кой зка срешу 3к 300 евро на месец хм?

пишете ми директно в цифри моля!

т.2 подарявам не ме дръжте отговорен!!

Binary Options - BinaryToday.com, author and entrepreneour and a solid preneour John Kane!

в тая държава ако си нов и почти глупав(почти) най много да вземеш кредит срещу една ипотека, макс 2

уу

:)
 
Последно редактирано:
абе немога да се усетя като български пренеур - но ако съм набарал нещо полезно с привкус на устойчив разтеж хм?
как старите пренеоури се изразявате в тази ситуация?
 
Blinky, братле много те уважавам като предприемач, не се сърди, но какви са тия олигофренски теми във форума? Защо позволяваш да постъпват така с престижа на форума, който е номер 1 в БГ и няма равен? Аз на твое място бих изключил новите регистрации. Или поне приеман рег. по препоръка.

Моля те, стегни малко форума. Незнам от старите кой пише още тук. На пръсти се броят...

Извини ме, че се карам, но го приеми приятелски.
 
Blinky, братле много те уважавам като предприемач, не се сърди, но какви са тия олигофренски теми във форума? Защо позволяваш да постъпват така с престижа на форума, който е номер 1 в БГ и няма равен? Аз на твое място бих изключил новите регистрации. Или поне приеман рег. по препоръка.

Моля те, стегни малко форума. Незнам от старите кой пише още тук. На пръсти се броят...

Извини ме, че се карам, но го приеми приятелски.
Мерси за думите, но надявам се си прочел първия ми пост, който го пуснах. Идеята ми беше не само да предупредя потребителя, но и да дадам сигнал, който има съмнения, че ще бъде нападнат или "похвален" поради съдържанието на темата си. Разбира се, че е добър съвет. Темата ще потегли към една определена секция, просто дадох шанс на човека да поправи това, което е започнал. Все пак нека сме толерантни към новите. Така както към няс са били някога старите кучета. :) И още нещо, това с забраната на новите регистрации не е опция, и никога няма да бъде особено сега с изместването на голямо текучество към социалните мрежи. Направит - мисли се в посока насъчаване. Да, покрай читавите потребители, влизат и не чак толкова читава, но това е риск, който се поема от всеки социален сайт. И само едно уточнение - този потребител не е никак нов. :) Година тук си е доста период. :)

Айде, към Кофата................
 
  • Like
Реакции: ADO
Мерси за думите, но надявам се си прочел първия ми пост, който го пуснах. Идеята ми беше не само да предупредя потребителя, но и да дадам сигнал, който има съмнения, че ще бъде нападнат или "похвален" поради съдържанието на темата си. Разбира се, че е добър съвет. Темата ще потегли към една определена секция, просто дадох шанс на човека да поправи това, което е започнал. Все пак нека сме толерантни към новите. Така както към няс са били някога старите кучета. :) И още нещо, това с забраната на новите регистрации не е опция, и никога няма да бъде особено сега с изместването на голямо текучество към социалните мрежи. Направит - мисли се в посока насъчаване. Да, покрай читавите потребители, влизат и не чак толкова читава, но това е риск, който се поема от всеки социален сайт. И само едно уточнение - този потребител не е никак нов. :) Година тук си е доста период. :)

Айде, към Кофата................

все пак ви благодаря!
ще почна фирма по зададената от мен идея
а относно дали е вълшебна - заемам се да дам кейс стъди по въпроса!!
 
леко е скъмбаг! кво изкаш от мен м? н.мт :Д
 
Какъв си ти и защо пишеш през гугъл преводач! Сука! (последното си го преведи от руски)
 
Admins kvo pa шевче кого ебавАш м? С кого не съм пил бира м? Шевче близки кво прайм при агресивни потребители м?
 
Кво правим с зверчето по горе хм?
 
Admins kvo pa шевче кого ебавАш м? С кого не съм пил бира м? Шевче близки кво прайм при агресивни потребители м?
Пиша както си имам в предвид и не плащам данък обществена личност!!
 
Ами ако боса ми даде 60 милиона лева дето и кротко бийт неможе да отнесе
Впечатлих Америка бе! Докато се развиват като Интернет предприемач!!
Се с поздрави
 
:):):)
 
кой иска да му покажа абсолютно сигурните ми пари без цначение опита ми хм? Просто трябва да скъсате науката на егоцентричните балкана, но така че Америка Йосифов да се разкри!!!
 
3к в Евро мил по 3 вчера!!
Бтв телефона ми променя думите докато ги пиша...
Стек куул
 

Горе