малък проблем с мозилата

Sobieski

Well-Known Member
абе момчета скоро си преинсталирах уиндоуса и си дръпнах мозила фф направо от сайта и инст. всичко е ок но сега постоянно ми рефрешва страниците на 15-20 секунди чета си аз в форума и хоп рефрешне... някой знае ли как да го махна това гледах в настройки в about:config ама няма нищо :(
 
От: малък проблем с мозилата

абе да ползвам същата тема, що на мозилата ми не и тръгват плъгинчетата (ад-онс май са водят)... смисъл дърпам си ги от сайта им, инсталвам си ги нормално, рестартирам мозилата и... нищо! в туулс/адонс ги открива и са енейбъл уж, апък никакви признаци на действие...
 
От: малък проблем с мозилата

дам сега съм с Firefox 2.0.0.14 мисля да го преинсталирам да вида дали пак ще прави така или по стара версия ще си сложа че.. пускам да гледам клип гледам гледам и след малко ми рефрешва и клипа пак отначало...
 
От: малък проблем с мозилата

Ако не стане с преинсталацията, пробвай със смяна на клавиатурата, може пък F5 да ти дава на късо нещо :)
 
От: малък проблем с мозилата

И при мен сле дпоследния Update на мозилата ми се появяват проблеми с клипчетата в zazz и youtube. Просто зациклят. След рестарт се оправя
 
От: малък проблем с мозилата

направи и ъпдеит на флаш плеъра :) със сигурност има по нов


пп Убнту потребителити стандарния ъпдеит ни качи бета 5 на троиката може да минете на това изглежда доста бърз :)
 

Горе