опитвам се да се свържа с Nykolai Mateev

daniio

Member
Преди около 7-8 месеца поръчах робот от Николай ( http://web-robotica.eu и http://ace-web.biz ) и 12 месечен съпорт за 1 от сайтовете ми.
Но преди няколко седмици смених хоста на този сайт и робота трябва да се налгаси за новия хост, но Николай спря да ми отговаря на скайп, а и на имейлите на колегата спря да отговаря, затова се обръщам към него тук.

Надявах се да оправи настройките на робота за новия хост до 15-ти юли, защото тръгвам на почивка за 3 седмици и съм наел 2ма човека да ми качват продукти в сайта докато ме няма, и се надявах да използвам импорта на робота.
А за 12 месечния съпорт бих искал да ми отговориш на лично или скайп, или да пратиш имейл на колегата както сте се разбрали.
 
Последно редактирано:
От: опитвам се да се свържа с Nykolai Mateev

Намери му телефон, адрес. Все пак трябва да имаш някакви контакти освен мейл и скайп. Ако имаш фактура, че си извършил плащане, можеш да се оплачеш в cybercrime. Не си вършат много работата, но опитай.
 
От: опитвам се да се свържа с Nykolai Mateev

Може да е почивка човека, ама трябваше да се обади поне
 
От: опитвам се да се свържа с Nykolai Mateev

Имам му телефон, ще се му се обадя след 5 дни, като мина през България.
Яд ме е че от 3 години не съм си ходил до бг и вместо да видя роднини и приятели, и нямам много време, че ще съм само за 4 дни там, трябва да се разправям и с него.
 
От: опитвам се да се свържа с Nykolai Mateev

Значи му имаш телефона, но вместо да се обадиш си решил да пуснеш тема в Предприемач?!
 
От: опитвам се да се свържа с Nykolai Mateev

Дай номера,аз ще го попитам от твоето име
 
От: опитвам се да се свържа с Nykolai Mateev

Намери му телефон, адрес. Все пак трябва да имаш някакви контакти освен мейл и скайп. Ако имаш фактура, че си извършил плащане, можеш да се оплачеш в cybercrime. Не си вършат много работата, но опитай.

Мани ги тия киберкрайм, това е най-голямата измама. Пълни нещастници, които точат евросредства. Тия скоро ще ги оправя подобаващо, 5 сигнала съм им пуснал, нито 1 отговор и нищо не правят. Нямат нито тел, нито адрес, нищо. Пълни мишки и измекяри, изобщо не си давайте данните там!!!
 
Преди около 7-8 месеца поръчах робот от Николай ( http://web-robotica.eu и http://ace-web.biz ) и 12 месечен съпорт за 1 от сайтовете ми.
Но преди няколко седмици смених хоста на този сайт и робота трябва да се налгаси за новия хост, но Николай спря да ми отговаря на скайп, а и на имейлите на колегата спря да отговаря, затова се обръщам към него тук.

Надявах се да оправи настройките на робота за новия хост до 15-ти юли, защото тръгвам на почивка за 3 седмици и съм наел 2ма човека да ми качват продукти в сайта докато ме няма, и се надявах да използвам импорта на робота.
А за 12 месечния съпорт бих искал да ми отговориш на лично или скайп, или да пратиш имейл на колегата както сте се разбрали.

Чакай сега имаш 12 месеца съпорт, който си платил предварително ли? Или е бил включен в офертата за изработка на сайта? Поддръжката, какво сте се рабзрали в нея, какво включва? Защото и на един приятел така му вика един клиент - поддръжка, поддръкжка, вземи сложи този модул и го настори. :) Тук, ако не сте се изяснили какво точно включва, може да пиеш една студена вода.

Значи съпорта се плаща, за да няма изпържени, на месечна база или на някакъв друг период от време. Това да платиш предварително за съпорт към сайта за една година и да нямаш нещо като договор или друг документ, си е поемане на голям риск, особено ако работиш с човека за първи път. ;)
 
От: Re: опитвам се да се свържа с Nykolai Mateev

Чакай сега имаш 12 месеца съпорт, който си платил предварително ли? Или е бил включен в офертата за изработка на сайта? Поддръжката, какво сте се рабзрали в нея, какво включва? Защото и на един приятел така му вика един клиент - поддръжка, поддръкжка, вземи сложи този модул и го настори. :) Тук, ако не сте се изяснили какво точно включва, може да пиеш една студена вода.

Значи съпорта се плаща, за да няма изпържени, на месечна база или на някакъв друг период от време. Това да платиш предварително за съпорт към сайта за една година и да нямаш нещо като договор или друг документ, си е поемане на голям риск, особено ако работиш с човека за първи път. ;)

Предплатих за 12 месеца. Първите 2-3 месеца беше горе доло добре, но момчето което назначиха за моя проект започна да работи все по-бавно и по-бавно. Всеки ден ми казваше утре почвам, утре почвам и така 3 месеца за няколко модула, които исках от тях. Като последните 2 месеца ми беше писнало от тях и си намерих друг човек да ми свърши няколко неща.
Колегата се свърза с тях и и бяха обещали, че ще заменят уеб дизайнера и ще ни предложат нов човек за нашия проект. Но изведнъж спряха да отговарят на скайп и имейл.
Но за съпорта е друга тема - просто тяхния съпорт не струва да се позлва.
Просто искам робота да се настрой за новия хост, за да може хората, които съм наел да качват продукти докато ме няма.
Добре, че имам и резервен вариант, закупих си 1 китайски бот наскоро за импортване на продукти и каквото питам китайците ми отговарят до 24 часа.



Значи му имаш телефона, но вместо да се обадиш си решил да пуснеш тема в Предприемач?!

Просто не исках да слагам по-лошо заглавие на темата.
 
От: опитвам се да се свържа с Nykolai Mateev

Дай да му звъна, че ми е скучно
 

Горе