за покупката на сървърите, инсталирането на добра интернет връзка и намирането на developer и много добър програмист!Отворен съм към всякакви предложение на ЛИЧНО.Като за начало ме интересува да се пресметне колко ще излезне купуването на сървър и прокарването на интернет към него.Успех.
 
От: инвестиране в проект

Здравей Недялков.Аз също разполагам с определен капитал не искам да уточнявам колко..Идеята ми е да се купят достатъчно мощни сървърни машини свързани с добра глобална интернет връзка и създаване на сайт подобие на youtuberepeater, youtuberepeat и т.н.При проверка от моя страна на 5 такива сайта, бяха в диапазон 10000~15000 място в Alexa.За пример давам Fakti.bg известен Български сайт който е чак с 10000 позиции по-надолу в подреждането чак на 25000 място!Определено такъв проект може да върне големи печалби, стига да се обединят - необходимият капитал за покупката на сървърите, инсталирането на добра интернет връзка и намирането на developer и много добър програмист!Отворен съм към всякакви предложение на ЛИЧНО.Като за начало ме интересува да се пресметне колко ще излезне купуването на сървър и прокарването на интернет към него.Успех.


Мале, мале.. като ти чета мнението тръпки ме побиват. Пари за сървъри, пари за програмисти, Интернет връзка:) и маркетингово проучване на базата на алекса:lol:... По добре отиди си хвърли парите от някой мост, поне ще си спестиш маса нерви и неприятното усещане от претъпения неуспех:)

Напиши как смяташ да пребориш конкуренцията в нишата. Написал си как ще направиш най лесното, което и първокласник може да направи. Една дума нямаш драсната за това..

За начало можеш да си вземеш виртуален сървър от който и да е доставчик на хостинг услуги и да си поръчаш сайт за около 2000 лв., който по нищо няма да отстъпва на показаните от теб. Да не говорим, че има и по евтини варианти.. Заплати на програмиси не ти трябва да плащаш. Тоя developer и много добър програмист имаш ли идея как ще им уплътниш времето и за какво точно ще ги ползваш? А колко пари искат добрите програмисти, знаеш ли?:)


Тая работа не става с пари, не можеш да компенсираш липсата на знания с пари хвърлени във въздуха. Пари всеки може да извади, но малцина са тези, които успяват и успяват не защото имат пари, а защото знаят какво правят. Ей така като тебе, преди доста години, си мислех, че с пари става... ама се оказа, че не е точно така. Не се обиждай ама ясно си личи, че хал хабер си нямаш от онлайн бизнес.
 
От: инвестиране в проект

Добрите програмисти не са чак такъв проблем. По - трудното е да знаеш какво искаш. Ама наистина да знаеш до най - малките подробности. Тогава хората които ти пишат софтуера няма да хвърлят боб за да разберат какво си искал, няма да се преправя кода 10 пъти, няма да се губи време и нерви и пари.
Такива възложители са голяма рядкост.
Когато наистина се планира всичко - работите стават.
 
От: От: инвестиране в проект

Каква минимална възвръщаемост целиш да имаш на база месец или година?
Понеже според мен това би трябвало да е най-важно при една инвестиция.
Аз например смятам, че едни 25-30-35% годишно са ти 2500-3500 лева.
Това число разделено на 12 дава 200-300 лева месечно. Това са 3-4 години
за удвояване на парите. Друг е въпросът ако целиш по-бърза възвръщаемост,
но това естествено винаги увеличава риска от неуспех. И не на последно място
стои въпросът:
- ще можеш ли в даден момент да се освободиш от инвестицията
си ако не на печалба, то поне с минимални загуби?
 
От: инвестиране в проект

Благодаря за отговорите.Разбрахме се с колегата(човека се занимава се е с изработката на mmorpg-games сайтове от типа на WorldofWarcraft,Diablo,Lineage) няма да споменавам името му защото е малко сремежлив.Но нали все пак е програмист :) хехехе.Важното е че също като мен има привкус към интернет жаргоните content dupe,web mirroring,mass spam url redirectio pop up campaigns хехехе. От Понеделник започваме ударно с маниака първо с визита до JAR и след това от моя страна регистиране на избраните предварително от мен домейн имена plzrepeat.com и repeatmenow.com.Днес следобяд ще пиеме по едно кафенце в мола да дискутираме нещата като истински конспиратори надълго и нашироко :) Дано до месец Декември дрийм проектът мечта за мен iphoneaward.com стане реалност благодарение на почти сугурният успех и поток от view-ери който ще поникне от plzrepeat.com и repeatmenow.com.
 
