някой ползвал ли е adnow.com?

От: някой ползвал ли е adnow.com?

Нещо недодялано ми изглежда това. Текста все едно е писан от текстописец дет си няма и идея от тематиката.
Също уебмаЙстори да напишеш ми се струва странно.
 
От: някой ползвал ли е adnow.com?

Едва ли са много големи, като им гледам дизайна ми се струват начинаещи.
 
От: някой ползвал ли е adnow.com?

Днес получих това
Представител на тийзър мрежа Adnow.com. Бих искала да обсъдя с Вас възможността за публикуване на тийзър реклама на Вашия уеб сайт.
Ние сме готови да Ви предложим два варианта за сътрудничество:
1) закупуване на рекламно място на Вашият уеб сайт с предварително плащане (фиксирано, на всички вътрешни страници);
2) заплащане на всяка хилядна импресия (CPM).
Някой, който вече да ги е пробвал?
 
От: някой ползвал ли е adnow.com?

Регистирах се, пък да видим дали ще ме одобрят. Не пречи да се тестват за 2-3 дни :D
 
От: някой ползвал ли е adnow.com?

На брояча на тия се движат само последните 3 цифри :lol: :lol: :lol:
Да :) последните три цифри яко се въртят пък другите не мърдат :) това си е някакъв Gif(анимация) да мота баламите :) не е брояч :)
 
От: някой ползвал ли е adnow.com?

По принцип са много коректни, но са руснаци и затова се получават грешки в текстовете им и се губи смисъла. Нямат добър преводач, но рекламите им се показват на 20-30 езика и разпознава ИП-о на държавата. Плащат си редовно, 20 евро цента на 1000 импресии, което е добре за български сайтове
 
От: някой ползвал ли е adnow.com?

Здравейте,

от 2 месеца ги ползвам на доста сериозен трафик и не мога да се оплача за сега. Плащат си предварително договорената сума и всичко е точно. Някои от рекламите са малко дразнещи, но като плащат на CPM в крайна сметка няма кой знае какво значение. Цената е въпрос на договорка, можете да си докарате доста добра цена и доста лоша.
 
От: някой ползвал ли е adnow.com?

Аз писах вчера, още не са ме одобрили или отговорили. Какви са дразнещите реклами?
 
От: някой ползвал ли е adnow.com?

Дразнещи са, че са грознички малко - шкембета, кокалчетата на краката и такива работи :) [email protected] пишете на този мейл, за да се свържете с човека
 
От: някой ползвал ли е adnow.com?

Здравейте,

от 2 месеца ги ползвам на доста сериозен трафик и не мога да се оплача за сега. Плащат си предварително договорената сума и всичко е точно. Някои от рекламите са малко дразнещи, но като плащат на CPM в крайна сметка няма кой знае какво значение. Цената е въпрос на договорка, можете да си докарате доста добра цена и доста лоша.

Колега изчисти си пощенската кутия , че не мога ти пратя лично.
 
От: някой ползвал ли е adnow.com?

Готово, сега можеш да пишеш
Странна работа, имам 3 съобщения, как да е пълна кутията :) То това е абсурдно.

опитай сега пак, изтрих и тях и всичко е празно.
 
От: някой ползвал ли е adnow.com?

за първи и последен път влизам тук, то бива ограничения, но това е абсурдно.

BurnX за да ти отговоря трябва да имам 6 поста, та сега ще поствам....
 

Горе