какво да правя

mitakis99

New Member
Здравейте предприемачи.Ситуацията е следната.. дават ми под наем място колкото да се сложи едно бюро(гише)
за 100 лв. на месец. Намира се между гишета на спортният тотализатор, изи пей и застрахователна агенция.Въпросът ми е според вас какво би ми допринесло най голями приходи?
 
Отовори си на първо на въпроса "Какъв е профила на човекопотока там - пол, възраст, интензитет, класова разделеност"?

Иначе така зададен въпросса - наркотици, но ще си имаш проблеми с властите.
 
Отовори си на първо на въпроса "Какъв е профила на човекопотока там - пол, възраст, интензитет, класова разделеност"?

Иначе така зададен въпросса - наркотици, но ще си имаш проблеми с властите.
С наркотици вече съм се занимавал няма кой знае каква печалба.Мястото се намира в Курортен град (Сандански) до главната му улица. Човекопотокът е разнообразен
 
Щом има спортен тотализатор и изипей значи има комарджии, които всеки ден минават до тототои хора, които теглят и внасят пари към изипей, съответно носят кеш пара със себе си. Сложи един два телевизора да се въртят числата от националната лотария, продавай билетчета или може да избереш еврошанс да сложиш пак 5% ти е комисионната от оборота, а от билетчета оборот има повярвай ми трупа се.
 
Това не е лоша идея, но в Easypay също се продават билетчета. Относно Еврошанс едва ли ще има място за позициониране на телевизорите и едва ли ще бъде одобрен. Имат си изисквания от фирмата.
 
Щом има спортен тотализатор и изипей значи има комарджии, които всеки ден минават до тототои хора, които теглят и внасят пари към изипей, съответно носят кеш пара със себе си. Сложи един два телевизора да се въртят числата от националната лотария, продавай билетчета или може да избереш еврошанс да сложиш пак 5% ти е комисионната от оборота, а от билетчета оборот има повярвай ми трупа се.
точно до тотото има Еврофутбол и продават билетчета еврошанс, а в изипея продават на националната лотария
 
Щанд за носни кърпички за нереализираните милионери. Ще вървят като топъл хляб.
 
стани франчайз на куриерска фирма, при интерес мога да те свържа, сложи копирна машина, може и комп за разпечатване. визитки, бланки , менюта - 100лв на месец ще ги избиеш всякак си, то понякога самите клиенти ще ти подскажат бизнеса.
 
С наркотици вече съм се занимавал няма кой знае каква печалба......

thug life..... ти си в друга лига.
 
Евтини парфюми, часовници, интересни ключодържатели, лятото шапки и очила. Такива неща общо взето, той Бреджев е прав, клиента ще ти подскаже.
 
Звучи ми като място за кафе машина с голям надпис 0.30лв. :D
 
Пусни кафенце във вафлени чашки и брандирай мястото да привлича отвън. Лятото и фрапето, и айс кафето ще са вървежни.


20663693_693408964178378_4766973526333420743_n.jpg
 

Горе