От: инвестиране в проект

Абе, аз пък друго се чудя като гледам форума отскоро. Знаете ли какво?

Кога по дяволите ще свърши тази ваканция. :-o
 
От: инвестиране в проект

Тухла,изкушаваш ме да ги регна тея домейни :lol:
Благодаря за отговорите.Разбрахме се с колегата(човека се занимава се е с изработката на mmorpg-games сайтове от типа на WorldofWarcraft,Diablo,Lineage) няма да споменавам името му защото е малко сремежлив.Но нали все пак е програмист :) хехехе.Важното е че също като мен има привкус към интернет жаргоните content dupe,web mirroring,mass spam url redirectio pop up campaigns хехехе. От Понеделник започваме ударно с маниака първо с визита до JAR и след това от моя страна регистиране на избраните предварително от мен домейн имена plzrepeat.com и repeatmenow.com.Днес следобяд ще пиеме по едно кафенце в мола да дискутираме нещата като истински конспиратори надълго и нашироко :) Дано до месец Декември дрийм проектът мечта за мен iphoneaward.com стане реалност благодарение на почти сугурният успех и поток от view-ери който ще поникне от plzrepeat.com и repeatmenow.com.
 
От: инвестиране в проект

Благодаря за отговорите.Разбрахме се с колегата(човека се занимава се е с изработката на mmorpg-games сайтове от типа на WorldofWarcraft,Diablo,Lineage) няма да споменавам името му защото е малко сремежлив.Но нали все пак е програмист :) хехехе.Важното е че също като мен има привкус към интернет жаргоните content dupe,web mirroring,mass spam url redirectio pop up campaigns хехехе. От Понеделник започваме ударно с маниака първо с визита до JAR и след това от моя страна регистиране на избраните предварително от мен домейн имена plzrepeat.com и repeatmenow.com.Днес следобяд ще пиеме по едно кафенце в мола да дискутираме нещата като истински конспиратори надълго и нашироко :) Дано до месец Декември дрийм проектът мечта за мен iphoneaward.com стане реалност благодарение на почти сугурният успех и поток от view-ери който ще поникне от plzrepeat.com и repeatmenow.com.


Еми чудесно! Действайте:) Ей много сложни термини използваш, би ли пояснил какво значат:shock:
 
От: От: инвестиране в проект

Нещо не ми допада,repeatmenow.com иначе щеше да замине и той
яяяяя де била тръпката днес...
Айдееее, регнаха домейните.... :lol: http://plzrepeat.com/ is FOR SALE :lol:
repeatmenow.com е свободен, кой ще го грабне? :lol:
 
От: От: инвестиране в проект

Нещо не ми допада,repeatmenow.com иначе щеше да замине и той

Ах тиии мръснико. Сега ще копираш на човека супер проекта и ще счупиш парата. :lol: Ако искаш мога да те насоча от къде да купиш сървърите тънката:lol:
 
  • Like
Реакции: Sky
От: инвестиране в проект

и ква е далаверата от тия youtuberepeat простотии?
аз ли не съм в биснеса или кво, като първото ноого ме съмнява :Д
 
От: инвестиране в проект

Ша видш ти ,чакам адаша да пусне инфо за сървърите и стартирам проекта ;)
и ква е далаверата от тия youtuberepeat простотии?
аз ли не съм в биснеса или кво, като първото ноого ме съмнява :Д
 
От: инвестиране в проект

Ей колко сте долни. Хората правят проучвания и инвестират пари, вие им крадете идеите :cry: ъпчо, да не те съдят пак :lol:
 
От: От: инвестиране в проект

яяяяя де била тръпката днес...
Айдееее, регнаха домейните.... :lol: http://plzrepeat.com/ is FOR SALE :lol:
repeatmenow.com е свободен, кой ще го грабне? :lol:

ХАХАХАХАХАХхАхА колега, една бира от мен имаш
 
От: инвестиране в проект

Бах мааму, досега да не се бях сетил за такваз инвестиция
Дали ще е с тухла единичка или 5k, важното е да е стабилен и да не се клати при земетресенията на Гошо
Ама и тухлата е важна, на пешо тухлата не ми се вижда стабилна:rolleyes:
 

Горе