няколко въпроса на блог платформа

garnet

Well-Known Member
Значи искам малко да попиша. Имам една тема, която ще е интересна за всички в БГ, клиенти на банки.

Имам следното: регистриран .инфо домейн. Имам и хостинг на който да го кача ако се наложи.

Въпросите са ми:
Мога ли на блогспот или блогър да сложа адсенс?

Мога ли да закача моя домейн към някоя от големите платформи: блогър, блогспот или друга (кажете)? т.е. при писане на домей.инфо да се отваря тя. За по-бързо индексиране и/или класиране. Това работи ли така?
Ако горното е възможно мога ли да сложа адсенс там?

Ако едно от двете не е възможно, кое ми препоръчвате да ползвам - wordpress?
Чудя се тук дали някой има ВП със всички настройки и адд-они + БД, който може да се качи просто на сървъра ми - не ми се занимава да правя настройки и качвам адони с часове за една статия от 500 думи. Под всички настройки разбирам да са сложени нещата за най-добра практика.
 
Последно редактирано:
От: няколко въпроса на блог платформа

Значи искам малко да попиша. Имам една тема, която ще е интересна за всички в БГ, клиенти на банки.

Имам следното: регистриран .инфо домейн. Имам и хостинг на който да го кача ако се наложи.

Въпросите са ми:
Мога ли на блогспот или блогър да сложа адсенс?

Мога ли да закача моя домейн към някоя от големите платформи: блогър, блогспот или друга (кажете)? т.е. при писане на домей.инфо да се отваря тя. За по-бързо индексиране и/или класиране. Това работи ли така?
Ако горното е възможно мога ли да сложа адсенс там?

Ако едно от двете не е възможно, кое ми препоръчвате да ползвам - wordpress?
Чудя се тук дали някой има ВП със всички настройки и адд-они + БД, който може да се качи просто на сървъра ми - не ми се занимава да правя настройки и качвам адони с часове за една статия от 500 думи. Под всички настройки разбирам да са сложени нещата за най-добра практика.

Можеш да сложиш Адсенс ма блогър, можеш да прикачиш твой домейн към него и, ако избереш добър темплейт ще е бърз и ще се индексира бързо.
Може би най-добре ще е да си качиш WP на собствен хост и да си прикачиш домейна, но там ще трябва да си поиграеш с настройки, плъгини и други.
Относно готов настроен WP преди 3D Web Design бяха пуснали един преди време много добър, но е стара тема и е за стара версия на WP не знам дали ще стане.
 
От: няколко въпроса на блог платформа

Почти нищо не разбрах за от поста,но да знаеш колега,че няма хляб наготово.Разбирам ви че нямате време но с тези шортъките които търсите не са ефектинви и едва ли ще ви задоволят.
Поздрави.
 

Горе