онлайн магазин

Adrean

New Member
Здравейте,
Имам нужда от онлайн магазин,нищо кой знае какво :) просто да има опция за поръчка(даже да е без да се регистрират потребителите),доставка,каталог на нещата .... горе долу е това,става на въпрос за ръчно изработени неща около 50артикула ,ако не е много сложно аз ще си добавя продуктите.Просто изискването ми е като се зареди страницата да има визия свързана с нещо занаядчийско,и на последно място цената да е ниска :) моля ако някой се навие да ми пише....Благодаря !!!
 
upload_2017-2-13_19-58-54.png

15541181_10202491016673462_8128776896123231059_n.jpg


Български алтернативи и 1-Click-Carts (n00b-friendly, retard-unfriendly):


AIO / Omnichannel:


Shopify-related:

etc.

За Handmade специално си има и специализирани Handmade Marketplaces, към които можеш да се насочиш, където вече го има трафикът, остава да се оптимизираш за него там.
 
  • Like
Реакции: CTAH
Напълно безплатен магазин Quick.Cart без нужда от инсталиране, лесен за промяна, превод и качване на продуктите. Може да се поръчва и без регистрация. Демо ТУК

Потърси СТАН той може да ти го направи.
 
  • Like
Реакции: CTAH
Вече трафика идва от почти 70-80% от мобилни устройства, наистина ли вярвате, че дизайнът и красотата на сайта имат значение?
Безплатна опен карт тема и няколко банера, качествени продуктови снимки, добри описания, бърз сайт и си ТИ !
По трудното е маркетинга ............................ много по трудната част .................
 
Последно редактирано:
I am YO YO typical Bulgarian :). ( повторете с речитатив 3 пъти )
- да не е много пари ( ама никога не се уточнява, ако някой се излъже за заветните тресхолди 50-100лв )
- нямам много претенции ( щото искам по тънката лайсна )
- правя и правописни грешки за основополагащи думи свързани с моята работа. От графиката на Шерифа май си за там където се срещат Уникален, Бърз и Без пари :).
 
Не разбирам г-н tanipo защо се нерви?!?!
Аз питам дали има някой да ми помогне....но все ще се намери някой да "скочи" и почне да плюе!
Благодаря за линка на Krumov
 
Нервя се щото в мизерията е ключа към мизерията, а цялото ни национално самосъзнание е такова, но едва ли ще ме разбереш. С две думи самото ти мислене предопределя и пътя ти и успеха ти.
 
Нервя се щото в мизерията е ключа към мизерията, а цялото ни национално самосъзнание е такова, но едва ли ще ме разбереш. С две думи самото ти мислене предопределя и пътя ти и успеха ти.

Клиента си има някакви изисквания и по мое мнение заданието не е сложно изпълнимо - все ще се намери някой надъхан, който ще му свърши работа ;)
А относно цялото ни национално самосъзнание да е такова - явно това е един от бизнес съветите/консултациите които предлагаш.

Но за едно си прав,
а именно самото ти мислене предопределя и пътя ти и успеха ти.
 
Здравейте,
Имам нужда от онлайн магазин,нищо кой знае какво :) просто да има опция за поръчка(даже да е без да се регистрират потребителите),доставка,каталог на нещата .... горе долу е това,става на въпрос за ръчно изработени неща около 50артикула ,ако не е много сложно аз ще си добавя продуктите.Просто изискването ми е като се зареди страницата да има визия свързана с нещо занаядчийско,и на последно място цената да е ниска :) моля ако някой се навие да ми пише....Благодаря !!!
До тук добре, стана ясно какъв магазин ти трябва, не е кой знае какво като изисквания. С две думи напълно изпълнимо.
Не става ясно:
1. Имаш ли купен/осигурен хостинг?
2. Имаш ли купен домейн?
4. Искаш да бъде твои личен магазин или да бъде на някоя от предлагащите тази услуга фирми? /Wix например/
4. Ще можеш ли сам да обслужваш магазина си или ще трябва да отдели време те учи разработчика?
5. Безплатно или платено искаш някой да се 'навие"?
6. Колко ниска да е цената?
Изключително много ще улесниш хората желаещи да ти помогнат или да си заработят някой лев, ако определиш ценови диапазон на инвестицията която си решил да правиш в това начинание.
Изработването на интернет магазин не е килограм картофи на женския пазар за да има твърдо определена цена. За това е изработка, защото се изработва, пък дори и да е готова система, всеки го прави за различно време, по различен начин и калкулира труда си различно. Пазарна икономика както му казват.
Бъди сигурен, че ако напишеш 100-200 лв ще се отзоват и такива, които сега тръгват да пробиват или се учат в момента. Ако напишеш 400-500 ще се отзоват доста хора, а ако споменеш 700-800, повярвай ми нещата ще се случат по един мн. добър начин. За над 1000 лв. ще откликнат и фирми, които ще ти издадат и фактура и ще си спокоен, че имат офис където да отидеш при проблеми.
Всеки сам си знае как и по какъв начин да оферира, но мисля, че това което написах би помогнало доста, ако ти е важно.
Поздрави и успех!
 
cvetin ,благодаря за въпросите но мисля че вече намерих човек да ми го направи(кореспонденция на лично с него) Ако трябва да се закрие темата !
 
cvetin ,благодаря за въпросите но мисля че вече намерих човек да ми го направи(кореспонденция на лично с него) Ако трябва да се закрие темата !
Похвално е, че толкова бързо сте успели да се съберете възложител и изпълнител, но четящите темата до сега не биха могли да гадят, че вие вече сте си стиснали ръцете. Именно за това писах и аз, незнаейки, за развитието.
Дано качество и цена се слеят в едно.
Желая успех!
 
Мда, ще се намери някой надъхано заблуден дето идея си няма какво прави, после всички ще седят в кръг, ще гледат турски сериали, ще ядат еклери от 0.50лв и ще се чудят що никой не поръчва. А относно заданието, не мисля че е сложено коректно. И за да не излезе, че съм някой злобар ще напиша как бих го сложил аз.

Здравейте, аз съм нов във форума и имам нужда от вашата помощ. Занимавам се с ръчна изработка на сувенири, като към момента разполагам с 50 модела. Бих желал да се свържа с разработчик на електронни магазини, който има някакъв опит и с негова помощ да решим какво ми трябва. Като начало, тъй като съм с много ограничен бюджет който е 200лв, ще се наложи да направим нещо семпло, но съм готов да се уча и дори да следвам насоки, като не пречи част от нещата по проекта да ги изпълня аз с насоки на този, който ми прави магазина. Благодаря предварително!
 
Колега/Колежке, ще ме прощавате, но след 15 години в бранша човек бързо се научава кой е клиент и кой не. Този специално ако му се падне читав изпълнител, изпълнителя в чудо ще се види за 150лв, но най-вероятно ще му се падне някой точно като за него, така че всичко ще е наред. Някак си след хиляди и хиляди хора дето си мислят, че бизнеса в Интернет е нещо дето не заслужава инвестиция и сериозен подход, а също явно неочакващи и сериозна възвръщаемост любезността се изчерпва. Повечето от нашия народ са хора дето на всичко слагат цена 100лв. Щото толкова могат да прежалят без да има голям проблем. Случвало ми се е човек с бижутериен бизнес дето с продажба на една брачна халка ще ги вземе тия пари да ми реве, че всичко над 150 лв му е много за SEO.

Аз с клиенти не работя, но ако бих работил то бих го правил само с информирани такива, другите са обречени.
 
Аз работя с клиенти и имам коренно различно мнение, за последното ти изречение съм напълно съгласен.
Всеки, които уважава труда си работи с хора които са информирани и знаят какво искат.

Но това е добра възможност за някой човек без практика, студент и т.н. Малко да понатрупа опит, портфолио или с други думи за всеки влак си има пътници. Остави ги да се возят
 
Твойте клиенти да не са от западната румънска граница на запад?
 
Ако трябва да се закрие темата !
Тези неща къде ги учите?
Човек разкрива себе си дори с пет изречения във форум
Знам, че е трудно от училищния хлапашки скайпов език да се мине на сериозно изложение за даден проблем, но се оглеждайте и вглеждайте, когато отидете на ново място - как се държат и изразяват другите там.

Разгорещена футболна агитка. В калабалъка някой ти застава на крака.
Как ще реагираш?
- Господине, настъпили сте ме, моля да се отместите.
или
- Пич-мръдни-малко-че-си-ме-затиснал-дееба.
В кой от вариантите ще те разберат веднага и ще ти откликнат?
 
tanipo, не спря да лае... каквото съм си намерил това е(важното е че си намерих) Този човек не знам как си намира клиенти с този негативизъм-и да имах възможност не бих го наел!!!!!!!!
 

Горе