препоръчайте хотел/къща за гост Бургас/Несебър

Asen Popivanov

Active Member
Здравейте!
Бихте ли ми препоръчали хотел или къща за гости за двама + дете 10 години. Район Бургас, Несебър или Слънчев бряг. Знам, че има сайтове колкото си щеш, но бих се доверил на нещо изпробвано от вас. Нощувки 5, от 30 август с напускане 4 септември. Изискване: интернет, хигиена, климатик, паркинг и по възможност с бокс за готвене. Бюджет - до 200 лв за тримата.
Благодаря предварително!
 
Бях в Равда миналата година в тази къща. Смятам, че ще ти допадне. Само с паркирането е малко некомфортно при влизането в двора. Цената, обаче е по-висока от бюджета ти.
 
От: препоръчайте хотел/къща за гост Бургас/Несебър

Колега @ Asen Popivanov, имате лично съобщение.
Успех
 
От: препоръчайте хотел/къща за гост Бургас/Несебър

Горещо препоръчвам :
http://domoreto.com/

Наш колега от форума!

Преди 2 седмици бях у тях с жената и детето. Изкарахме супер, вадехме миди, разходка с лодка, задължително и да посетите уникалния аквариум:
https://bg-bg.facebook.com/MorskiAkvarium
 
От: препоръчайте хотел/къща за гост Бургас/Несебър

Здравейте!
Благодаря за препоръките! Междувременно половинката ми е харесала хотел Бриз в Несебър. Ще се доверя на "шефката", че да ми е мирна главата... ;) После ако имам забележки ще и огранича достъпа до моловете... :)
 
От: препоръчайте хотел/къща за гост Бургас/Несебър

Малиии ти си първия човек от Петрич и региона, който чувам че ходи на нашто Черноморие. Успех!
 
От: препоръчайте хотел/къща за гост Бургас/Несебър

Малиии ти си първия човек от Петрич и региона, който чувам че ходи на нашто Черноморие. Успех!
Има доста - просто не си чул, както сам каза... А аз за първи път ще закарам семейството си на нашето море - все на Гърция ходехме. Не е удобно заради 7-8 часовият път, но се надявам да ни хареса.
 
Така... Един ъпдейт... Тази година моля за препоръка на хотел във Варна. Някой би ли споделил мнение за нещо с цена до 60 лв на нощувка (ОБЩО) за двама възрастни + едно дете. Благодаря предварително. Поздрави! :)
 
Последно редактирано:

Горе