какво са направили с wordpress-a?

Дискусията в 'Wordpress Форум' стартирана от devilx, Ян 7, 2019.

1. devilx

devilx Well-Known Member

Рег.:
    Окт 14, 2008
    Съобщения:
    1,841
    Харесвания:
    141
    Точки:
    63
    толкова лесен ми беше да си пиша на wordpress-a какво са направили с новия ъпдейт? Харесва ли ви новата визия за писане... от семпло сложно станало.. ужс.. хич не е на добре

2. VMiloykov

VMiloykov Well-Known Member

Рег.:
    Ноем 20, 2012
    Съобщения:
    1,882
    Харесвания:
    150
    Точки:
    63
    Може да си инсталираш Classic Editor плъгина за да махнеш новия едитор.

attila7 и Tiho Vlahovski харесват това.
  3. waldes

waldes Well-Known Member

Рег.:
    Февру 9, 2011
    Съобщения:
    3,304
    Харесвания:
    648
    Точки:
    113
    Учи най добре Рахманинов редактора (или там както се казваше:)), че само на това ще се цъка в бъдеще.

4. helf_php

helf_php Active Member

Рег.:
    Апр 16, 2011
    Съобщения:
    484
    Харесвания:
    57
    Точки:
    28
    Добре закво само ревете за новия Wordpress. На менн редактора ми е идеален. Перфект е.

5. И.ИваHоВ

И.ИваHоВ Active Member

Рег.:
    Ян 5, 2018
    Съобщения:
    132
    Харесвания:
    54
    Точки:
    28
    Защото едвам са се научили да управляват нещо и сега всичко отива в коша - трябва наново да се учи :D Че и срок са им дали до 2022, а всички знаем как не обичат срокове.

И на мен Гутенберг ми харесва. Отдавна исках да направят нещо по въпроса с билдерите.

6. attila7

attila7 New Member

Рег.:
    Ян 16, 2018
    Съобщения:
    8
    Харесвания:
    4
    Точки:
    3
    "Classic Editor" работи перфектно. И понеже скоро се занимавах с въпроса, ако ползваш "justify" подравняването на текста има плъгин, който ти връща бутона "Re-add text underline and justify" .

7. dnc

dnc Well-Known Member

Рег.:
    Авг 17, 2013
    Съобщения:
    1,245
    Харесвания:
    135
    Точки:
    63
    Първата седмица ми беше кошмар, сега вече ми харесва, все още е леко по-неудобно когато работя в движение на таблет, но това е само когато слагаш линк иначе си е ок.... вече не ги псувам

8. Veselin Asenov

Veselin Asenov Member

Рег.:
    Апр 14, 2011
    Съобщения:
    287
    Харесвания:
    22
    Точки:
    18
    Мен ме е страх да ъпдейтвам, не знам какво да очаквам и не искам да знам.. Въобще не объчам Builder-и и прочие..

9. s1yf0x

s1yf0x Well-Known Member

Рег.:
    Юни 12, 2012
    Съобщения:
    2,344
    Харесвания:
    835
    Точки:
    113
    Професия:
    System administration
    Място:
    Sliven/Sofia
    ей, съсипаха я тая държава......

slavchev и helf_php харесват това.
  10. Georgi731

Georgi731 New Member

Рег.:
    Дек 23, 2018
    Съобщения:
    3
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Откакто открих разширението Гутебнерг, се чудех каква е ползата от стандартния редактор и защо това не е основния... Е, явно далеч не съм бил единствен. А пък ретроградни възгледи много, колко хора ореваха форумите, когато спряха поддръжката на Windows XP, как ще се разделят с любимата си, вече пълнолетна операционна система...

11. Torbalan Trolski

Torbalan Trolski Well-Known Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    2,135
    Харесвания:
    485
    Точки:
    83
    Представи си, че има хора, които предпочитат работят с конзола и да редактират конфигурационни файлове вместо да търсят къде е съответния чекбокс измежду 10 таба в претрупано gui.
    За ламерите това лайно е перфектно, но за човек, който разбира е пълна изгъзица.

scorebg и ReminD харесват това.
  12. scorebg

scorebg Active Member

Рег.:
    Септ 15, 2011
    Съобщения:
    754
    Харесвания:
    104
    Точки:
    43
    Като написах това в другата тема за wordpress 5, бях оплют, че не харесвам нововъведенията и прогреса..
    Ей го предният пише глупости, само и само да трупа мнения...

13. Georgi731

Georgi731 New Member

Рег.:
    Дек 23, 2018
    Съобщения:
    3
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Ха уж млади хора, уж предприемчиви, а пък такава ретроградност в токсични нива... Разработчиците са оставили възможност за избор на каквото ти трябва... Не виждам какви са предимствата на класическия редактор, който от опростяване направо беше обеднял с едничката цел да бъде ориентиран точно към тази група потребители, която изтъкваш, пред Гутенберг... Същото беше и когато излезе версия 4, както и 3. А за тези неламерски настроени, уж големи "разбирачи", интересно ми е Вие графична среда ли ползвате или текстов интерфейс на операционната си система?

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice