кво става с тия посетители?

profusion

New Member
:shock:
от 3 дена и двата сайта ми са на пълен спад, и свежо е с 50% по малко посетители, да няма някакъв всемирен феномен :shock:
 
От: кво става с тия посетители?

Някои мои сайтове вчера имат повече посетители от други дни...
Всичко зависи от темите, за които пишете.
В Свежо всичко си е наред, поне за мен ;)
 
От: кво става с тия посетители?

Нормално е да има флуктуации. Все пак това е нелинейна динамична система ;)
Което е добре за нас - при тези системи незначителни въздействия могат да предизвикат големи последствия (ефекта на пеперудата).

Който улучи правилното въздействие - ще има после свободно време да изучава теорията на хаоса без да се притеснява, че трябва да се занимава с печелене на пари - просто ще има достатъчно от тях :)

Връзки
Уикипедия: Теория на хаоса
Стойчо Панчев, Теория на хаоса, ISBN 954-430-725-7
Стойчо Панчев, Неустойчивост и хаос в Слънчевата система
 
От: кво става с тия посетители?

При мен няма рязка промяна, има спад от порядъка на 40 посещения.. Всичко е Окей:) Спрете с тея теории. Най-много да са спряли интернета на полоната население на България ( нещо подобно на спирането на бтв ) :d :d :d
 
От: кво става с тия посетители?

Моля някой да ме посъветва от една седмица каквото и да постна, в свежо или т.н. няма резултат :shock: какво става
вижте последните 6-7 точки :shock:, все 50-60 човека

users.jpg
 
От: кво става с тия посетители?

Напиши една статия зе техно-метриката в секса или в сексуалната мощ на партньорите. Бухни я в Свежо и ще си със супер трафик!
 
От: кво става с тия посетители?

При мен също няма промени, даже някои сайтове са нагоре
 
От: кво става с тия посетители?

Нормално е да има драстични разлики между дневните посещения.

Мерилото са връщащите се посетители и броят RSS абонати. Останалото в статистиката са нови посетители, голяма част от които не се връщат. Работи по-усилено за задържане на посетителите, тоест да превръщаш новите в редовни. Пиши качествени и привличащи вниманието статии, сравнително редовно.

Има достатъчно статии в интернет, които помагат за привличане на редовни читатели - консултирай се с Google ;)
 

Горе