някаква сериозна афилиейт програма с възможност за white label?

happyslacker

New Member
Повечето, които намирам да предлагат white label са в сферата на хранителните добавки (хапчета за ерекция и подобни), лекарства (те са със съмнителна легалност), секс играчки.

Нещо по-сериозно не се ли намира да е white label (да дават готов сайт, който да качиш на свой домейн и да го редактираш според нуждите си)?

Тоест, отчитането на комисионните да става според това от кой домейн клиента е купил, а не чрез бисквитки.

Намирам разни за хотелски резервации, ама точно в тази ниша не знам как да докарам трафик.

Също така изискването ми е да не ме занимават с глупости като доказване на адрес (да, виждал съм афилиейт програми, дето почнаха като доставчиците на платежни услуги и уеб хостинг доставчиците да искат сканирани документи като се регистрираш).
 
От: някаква сериозна афилиейт програма с възможност за white label?

На какъв език ти трябва?
 
От: някаква сериозна афилиейт програма с възможност за white label?

English. USA.

Това за адреса не знам защо те притеснява - мен повече ме е грижа за билинга и разправията фалшифи плащания, пре и пост салес съпорт, счетоводство.
 
От: някаква сериозна афилиейт програма с възможност за white label?

Разбира се, че английски език.

Пазарът с българоговорящи не е достатъчно голям за да се занимавам, а други езици не владя добре.

Като компромисен вариант може да мина на datafeed, ама доста ще се усложнят нещата (потребителят трябва да цъкне първо на "order now" и после на "add to cart" вместо само на "add to cart").
 

Горе