малко помощ относно статия

martyyy

Member
Ако някой от форума има желание като само хвърли един поглед на тази статия

понеже ми пишат срещу заплащане , а аз не мога да преценя дали са качествени статиите.

Благодаря предварително .

HTML:
Summer is coming. How to bring a freshness and spirit in your home?
For first time you need to do a spring cleaning. Remove excess carpets. Dispose of unnecessary items, add a new accessory for your home. Add flowers to your decor, comfortable chairs in a bright range will contribute your home, smell of sea and hot summer nights. It is imperative that one corner near the window. There you will have enough light to separate the hormone of happiness in the sunshine.
White is the color of purity, white armchair with a cocktail will immerse you in as relaxing atmosphere in combination with good company and sunset can you lift into the sky. And as most important in our clothing are small details, and in our home they make more impressed. That they build our vision and contribute to the calming atmosphere. Maybe that is a beautiful painted ceramic vase or irregular shaped glass vase. With a little imagination and a beautiful arrangement to cover any defects in your home and turn it into effect.
And what about painting of walls? Why not? Yellow and orange could bring mood in your home. It is important to have a change, it is not just for your home but also for yourself. And What is the perfect  completion of a hard day? To come back at home…sit on your favorite white armchair and just relaxing with real music?
 
От: малко помощ относно статия

Много груби грешки има. Не си струва да ги коментирам.
Колко плащаш за това качество, ако не е тайна, разбира се?
 
От: малко помощ относно статия

Какво има да се поправя? Като изключим първия ред, статията е пълна със смислови и граматически грешки. Кажи му, че не може да пише и толкова.
 
От: малко помощ относно статия

Видях темата, но не писах нарочно, защото не разбирам английски и чаках някой който разбира да пише. Но така както не знам езика разбрах, че това не е добър превод, защото си го преведох с Гугъл транслейт - и ми звучи много смислено. Има само 2 стилистични грешки, които видях, доколкото се сещам. Което за мен означава, че статията не е написана както трябва, понеже все още Гугъл не е толкова интелигентен за да преведе толкова смислено текста - harkon го каза, че смислово и граматически двата езика се различават един от друг.
 
От: малко помощ относно статия

Ако отворя страница с така написана статия, първото нещо, което ще ми хрумне подсъзнателно, е "Как по дяволите попаднах тук?".
 
За 3лв - толкова. Тази статия не е писана, а е автоматичен spun. Тоест, копира се една статия и после автоматично някоя програма подменя думите със синоними.

Ама се научете и вие малко бе. Кой ще седне да ти я пише за 3лв? За тази цена - толкова. Дай 30 и ще има хубава статия.
 
още един вариант на статията , изглежда по сполучлив :)

HTML:
The summer is coming. How to bring freshness and cheer in our home? 
First of all, you need to do one big spring cleaning and remove the unnecessary carpets. You should throw out the items you don’t use and at their place bring new accessory for your home. Add some flowers to the décor and convenient chairs in bright colors which will bring you nice atmosphere.   In combination with the reversal, your home will obtain the smell of sea and hot summer nights. You must have a nook near a window. There you will get enough light for feeling happiness under the sunshine.
White is the color of purity, a white armchair with a glass full with fresh cocktail will dip you in relaxing atmosphere, and with good company and sunset will make you lift your eyes to the sun. 
Like in clothing the most important are small details as well in home they make very big impression. 
    They built our vision and bring the relaxing atmosphere. This might be a beautiful painted ceramic vise or unusual shaped glass vise. With little more imagination and a beautiful and accurate alignment you can turn a defect into an effect.  
And what about painted walls?  Why not? 
Yellow and orange could bring mood in your home. Very important is to make a change,it is not only for your home it is also for you. And what better than ending a hard day with going straight home and relaxing in the comfortable white armchair in combination with good music?
 
От: малко помощ относно статия

Това ми прилича нещо рирайтнато, че даже и такова май не. Не че нещо,ама губят ми се цели глаголи и изреченията звучат странно. Първите изречения са като хайку кратки, къде са ни думите за смислово пренасяне и логическа връзка? Дам, има и нелоши думички, но пък си звучи като онези спинове, които не обичам и не са като за хора :lol:Никак не ме кефят, не знам защо си мисля, че пингвините може да не се накефят на статията. Като основа е ОК, може да се подооправи и ще стане нещо от нея:)
 
От: малко помощ относно статия

Тази статия е още по-зле и си личи намесата на програма.

Тук за ваза или за порок става въпрос?
This might be a beautiful painted ceramic vise or unusual shaped glass vise.
Май са имали предвид първото, а са написали второто.
 
От: малко помощ относно статия

няма програма , просто явно човека не се справя , това е .

Ако не е ползвана програма, твоят човек не само не знае граматиката, но и няма усет за употребата на думите. Някои хора ще кажат, че тези статии стават за сателити, но за мен боклукът си е боклук.
 
От: малко помощ относно статия

Ако някой от форума има желание като само хвърли един поглед на тази статия

понеже ми пишат срещу заплащане , а аз не мога да преценя дали са качествени статиите.

Благодаря предварително .

HTML:
Summer is coming. How to bring a freshness and spirit in your home?
For first time you need to do a spring cleaning. Remove excess carpets. Dispose of unnecessary items, add a new accessory for your home. Add flowers to your decor, comfortable chairs in a bright range will contribute your home, smell of sea and hot summer nights. It is imperative that one corner near the window. There you will have enough light to separate the hormone of happiness in the sunshine.
White is the color of purity, white armchair with a cocktail will immerse you in as relaxing atmosphere in combination with good company and sunset can you lift into the sky. And as most important in our clothing are small details, and in our home they make more impressed. That they build our vision and contribute to the calming atmosphere. Maybe that is a beautiful painted ceramic vase or irregular shaped glass vase. With a little imagination and a beautiful arrangement to cover any defects in your home and turn it into effect.
And what about painting of walls? Why not? Yellow and orange could bring mood in your home. It is important to have a change, it is not just for your home but also for yourself. And What is the perfect  completion of a hard day? To come back at home…sit on your favorite white armchair and just relaxing with real music?

В статията не само има грешки - will contribute your home трябва да бъде will contribute to ... - но и някои от изреченията са напълно безмислени. It is imperative that one corner near the window - това не знам как да си го преведа (примерно).
 
От: малко помощ относно статия

Тази статия е още по-зле и си личи намесата на програма.

Тук за ваза или за порок става въпрос?

Май са имали предвид първото, а са написали второто.

Подозирам, че става въпрос за менгеме (vise) :)
 
Re: От: малко помощ относно статия

Ако отворя страница с така написана статия, първото нещо, което ще ми хрумне подсъзнателно, е "Как по дяволите попаднах тук?".

ами след новия ъпдейт на Г може да си попаднал те такива сайтове се ранква... тези с хубавите статии са след 100на позиция :)
 
От: малко помощ относно статия

Тези статии като публикуваш тук нали знаеш, че вече ако ги сложиш другаде ще се сметне за дублирано съдържание :). Иначе първата най-горе я видях и е писана от човек дето не знае английски или от машина :D. Не се занимавай с този човек.
 

Горе