мальк бизнес с бижута

Nurbanuxepi

New Member
Здравеите,бих искала да запо4на мальк бизнес с бижута.Тьрсих в интернет фирми които,внасят бижута на едро или материали от които ,да ги изработя но,нищо неоткрих .Има ли,в София на Илиенци такива фирми или,някьде в Бьлгария.Бих се радвала ако някои ми помогне с малко инфо.
 
на това модата отмина преди 2-3 години
 
Здравеи Пепо 999, няма зна4ение 4е,е отминала модата а и аз неискам да изкарвам кои знае какви пари.Все пак благодаря
 
купувай си сваровски и тем подобни от китай, по 1-2 долара парчето, безплатна доставка, кеф ти пръстени, обеци, колиета, верижки ...
 
Здравеи Пипо999 ,благодаря за отговора кьде мога да порь4ам такива в кои саит?Никога несьм порь4вала от Китаи дано се справя , )
 
aliexpres

на едро от alibaba.com
 
Здравеите,бих искала да запо4на мальк бизнес с бижута.Тьрсих в интернет фирми които,внасят бижута на едро или материали от които ,да ги изработя но,нищо неоткрих .Има ли,в София на Илиенци такива фирми или,някьде в Бьлгария.Бих се радвала ако някои ми помогне с малко инфо.
Здравей,
бизнеса с бижута не е лесна работа .Зависи какви бижута искаш да продаваш и къде .Да на Илиенци има много фирми , зависи какво търсиш. Ако искаш уникалност а не шарена сергия , само с Илиенци не става.Имам фирма за бижута и материали наедро и мога да ти предложа :
- качествени бижута ръчна изработка от естествен камък и стомана /над 500 модела/
- изработка на бижу по заявка на клиента и гаранционно обслужване
- всеки месец нови модели
- фактури и сертификати за всеки продукт
- замяна на продукти които не се налагат на пазара с нови модели
- помощ за изграждане на щандове
- помощ за стилово подреждане на продуктите
- имам готова стратегия за подход към клиента според таргет групата
Ако имаш интерес пиши ми на лични.
 
Здравеите,благдаря на вси4ки за отговорите.Надявам се ,да намеря откяде дазакупя бижута.Поздрави
 

Горе