как да си вземете фрии акаунти за много места

testkiwi

Well-Known Member
трябваше ми поща за някаква простотия и си правя в dispostable.com и гледам някакъв балък си направил на steam акаунта там, разбира се му го краднах, смених пощата да не е тая и сега мога да си цъкам :D
Също намерих и за world of tanks..

Просто пишете batman, superman, johnsnow и подобни или някакви смислени имена и си влизате, ако нещо намерите си го приватизирате :D:D

Е, може ли да има такива идиоти. Ако намерите пейпал или нещо друго ценно - да почерпите ;)
 
намерих си shutterstock s пари вътре :D

пишете john, peter, peterson, anderson, maria, victoria и т.н. и сте вие :D:D

голям съм клошар :(
 
Аз открих някъв с ибей акаунт вътре. :D

Иначе от стийма кво излезе? :rolleyes:
руснак с cs go и някакви други 3 игри :D

нема такъв сайт :D споко, цената само се вдига, пак ще опрат до мене ама тогава няма да си зимам X3 ами ще се изръсят за X5M :Д
 
Скайп акаунти, файесбук, sellfy ..
бая идиоти има, та чак и бойко има уебмъни.
 
Как така пък се отваря пощата примерно на Иван? Въвел си е данните в тоя сайт ли? CS GO отдавна си търся, трябва да опитам някое име. :D
 
Беше в някакъв мейл "csgogift" или нещо подобно, като влязох там имаше само мейл, че е получен csgo като гифт и разбира се, беше прочетен, обаче в мейла видях, че гифта е пратен от "[email protected]" нещо си, влязох в тоя мейл и там беше акаунта ;)
 
И аз видях преди малко един гифтнат, но нищо повече. Все ги нацелвам някакви или обрани като лозе или спамерски. o_O
 
първия, който ми пише и е стар юзър ще му пратя акаунт за steam щото така или иначе не играя :)
 

Горе