начални съвети

Дискусията в 'Оптимизация за Търсачки' стартирана от shelby, Дек 20, 2017.

1. shelby

shelby Member

Рег.:
    Апр 10, 2008
    Съобщения:
    112
    Харесвания:
    3
    Точки:
    18
    Здравейте ! За първи път ми се налага да правя seo Оптимизация и за това ще помоля малко да ми помогните със съвети какво трябва да направя страницата ми да излиза на горни позиции в гоогле. Сайта се състои от една страница и това съм добави като мета тагове.

<meta charset="utf-8">
    <meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1, shrink-to-fit=no">
    <link rel="canonical" href="http://odesosdent.com/" />
    <meta property="og:locale" content="bg_BG" />
    <meta property="og:type" content="website" />
    <meta property="og:title" content="Зъболекар Варна - спешен Зъболекар Варна" />
    <meta property="og:url" content="http://odesosdent.com/" />
    <meta property="og:site_name" content="Спешен Зъболекар Варна" />
    <meta name="description" content="Дентален кабинет"Ако Ви боли зъб и имате нужда от спешна зъболекарска помощ във Варна !.Телефон: 0988 22 67 65">
    <meta name="keywords" content="спешен,дентален кабиент,одесос,0988226765,Дентален кабинет Одесос,здравен статус,тарапия,хирургия,протетика,детска дентална медицина,Варна, зъболекар, рентген, зъбни снимки, хирург, мъдреци, стоматолог, спешен кабинет, зъболекарски кабинет варна, зъбобол, зъбна болка, спешна помощ, бародент ">
    <meta name="robots" content="index">
    <title>Спешен дентален кабинет "Одесос" Телефон: 0988 22 67 65. Спешен зъболекар Варна – хирург, зъбни снимки, мъдреци, спешна стоматологична помощ, зъболекарски кабинет<</title>

2. Беджев Стил

Беджев Стил Well-Known Member

Рег.:
    Май 30, 2014
    Съобщения:
    1,647
    Харесвания:
    232
    Точки:
    63
    пускай реклами в гугъл и фейса.
    регистрирай мястото в гугъл местен бизнес
    Който е от София едва ли ще го интересува спешен кабинет във Варна.
    Успех!

тук има синтактична грешка и безмислено дълъг тайтъл :
    <title>Спешен дентален кабинет "Одесос" Телефон: 0988 22 67 65. Спешен зъболекар Варна – хирург, зъбни снимки, мъдреци, спешна стоматологична помощ, зъболекарски кабинет<</title>

Успех!

Последно редактирано: Дек 21, 2017
  3. BG-mnenia

BG-mnenia New Member

Рег.:
    Дек 2, 2016
    Съобщения:
    24
    Харесвания:
    6
    Точки:
    3
    Сайт с една страница няма как да се класира в резултатите.
    Пусни реклама в adwords и ограничи само във Варна да се показва.

За сайта:
    Премести снимките нагоре, за да се виждат без скролване.
    От сайта не става ясно дали това е денонощен кабинет.
    Достатъчно е: <title>Спешен дентален кабинет "Одесос" - денонощен зъболекар във Варна</title>

Беджев Стил харесва това.
  4. ReminD

ReminD Well-Known Member

Рег.:
    Ян 22, 2008
    Съобщения:
    6,230
    Харесвания:
    1,156
    Точки:
    113
    Мета таговете нямат много значение, освен визуализацията и семантиката с някакво инфо кое какво е, както и за twitter/ fb thumbs , но не влияе на класирането.

5. shelby

shelby Member

Рег.:
    Апр 10, 2008
    Съобщения:
    112
    Харесвания:
    3
    Точки:
    18
    Коригирах някои неща добавих още текст, но все още не се класира в резултатите на гугъл. Каква е причината ? Другите сайтове са с палтена реклама ли ?

6. Беджев Стил

Беджев Стил Well-Known Member

Рег.:
    Май 30, 2014
    Съобщения:
    1,647
    Харесвания:
    232
    Точки:
    63
    Може да прочетеш статиите в сайта ми с подписа, надявам се че ще ти бъдат полезни.
    Успех!
    За да искаш да се класира нещо трябва да имаш уникален качествен текст, авторитет на домейна, добре направен сайт и много други неща.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice