мога ли да печеля по нещо като съм непълнолетен

m_blader

New Member
ученик съм и мисля , че мога да печеля по малко пари от интернет с програмирането неми върви особено .
мога да работя с PowerPoint перфектно . също и със останалите МС.офис.
недържа парите да са супер лесни , но да са сигорни ! и да мога да го съчетравам с училище . съгласен съм даже на партниорство с човек който да ми дава да помагам с каквото мога => срещу някакво запащане.
справям се с английския.
малко за мен :
от софия съм
уча в СМГ
на 15 г. (9 клас)
скайп: martu_blade
цялата ми идея не е да изкарвам ебати парите ами примерно да мога да се кача събота и неделя на витоша да покарам без тва да зависи от родителите ми дали са взели заплата или дали са в добро настроение .
а и всички останали оферти за някви пари бяха от хора дето казват е тая трева е на оня я дай :twisted: е не мерси ...
предварително благодаря на хората който ще помогнат:)
 
От: мога ли да печеля по нещо като съм непълнолетен

Пиши ми в скайп ще ти помогна :)
 
От: мога ли да печеля по нещо като съм непълнолетен

първо добре дошъл

не ми стана много ясно точно какво искаш да правиш и особено какво можеш да предложиш но в общи линии предлагаш да правиш нещо, без много яснота какво, за някакви пари? ако съм близо до истината и това за "справям се с английския" е вярно то тогава би могъл да превеждаш статии от български на английски.

По принцип за такива предложения мястото е Пазар > Услуги. Не е зле да приложиш някаква мостра, т.е. доказателство, че дествително можеш да превеждаш и естествено да посочиш цена.

Като мостра можеш да използваш своя собствен пост и моя за материал за първия ти превод.

Ако правописа, изказа и богатството на речника ти на английски е добро бих ти препоръчал да пуснеш поста си и на английски.

Поздрави
 
Последно редактирано:
От: мога ли да печеля по нещо като съм непълнолетен

О да определено можеш да печелиш пари като си непълнолетен.На 14 съм и изкарвам по някой лев :D
 
От: мога ли да печеля по нещо като съм непълнолетен

@HeadShoT аз като съм непълнолетен гледам да не падам под 100 лв. на месец ;)
 
От: мога ли да печеля по нещо като съм непълнолетен

Еми само за този месец засега съм напред със 150 лева от продажба на един сайт и имам още 2 поръчки за 130 лева.Печеливш месец :D
Като си представиш,че направих онлайн магазин за 30 лева.Срам Срам :D

Sammy пиши ми по скайп да те питам нещо.

m_blader почети малко за афф маркетинг.Започни с едно блогче,опитай се да го развиеш.Успеха идва с опитването.И да знаеш първите 3 месеца няма да са много приятни.Така е в началото.Напоследък финансовата криза засегна доста места.
 
От: мога ли да печеля по нещо като съм непълнолетен

Еми само за този месец засега съм напред със 150 лева от продажба на един сайт и имам още 2 поръчки за 130 лева.Печеливш месец :D
Като си представиш,че направих онлайн магазин за 30 лева.Срам Срам :D

Sammy пиши ми по скайп да те питам нещо.

m_blader почети малко за афф маркетинг.Започни с едно блогче,опитай се да го развиеш.Успеха идва с опитването.И да знаеш първите 3 месеца няма да са много приятни.Така е в началото.Напоследък финансовата криза засегна доста места.

Ко ма напрай ти бе? От какво печелиш основно, ако не е тайна?
 
От: мога ли да печеля по нещо като съм непълнолетен

Изработка на онлайн магазини,продажба на сайтове,по-точно:
Правя сайтове и ги продавам.Работя за различни хора,които ме препоръчват на други и така става верига.
Поправка на повредени онлайн магазини и сайтове.Това е основното
 
От: мога ли да печеля по нещо като съм непълнолетен

Браво момчета !
Само така ...все пак това си е интелектуален труд не е като да се налага да работите по строежите в тази криза:)
 
От: мога ли да печеля по нещо като съм непълнолетен

Преди 3 месеца изкарвах 150 долара на месец ( oт Adsense),но от както адсенс отрязаха единият от сайтовете ми , приходите паднаха драстично ... Сега на баннатият сайт , сложих реклами на eastyder но приходите са много малко.
Но от цялата работа , научих да ценя всеки цент спечелен от нета.
 
От: мога ли да печеля по нещо като съм непълнолетен

Точно така.Вярно е.По-добре по-малко от колкото по-нищо :D
 
От: мога ли да печеля по нещо като съм непълнолетен

глей ти кво праат малките... ние като бехме младииии само турбо дъвки ни беха в главата :D :D :D
 
От: мога ли да печеля по нещо като съм непълнолетен

vezkov ме върна много години назад ......аз като бях малка нямаше и турбо дъвки даже .... връщахме изпразнените бутилки в магазина ама левчетата бяха пари тогава
 
От: мога ли да печеля по нещо като съм непълнолетен

А аз може би съм най-успелия непълнолетен онлайн предприемач тук с $30 000 за по-малко от година :twisted: Ебаси хвалбата и ненужния пост стана, ама друго си е като се похвали човек :p Пък и циганката умря...
 
Последно редактирано:
От: От: мога ли да печеля по нещо като съм непълнолетен

$30 000 за по-малко от година

Сега очаквай да ти се задръсти папката с лични съобщения (като на човека с многото $ в ника, който се похвали с черната си шапка). Добре, че не си дал електронна поща, защото иначе...
 
От: мога ли да печеля по нещо като съм непълнолетен

:) Все още не съм получил нищо, пък и не смятам да се обяснявам и да доказвам каквото и да било на никого :p
 
От: мога ли да печеля по нещо като съм непълнолетен

Изработка на онлайн магазини,продажба на сайтове,по-точно:
Правя сайтове и ги продавам.Работя за различни хора,които ме препоръчват на други и така става верига.
Поправка на повредени онлайн магазини и сайтове.Това е основното

Т.к. не мога да ти пратя ЛС, ще ми дадеш ли скайп да те питам една работа ? :oops:
 
5 поста и ще можеш ако с е чудиш как да ги натрупаш най лесно без да спамиш е като отговориш на накетите и споделиш какво си от говорил (само една идея) За Форума - Affiliate Community
 

Горе