какво е това? GROUPON в България или някаква простотия

1x1

New Member
завършва на .biz :shock: във who.is си излиза че е на groupon inc.

във фейсбук ми попадна
Код:
http://www.groupon.biz/bg_BG/lp/006/index_006.php?CID=BG_DIS_1_100_1613_1&utm_source=dis_1&utm_medium=dis_100&utm_campaign=dis_1613&utm_content=dis_1&timg=sushi1

супер нелогично, като се има предвид грабо как работят и какъв успех вадят, чак съм шокиран :D или вместо да купят колектива, дето са им голям трън цялата компания която се казва rebate network и е най-големия конкурент на групон след като придобиха citydela

мног съм запознат деба. като чета techcrunch :D
 
Последно редактирано от модератор:
От: какво е това? GROUPON в България или някаква простотия

Нищо общо нямат ....... СКАМ или някой събира мейли . В whois-a всеки може да си пише каквото си поиска
 
От: какво е това? GROUPON в България или някаква простотия

може, ама за какво са му мейли на някой, спам ли ще праща?

иначе аз чакам добрия стар групон с интерес, за първи път като го видях още в щатите и си викам е тва ще избие рибата - и то верно така стана :D 6 милиарда от гугълчето отказали, викат
 
От: какво е това? GROUPON в България или някаква простотия

Струва ми се, че в този бизнес ще важи принципа "колкото повече, толкова повече". Т.е. колкото повече играчи на пазара, толкова по-грамотни и осведомени потребители и съответно повече печалби за участниците. Пазарът тепърва ще се разраства. Все пак, повечето хора и идея си нямат, че има подобен модел и ограмотяването е задължително. Първо трябва да разберат какво представлява самата услуга и чак след това конкуренцията да се бие за вниманието на потребителите.
Иначе бизнесът само на пръв поглед е лесен. Според мен тук офлайн работата е огромна и с не по-малко значение от чисто онлайн нещата.
Пожелавам успех на всички. Дано появата на Groupon в България донесе по-скоро плюсове и за БГ сайтовете за групово пазаруване.
 
От: какво е това? GROUPON в България или някаква простотия

Абе с това за пример [email protected] ми заприлича на скама с въвеждането на паролата . Другото което е домейна .biz . Третото което е че при написването само на домейна не изкарва нищо а сайта е забутан в трета глуха директория в сайта . Направо си намирисва на 100% някакъв скам .


Groupon
The slump in traffic to other domains, hasn’t stopped Groupon Inc from registering other web addresses. The company also owns Groupons.com, Groupon.info, Groupons.info, Groupons.net, Groupons.biz, Groupons.org, Groupon.biz, and Group-on.com – most of which redirect to the company’s main web site.




Май може да излезне че е техен. Все пак им писах едно запитване и ще видим какво ще отговорят .
 
Последно редактирано:
От: какво е това? GROUPON в България или някаква простотия

И аз чух ,че е оригинала.... склонен съм да вярвам , ако се изходи от начина по който ги е втресло от кампанията им подобните вече над 15 такива сайта в БГ , и аз на тяхно място бих се втресъл като знам как работят ...ето и част от новостите , който вкарват : http://www.groupon.com/blog/cities/coming-soon-groupon-stores-and-the-deal-feed/ .
 
От: какво е това? GROUPON в България или някаква простотия

Вчера те наспамихаи една моя артикъл директория с 10-на поста!
Така и не се научиха, че трябват статии, а не обяви!?
 
От: какво е това? GROUPON в България или някаква простотия

Мен пък неизвестно от къде ме наспамиха с статии как може да се измами системата им ..... Бахти спирам да си пиша емейлите по разни статии ...
 
От: какво е това? GROUPON в България или някаква простотия

абе не знам ама май са http://deal.bazar.bg/ , не се ли издават по тоя смотан мигащ бутон :Д

и търсят програмист за тоя сайт, тука им трябва не програмист а дядо господ, за да се набутат на пазара :Д
 

Горе