подпомага ли vladko82

jkminkov

Active Member
като продава домейна azis.info

p.s. нещо ви се е бъгнала базата данни, затова пускам пак.

Latest Reputation Received (1258 point(s) total)


 
Последно редактирано от модератор:
От: подпомага ли vladko82

Първо: Темата ти няма никаква връзка с раздела Политика, в който си я публикувал.
Второ: Това е директен хейт, който за N-ти път проявяваш спрямо мен.
Трето: При следваща обида, ще те съдя! И ще те осъдя!
 
Последно редактирано от модератор:
От: подпомага ли vladko82

Колко пари биха могли да се вземат за такава обида ? Щото тука мен са ме псували даже , ако може да се изкара някой лев да наемам и аз адвокат.
 
Последно редактирано от модератор:
От: подпомага ли vladko82

Май е време за почивка?
 
Последно редактирано от модератор:
От: подпомага ли vladko82

[video]www.youtube.com/watch?v=5qV45kIgkg0[/video]
 
Последно редактирано от модератор:
От: подпомага ли vladko82

една от яките теми, след тая на реймънд за курвите...
 
Последно редактирано от модератор:
От: подпомага ли vladko82

Дали автора на темата е гей или най-обикновен педераст?
 
Последно редактирано от модератор:
От: подпомага ли vladko82

Нямам време да търся из форума, но това момче от преди 2г. още без никаква причина периодически ме обижда. Не го познавам, не съм стъпвал в неговия град, даже и в областта му не съм стъпвал, и обикновено съм му отвръщал на обидите. Но, просто този път прекали с тази тема. Дори не е прочел какво съм написал като описание за домейна. Пък и какво значение има името домейна, това си е чиста омраза (хейт) без основателна причина, и обида разбира се, изречена целенасочено, визираща мен и изречена публично.
Чл. 146. (1) (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., бр. 10 от 1993 г., бр. 21 от 2000 г.) Който каже или извърши нещо унизително за честта или достойнството на другиго в негово присъствие, се наказва за обида с глоба от хиляда до три хиляди лева. В този случай съдът може да наложи и наказание обществено порицание.

(2) Ако обиденият е отвърнал веднага с обида, съдът може да освободи и двамата от наказание.

Чл. 148. (1) (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., бр. 10 от 1993 г., бр. 21 от 2000 г.) За обида:

1. нанесена публично;

2. разпространена чрез печатно произведение или по друг начин;

3. на длъжностно лице или на представител на обществеността при или по повод изпълнение на службата или функцията му и

4. от длъжностно лице или от представител на обществеността при или по повод изпълнение на службата или функцията му,

наказанието е глоба от три хиляди до десет хиляди лева и обществено порицание.

(2) (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., бр. 21 от 2000 г.) За клевета, извършена при условията на предходната алинея, както и за клевета, от която са настъпили тежки последици, наказанието е глоба от пет хиляди лева до петнадесет хиляди лева и обществено порицание.

(3) В случаите на ал. 1, точка 1 може да намери приложение ал. 2 на чл. 146 .
 
Не се е бъгнала база. Нещо друго се е бъгнало, но мисля, че не свързано със сайта. :) изтрита е, както може би и тази ще бъде. Това е супер против правилата. Ако нещо имате да си казвате, си го решавайте лично или просто ако не си доволен от човека, има си рейтинг да го нанесеш. тема от този тип И най-вече заглавие е пълна простотия и никак не е в стила на форума, да не говорим колко репорти има тя. И само да попитам....нямате ли някакъв по-нормален речник? :)
 
От: Re: подпомага ли vladko82

Не се е бъгнала база. Нещо друго се е бъгнало, но мисля, че не свързано със сайта. :) изтрита е, както може би и тази ще бъде. Това е супер против правилата. Ако нещо имате да си казвате, си го решавайте лично или просто ако не си доволен от човека, има си рейтинг да го нанесеш. тема от този тип И най-вече заглавие е пълна простотия и никак не е в стила на форума, да не говорим колко репорти има тя. И само да попитам....нямате ли някакъв по-нормален речник? :)

Блинки, аз не го познавам този човек и никога не съм имал вземане-даване с него. Поне 10 пъти е коментирал обидно мои мнения в теми и съм му отвръщал в същия тон, винаги той е обиждал пръв. Просто днес се е олял. И то тотално. Пак казвам, не го познавам и си нямам едея защо го прави и какви са му мотивите.
 
