помощ с paypal

antique

Member
как да си добавя картата в paypal нз какво става имам карта но само съм си я зел не съм я захранвал от банката ми казват че е активна обаче като я следя онлайн от сайта на банката салдото ми е -5,00 но пише че е активна картата и когато се опитам да я регна в пайпал исписва следното :

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

кажете от какво може да е проблема че ми тряя мн спешно мерси предварително.
 
От: помощ с paypal

Ами просто баланса на сметката трябва да е с полужително салдо и когато си добавяш картата в пейпал там ти дърпат автоматично мисля около 1.50 евро.С тази транзакция получаваш кода 4 цифрен който трябва да добавиш в пейпал акаунта си за да потвърдиш (веритификация) мисля беше думата.Така че няма как да работиш с тази карта гогато е на минус,тя пак може да е активна но няма да ч приемат както сам се убеди.

Поздрави
 
От: помощ с paypal

1. За да правиш транзакции и верифицираш карти са нужни пари. Не е трябвало да ти издават картата, след като дори не си внесъл минималното салдо от 5 лв. Само си вкарал банката в разход за пластмасата и разпечатването на хартията до този момент. :)
2. Не знам защо много хора в този форум не разбират, че за да работят с PayPal не е задължително да имат карти и да плащат такси. :)
 
От: помощ с paypal

1. За да правиш транзакции и верифицираш карти са нужни пари. Не е трябвало да ти издават картата, след като дори не си внесъл минималното салдо от 5 лв. Само си вкарал банката в разход за пластмасата и разпечатването на хартията до този момент. :)
2. Не знам защо много хора в този форум не разбират, че за да работят с PayPal не е задължително да имат карти и да плащат такси. :)


и как си зареждаш акаунта ако нямаш такса , също имам друк отделен въпрос как може веднага след плащането като го прехварли от пайпал в другата страница да се изварши някакъв пхп код някой има ли представа.
 
От: помощ с paypal

Акаунта се заражда с обмяна на валута. Договаряте сума и курс и извършвате операцията. Ти си получаваш доларите по PayPal акаунта, а контрагента получава равностойността на валутата по BG IBAN например.
 
От: помощ с paypal

как може веднага след плащането като го прехварли от пайпал в другата страница да се изварши някакъв пхп код някой има ли представа.
 
От: помощ с paypal

Преди да разбера за форума ви, пробвах с Виза на Lloyds TSB, ама ми изписа, че от банката са блокирали услугата. Дано не съм прецакал нещо, освен сметката в Англия, която ми е все тая дали ще съществува след като е празна. Благодаря ви за това, което правите :)
 
От: помощ с paypal

С празна сметка не става - по-горе написаха точно това.
 

Горе