как се пуска тема в сексцията продавам сайт

Beylian

Member
как се пуска тема в сексцията продавам сайт тва се чудим тука с един приятел ;)) може ли въобще щото гледаме хората пускат значи може по някъв начин;))
 
От: как се пуска тема в сексцията продавам сайт

сексцията
Май скоро не си е*а :lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: как се пуска тема в сексцията продавам сайт

сексция? eха това му викам иновативен подход
 
От: как се пуска тема в сексцията продавам сайт

Ограниченията в пазара са следните трябва да сте регистрирани от 10 дни да имате 10 поста и да нямате негативна репутация...

В секцията с правилата има http://www.predpriemach.com/faq.php има специфични правила за пазара прочете ги и ги спазвайте. Ако сегашната им версия не даде желания ефект сме склонни да въведем и по големи ограничения

В тази главната секция на Пазара нови теми могат да отварят само модераторите и админите.

Ето какво е необходимо за да се публикува в "пазара"
 
От: как се пуска тема в сексцията продавам сайт

Ето какво е необходимо за да се публикува в "пазара"

А аз си мисля друго, което Blinky или coolice могат да направят. А то е при регистрация на нови членове автоматично да им се праща или писмо в което да пише правилата на сайта или линк към правилата на сайта, за да видят и прочетат. Защото според мен много хора се регистрират за да ползват пазара, а като нови членове не знаят как става това и са разочаровани. И така по този начин вече ще знаят от първите минутки на регистрацията си в сайта защо не могат да правят някой неща. И биха могли да бъдат по-полезни за форума, няма да го има разочарованието, няма да се пускат теми "защо не мога да пиша в пазара", предполагам и спам-а ще намалее за да не бързат да натрупат количество мнения.
 

Горе