ново блогче

От: ново блогче

Мисля че блогчето ти е супер.:) Само трябва да се пипнат няколко неща по дизайна, мисля си че и ти си съгласен с това. Не е нужно пълна смана на "кожата" му, просто малко повече елементи отстрани, добър хедър и ...абе защо на англо блог има бг брояч? И което е още по-кофтито - защо тиско?

Центриране на банера. Иначе изглежда повече от преспективен и мисля, че с малко повече линкове и контент ще паднат продажбички, но ти го знаеш най-добре това, нали?:) Успехи и много продажби, бате.
 
От: ново блогче

Мерси много, сложих тиксото защото съм му свикнал, предложи ми друг брояч. Sitemetter?
 
От: От: ново блогче

Мерси много, сложих тиксото защото съм му свикнал, предложи ми друг брояч. Sitemetter?
Да, или статс каунтъра. Много са добри и са 100% по-добри от това с което си в момента. Все пак е гадно да отиде някой на каунтъра и да види кирилица. :) А другите неща? Какво си измислил да правиш с останалите, те са по важни.:) Иначе блогчето е добро и мисля че въпрос на време да ти докарва продажба, естествено след някой друг събмит и други видове маркетинг.
 
От: ново блогче

така лентата е разкарана хедъра е в процес на разработване, скоро се заемам и с линковете само не разбрах кой банер да центрирам?
Edit: как ви се струва сега хедъра? Дали да го направя по шарен?
 
Последно редактирано:
От: ново блогче

Готово раэкарах го. Мерси много за съветите това ми е първият афилейт блог :)
 
От: От: ново блогче

Готово раэкарах го. Мерси много за съветите това ми е първият афилейт блог :)
Хедъра е добър.:) Можеше да сложиш и някой друг слоган, като например: "Get your sexual life on high level"; "The right place to improve your sexual life"....или нещо подобно.:)

Мисля ч блога ще пожъне успех. Смао не прекалявай с адулт контента, да не влезнеш в полезрението на Blogger. А ако ще го правиш имаше едно съобщение, което излизаше преди да влезаш в блода - обясняващо че съдържанието му е за над 18+ и те пита дали да продължиш с разглеждането му.

Сега е време да го "потонинговаш" малко - напълни го с разни елементи - не само за да задържаш посетителите си, но и да разчупиш малко дизайна и да придобие вид на про блог.:) Успехи. :wink:
 
От: От: ново блогче

Блинки, мерси много имаш 1 бира от мен ;)
Добре....:) Навит съм за биричката...това си е твойта тема и като направиш нещо по блогчето може да постеш за коментар, ако имаш съмнения за нещо. А не само аз ще дам мнение. :wink:
 
От: ново блогче

ами имам :) значи, чудя се за тези банери които сложих вдясно, дали не е много претрупано?
 
От: ново блогче

Здравейте отново колеги :). Пиша кореги защото преди малко видях че съм направил първата си продажба от афилейт и то именно от този блог :) не съм очаквал да стане толкова бързо :) мерси много на всички за съветите!
 
От: ново блогче

Здравейте отново колеги :). Пиша кореги защото преди малко видях че съм направил първата си продажба от афилейт и то именно от този блог :) не съм очаквал да стане толкова бързо :) мерси много на всички за съветите!
Бате, видях те. Знаех си че си талант.:) Успехи и ако има нещо за помагане, казвай - нали знаеш че ще получиш помощ. Сигурно е добре комисионата.:) пожелавам ти още много продажби - много ти го пожелавам. Успехи.
 
От: ново блогче

Мерси много :) комисионната е 15$ но кото за начало на мен си ми е супер. Мерси отново :)
 
От: ново блогче

Здравейте отново колеги :). Пиша кореги защото преди малко видях че съм направил първата си продажба от афилейт и то именно от този блог :) не съм очаквал да стане толкова бързо :) мерси много на всички за съветите!

Честито, пожелавам ти още много ама много продажби с дебели ама много дебели комисионни :d пожелавам си същото и на мен, нооо ще видим :)
 
От: ново блогче

Видяло се е че ще имаш успех с блога.
Само едно ми е интересно, това че е на субдомейн няма ли да загуби ?!

Поздрави и мн успехи!
 
От: ново блогче

Здравейте отново. В блога сложих банери на други продукти и статии за други продукти как мислите дали това ще повлияе положително на посетителите на блога?

П.П Баннаха url-то на блога в дигг и трафика доста намаля :(
 

Горе