как да спечеля безплатен домейн

Beylian

Member
искам да знам давате ли още безплатни домейни info и да ми обясните каде в кои теми трябва да напиша 250 мнения ,въбще да разясните как стават нещата.Мерси предварително.
 
От: как да спечеля безплатен домейн

искам да знам давате ли още безплатни домейни info и да ми обясните каде в кои теми трябва да напиша 250 мнения ,въбще да разясните как стават нещата.Мерси предварително.

250 мнения за един инфо домейн??? а аз мислех, че индийците работят евтино
 
От: как да спечеля безплатен домейн

хахахахахахахахахахахахахахахахаха

Или по-точно хахахахахахах

Ще пише 250 мнения (ще ти отнеме поне 300 минути ако не и повече демек 6 часа минимум) за да спести 1 $ да си купи един въшлив инфо домейн....

Струва 1 домейн инфо само 1$ дори може от някой места с СМС да си го купиш не си заслужава... Как може да им се хващате на онея форуми с точките за някакви смешни награди...
 
От: От: как да спечеля безплатен домейн

ми за 6 лева сам намерил най ефтино с смс,ако знаете някаде кажете по ефтино ,мерси предварително
 
От: От: как да спечеля безплатен домейн

На много места но се плаща с пейпал. Пусни тема някой тук може да ти регистрира и за СМС 4.8
Поразпитай някой може да ти направи услуга. Но ще бъде голяма разправия 1 час само ще ти обяснява как да си направиш акаунт в годеди ако е от там .... и дълга и широка.

ми за 6 лева сам намерил най ефтино с смс,ако знаете някаде кажете по ефтино ,мерси предварително
 
От: как да спечеля безплатен домейн

Аз от кога ви говоря че са пренасочели някои форум с точки тука :D
 
От: как да спечеля безплатен домейн

Да така е само за първата е 2.99. След това си е 9.69, но винаги има купони за намаление и ти излизат към 7 долара.:)
 
От: От: как да спечеля безплатен домейн

ми за 6 лева сам намерил най ефтино с смс,ако знаете някаде кажете по ефтино ,мерси предварително

Абе не е ли забранено да се ползват смс услугите за регистрация на домейни? Скоро бях чел нещо, ама не се сещам точно...
 

Горе