От: Re: подпомага ли vladko82

На тоя кавал, отпочнал темата, само като му видя подписа "руснаците не са славяни" и почвам да се чудя дали да му се присмивам или да го оставя да пасе.

Засега го оставям да пасе - сметни колко трябва да се е самошашнал, че чак в подписа си да слага подобни "генерални изводи". Санитари трябват при тази частична недееспособност, а не модератори или юристи.
 
От: подпомага ли vladko82

Цензурата на Блинки рулз :lol:
 
От: подпомага ли vladko82

Цензурата на Блинки рулз :lol:

Блинки му отърва кожата. Първоначално заглавието беше: "подпомага ли vladko82 педерастията". В яда си пропуснах да направя скрийншоти, но при следваща обида ще направя и ще го съдя. При този безпричинната агресия е от повече от година, и то целенасочено срещу мен.
 
От: подпомага ли vladko82

Ако съм на теб ще го осъдя за хомофобия и реч на омразата срещу хомосексуалните :lol:

Не се впрягай бе човек, това е форум, аз примерно не знам кой си в реалния живот. Ти си владко82 8)
 
От: подпомага ли vladko82

Спорил съм и съм си разменял нелицеприятни думи с доста хора, и то само в политика и офтопик, но си има някакви граници, които като се преминат, виртуалното става реално. От форума съм се виждал на живо с няколко колеги и се знаем. Това няма значение дали си в реалния или виртуалния живот, създаването на тази тема е извън всички правила и логика. Продавам домейн в пазара, лицето Х вижда темата и отваря тази, и то в политика. С каква цел? С каква логика?
Бих помолил администрацията да изтрие темата и да вземе съответните мерки спрямо въпросното лице.
 
Re: От: подпомага ли vladko82

Цензурата на Блинки рулз :lol:

На ръба бях да я изтрия, но реших, че автора трябва да знае, че е супер зле това, което прави. И ако това е единствения за него начин, определено има някакъв проблем с някаква база. :)

@vladko82, ок, а как се е стигнало до тук? Имаш ли идея, защото такава тема не се пуска, ей така, освен, ако наистина нещо не е станало или потребителя има временен срив. Но и така да е, много грубо влизане. ;)
 
От: подпомага ли vladko82

Само аз ли не виждам къде точно е персоналната обида ? Човека пита - Подпомага ли владко педерастията , като продава домейна азис.инфо ?
Той не казва , че владко е педераст или нещо такова , а защото азис се води такъв , а владко продава такъв домейн - от там се прави връзка,. Верно че думите са грозни , но дефакто не го обижда според мен поне....
 
От: Re: От: подпомага ли vladko82

На ръба бях да я изтрия, но реших, че автора трябва да знае, че е супер зле това, което прави. И ако това е единствения за него начин, определено има някакъв проблем с някаква база. :)

@vladko82, ок, а как се е стигнало до тук? Имаш ли идея, защото такава тема не се пуска, ей така, освен, ако наистина нещо не е станало или потребителя има временен срив. Но и така да е, много грубо влизане. ;)


Нямам никаква идея защо, не за първи път ме обижда, винаги той е започвал, без причина-подчертавам това, и съм отвръщал що годе в същия тон, но сега прекали.
Бърни, мен лично името ми да се свързва с тази дума ме обижда, и то специална тема, и то в раздел политика... Мисля, че това е извън разумните норми и граници.
 
От: подпомага ли vladko82

Към автора, защото очевидно намеренията му са сериозни: Това е бизнес и в него няма предпочитания. Представяш ли си аз сега да видя домейна k*r.com свободен и да не го регна? Трибуквен ком, продавам го на чужденец и ми дава доста доларчета. И сега защото на български е нецензурен, ние трябва да изпуснем едни 3 цифрени банкноти...
И Банко - не разбирам защо позволяваш да ти се качват на главата - тая тема не подпомага с нищо форума и цели само оронвнане на авторитет...това не е свобода, а свободия вече.
 

Горе