купен скрипт,но не получен

hasanson

Member
та харесах си аз един скрипт и исках да си го купя,дори ми направиха намаление 20 $
Изпращам парите аз чрез пей пал на тези и цял ден ги чакам да ми пратят линка.Пратих ги сутрина ,знацхи някаде посреднощ в Америка.Преди малко се вързах в скайпа с тези и им викам да ми изпратят скрипта ,а те

Hi. Thanks! We are closing for the weekend now. I'll check into it when back on Monday. Have a good weekend and thanks again.
Значи цял ден не са могли да проверят парите или ще пия една студена вода.
Всъшност въпроса ми е как да се откажа от тази поръчка.
ЛАЙНАРЯ :twisted:само можеше да провери дали парите ми са дошли и да ми прати скрипта
 
От: купен скрипт,но не получен

има ли срок за отказ на поръчката
 
От: купен скрипт,но не получен

В paypal не пише ли до колко дни можеш да искаш refund?

Прочетох, пише си всичко...

А относно това, че е казал "затваряме, ела пак понеделник" - в някои страни е нормално в петък да се работи до по-рано...
 
От: купен скрипт,но не получен

да но парите са пратени днес в 9 сутринта,наше време/тяхно някъде посреднош/-нормално ли е да не си провери дали има изпратени пари в петък когато започват работа.мисля че го правят заради отстъпката
 
Следващия път да не се пазариш и ще те обслужат като нормален клиент. ;)

Искай си рефунд от paypal, ако не ти е много важен скрипта и това е.
 
От: Re: купен скрипт,но не получен

Следващия път да не се пазариш
не съм се пазарил просто им казах скъпо ми е ,ще купя по евтината версия и сами ми предожиха за про версията отстъпката.Ако онеделник не го пратят имам ли право на отказ
 
От: купен скрипт,но не получен

За какво иде реч тука? Какъв скрипт от къде си купил. Виж там трябва да има някъде условия за ползване. Щом купуваш значи си се съгласил с техните условия. Прочети ги за да знаеш с какво си се съгласил и може би 90% от нещата ще ти станат ясни.
 
От: Re: купен скрипт,но не получен

Ако в България е 22:00 колко е в USA.Скрипта не го купих през техния order линк
а им пратих пари на емайл адрес посочен от тях
 
От: Re: купен скрипт,но не получен

Ако в България е 22:00 колко е в USA.Скрипта не го купих през техния order линк
а им пратих пари на емайл адрес посочен от тях

Започва да става интересно
9/10
 
От: купен скрипт,но не получен

Ми ти си се попрецакал малко
22 тук е 14 там.
От ПП не знам какво могат да направят, там май за услуги (т.е. нефизически стоки) мисля че не им важаха рефунд историите. Вземи се разрови, та прочети малко. Отдавна не се занимавам с ПП.
От друга страна като даваш пари ей така е нормално да отнеме повече време. Предполагам си имат изградена автоматична система за разплащанията, като по този начин на съпорта не му влиза в задължението да се рови всекидневно из хисторито на пейпала. Дори може да няма и достъп до пейпала. Та затова изчакай, пък после преценяй. Хем гледаш тънко да минеш, хем и изисквания със срокове имаш.
 
От: купен скрипт,но не получен

Предстаям си отде си го купил тоя скрипт щом на ръка е трябвало да се сетят да ти го пратят...
И щом по скайпа си си говорил с тях...

Цъкни там в Пейпала да ти дръпне парите обратно.
 
От: купен скрипт,но не получен

Хем гледаш тънко да минеш
предложението за смъкването дойде от тяхна страна при разговор за някои функции на скрипта,споменах им че ще купя по-евтината версия ,тъй като ми е скъпа про версията и те сами предложиха намалението1
 
От: купен скрипт,но не получен

предложението за смъкването дойде от тяхна страна при разговор за някои функции на скрипта,споменах им че ще купя по-евтината версия ,тъй като ми е скъпа про версията и те сами предложиха намалението1
Не знам за какъв скрипт става дума, ама то 20$ не са кой знае какво че да го броим за отстъпка. По скоро циганийка.
 
От: купен скрипт,но не получен

Аз гласувам за:

1. Дай да видим кой тоз скрипт! Линк!
 
От: купен скрипт,но не получен

По скоро циганийка.
Мен и по-евтината ме устройваше,но само и липсваше опция за добавяне на php ,html java където си поискам,та затова си купих про версията
 
От: купен скрипт,но не получен

Аз гласувам за:

1. Дай да видим кой тоз скрипт! Линк!
ок няма проблеми за скрита ще ви го кажа,но искам да знам как се дава репутация и кой има право да дава?
 
От: купен скрипт,но не получен

Под мнението на всеки има звездичка и избираш положителна или отрицателна, обаче ти с твоята репутация няма да повлияеш на никого, защото ти самият си с отрицателна ( тоест ще даваш неутрална репутация - нито + , нито минус ).
И кажи тоя скрипт, какво се криеш толкова време, все пак познах, че става интересно.
Нали не се правиш на интересен?
 

Горе