падащо меню без промяна на дизайна

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Искам да направя падащо меню ,но без промяна на дизайна на менюто.. как ще стане? код скрипт.. ако е с плугин как да го настроя.. някакви идеи..благодаря
 
От: падащо меню без промяна на дизайна

Няма ли да стане в div-а на менюто с <ul> <il> ?
 
От: падащо меню без промяна на дизайна

незнам , мисля че не.. без това имат ул и ли .. някакви други варианти няма ли?
 
От: От: падащо меню без промяна на дизайна

незнам , мисля че не.. без това имат ул и ли .. някакви други варианти няма ли?

Като не знаеш, няма да мислиш, 'щото точно така се прави. Отваряш чичко Гугъл и пишеш "jQuery Dropdown menu", търсиш и ще намериш, как се прави.
 
  • Like
Реакции: adi
От: падащо меню без промяна на дизайна

Но, разбира се, може да си използва jQuery за самото падане, затова му го написах така.
 
От: падащо меню без промяна на дизайна

ако ви дам css кода дали бихте ли ми го направили ,че не мога свалих плугин свалих какво ли не четах ама не се получава, както трябва ..ммного ще съм ви благодарен...
 
От: падащо меню без промяна на дизайна

как се прави страница ,която да не се публикува в менюто само да знам пътя и да мога да го ползвам..
 
От: От: падащо меню без промяна на дизайна

как се прави страница ,която да не се публикува в менюто само да знам пътя и да мога да го ползвам..
намери <?php wp_list_pages(); ?> в темплейта и добави в скобите:

<?php wp_list_pages('exclude=5'); ?>

Тук 5 е примерно - замести с ИД-то на страницата, която искаш да скриеш.
 
От: падащо меню без промяна на дизайна

така изтеглих си този плъинг http://wordpress.org/extend/plugins/add-to-social/ обаче на индекса ,на главната не се виждат иконите виждат се само когато натисна върху поста и отиде в страницата му.. също така искам на страниците да се направят.. и плюс това искам лек бордер отстрани все едно са в квадратче..
 
От: падащо меню без промяна на дизайна

Ти хептен сложни работи вече искаш да прайш.
Прочети за темплейт структурата на Уърдпрес и научи малко CSS.
 

Горе