начални съвети

shelby

Member
Здравейте ! За първи път ми се налага да правя seo Оптимизация и за това ще помоля малко да ми помогните със съвети какво трябва да направя страницата ми да излиза на горни позиции в гоогле. Сайта се състои от една страница и това съм добави като мета тагове.

<meta charset="utf-8">
<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1, shrink-to-fit=no">
<link rel="canonical" href="http://odesosdent.com/" />
<meta property="og:locale" content="bg_BG" />
<meta property="og:type" content="website" />
<meta property="og:title" content="Зъболекар Варна - спешен Зъболекар Варна" />
<meta property="og:url" content="http://odesosdent.com/" />
<meta property="og:site_name" content="Спешен Зъболекар Варна" />
<meta name="description" content="Дентален кабинет"Ако Ви боли зъб и имате нужда от спешна зъболекарска помощ във Варна !.Телефон: 0988 22 67 65">
<meta name="keywords" content="спешен,дентален кабиент,одесос,0988226765,Дентален кабинет Одесос,здравен статус,тарапия,хирургия,протетика,детска дентална медицина,Варна, зъболекар, рентген, зъбни снимки, хирург, мъдреци, стоматолог, спешен кабинет, зъболекарски кабинет варна, зъбобол, зъбна болка, спешна помощ, бародент ">
<meta name="robots" content="index">
<title>Спешен дентален кабинет "Одесос" Телефон: 0988 22 67 65. Спешен зъболекар Варна – хирург, зъбни снимки, мъдреци, спешна стоматологична помощ, зъболекарски кабинет<</title>
 
пускай реклами в гугъл и фейса.
регистрирай мястото в гугъл местен бизнес
Който е от София едва ли ще го интересува спешен кабинет във Варна.
Успех!

тук има синтактична грешка и безмислено дълъг тайтъл :
<title>Спешен дентален кабинет "Одесос" Телефон: 0988 22 67 65. Спешен зъболекар Варна – хирург, зъбни снимки, мъдреци, спешна стоматологична помощ, зъболекарски кабинет<</title>

Успех!
 
Последно редактирано:
Сайт с една страница няма как да се класира в резултатите.
Пусни реклама в adwords и ограничи само във Варна да се показва.

За сайта:
Премести снимките нагоре, за да се виждат без скролване.
От сайта не става ясно дали това е денонощен кабинет.
Достатъчно е: <title>Спешен дентален кабинет "Одесос" - денонощен зъболекар във Варна</title>
 
Мета таговете нямат много значение, освен визуализацията и семантиката с някакво инфо кое какво е, както и за twitter/ fb thumbs , но не влияе на класирането.
 
Коригирах някои неща добавих още текст, но все още не се класира в резултатите на гугъл. Каква е причината ? Другите сайтове са с палтена реклама ли ?
 
Може да прочетеш статиите в сайта ми с подписа, надявам се че ще ти бъдат полезни.
Успех!
За да искаш да се класира нещо трябва да имаш уникален качествен текст, авторитет на домейна, добре направен сайт и много други неща.
 

Горе