препоръчайте ми някои фрее хост

От: препоръчайте ми някои фрее хост

Не ти се дава левче на месец за хостинг?
Съмнява ме някой да ти препоръча безплатен хостинг освен 000уебхост.
 
От: препоръчайте ми някои фрее хост

Freehostia сякаш има най-добри традиции при безплатния хостинг. Върви бавно, но славно. Не гледай параметрите, а традициите като избираш безплатен хостинг. Пълно е с хостинги еднодневки. Обаче трябва да знаеш, че от пръдня боя не става.
 
От: препоръчайте ми някои фрее хост

Какво ще хостваш?
 
От: препоръчайте ми някои фрее хост

аз съм ползвал безплатния хостинг на infodatacenter.com

Сега съм на платен при тях.

Доста добре се държи хостинга, нямам оплаквания.
 
От: препоръчайте ми някои фрее хост

Аз имам много добри впечатления от http://www.freehostia.com/ - удобен контролен панел, богат избор на готови системи, досега не съм имала проблеми. С едно домейнче от godaddy си става супер. След смяната на DNS-ите почти веднага се отчита промяната и сайта се появява за минути.
 
От: От: препоръчайте ми някои фрее хост

аз съм ползвал безплатния хостинг на infodatacenter.com

Сега съм на платен при тях.

Доста добре се държи хостинга, нямам оплаквания.

нещо не им работи сайта ;)
а някой знае ли безплатен хостинг с СМТП поддръжка
 
От: От: От: препоръчайте ми някои фрее хост

нещо не им работи сайта ;)
а някой знае ли безплатен хостинг с СМТП поддръжка

Ако намериш такъв казвай, че и на мен ми трябва :)

Иначе по темата, мога да препоръчам:
Код:
http://www.hosthelpers.com/hosting.php
Ако ти се занимава, може да си поръчаш втория хостинг, за което се изисква известен брой постове във форума им.

И друг път съм писал за тях, може да потърсиш.

Поздрави,
Борисов

П.С. Последния хостинг план е афилиейт към HG :)
 
От: препоръчайте ми някои фрее хост

Вземам си думите назад за freehostia. Скоро правиха някакви ъпгрейди и сега нищо не е както трябва, един wordpress не може да се инсталира коректно. От два дни бера ядове и накрая си прехвърлих днс-ите на домейна към друг безплатен хостинг, обаче още не знам как ще е, с едно изключение - не са коректни, за безплатен план предлагат фантастико инсталер с 10 безплатни скрипта, а накрая не може да се инсталира нито един от тях, а ти изписва че трябва да минеш на платен план - за този става въпрос - 000webhost.com
- редактирам, защото разбрах, че всъщност не ми дава да ползвам фантастикото на безплатния вариант, така че сега ще направя инсталацията ръчно, след като се обновят DNS-ите на домейна. Иначе много бърза FTP връзка без грешки.
 
Последно редактирано:
От: препоръчайте ми някои фрее хост

е не може много да се очаква от който и да е фри хост ....
rak не е трябвало да се местиш обаче ...freehostia си работи добре за фри хостинг ..нещо временно е било сигурно
 
От: препоръчайте ми някои фрее хост

е не може много да се очаква от който и да е фри хост ....
rak не е трябвало да се местиш обаче ...freehostia си работи добре за фри хостинг ..нещо временно е било сигурно
Не мисля. Първо, още с регистрацията кликнах да се инсталира wordpress - инсталира се некоректно, даваше много грешки. Изтрих го, но следващите инсталации от контрол панела пак същото. После се опитах да обновя до по-нова версия, както съм правила много пъти преди - уви, не ще, дава грешки.
Сега на новия хост, още изчаквам да се опреснят днс-ите и ще инсталирам WP ръчно. Мисля че тук ще е по-добре, защото Ftp достъпа е по-бърз и не дава грешки, а с фриихостия ми даваше много грешки, които връщах в опашката и така сума ти време се губеше. За местенето няма кой знае какви проблеми, домейна е нов, така че няма загуби.
 
От: От: От: препоръчайте ми някои фрее хост

Някой пробвал ли го е и ако е какво му е мнението ?

:) аз съм омазал линк-а
http://www.free-webhosts.com/free-smtp.php
тука са ти тия дето предлагат безплатно смтп, само че ... :)
 
От: препоръчайте ми някои фрее хост

@rak дано нямаш проблеми с 000webhost ... аз не ги харесвам ..има доста оплаквания за спрени акаунти затова ...имат разни изисквания виж ги добре ...

за темата hostaider.com е подобно на hosthelpers, а платения им план е към дебелата крава ...само регистрация във форума искат и без задължение за постове може 3 домейна да се хостват ...
 
Последно редактирано:
От: препоръчайте ми някои фрее хост

@rak дано нямаш проблеми с 000webhost ... аз не ги харесвам ..има доста оплаквания за спрени акаунти затова ...имат разни изисквания виж ги добре ...

за темата hostaider.com е подобен на hosthelpers, а последния платения план е към дебелата крава ...само регистрация във форума искат и без задължение за постове може 5 домена да се хостват ...
Ами едва ли ще имам някакви проблеми, то ще е информационен сайт на едни народни изпълнители, обикновен WP с 5 странички, чакам да ми дадат инфото да ги попълня, иначе ето го: http://makazchievi.info/ нито ще натежава, нито ще има забранено съдържание.
 
От: препоръчайте ми някои фрее хост

от 000webhost преди имаха емаили сега ми се тарикатеят полагами се платен емаил от домеина и те не искат да ми сложат cname- а тцтцтцт
И когато четеш опциите, оставаш с впечатление, че имаш право на директно инсталиране на скриптове от фантастикото, а после се оказва че нямаш и трябва да си ги инсталваш ръчно.
 
От: препоръчайте ми някои фрее хост

Това е някакъв невероятен ужас безплатен хостинг да ви кара да прекарвате по 3 мъчителни минути в инсталация на скриптове или по цели 2 минути в домейн панела за настройване на MX/CNAME записи!
 

Горе