препоръчайте USA хостинг, който поддържа Мадженто

Caprice

Active Member
Въпросът ми е в заглавието, нужно е сайтовете да се зареждат в рамките на нормалното. Време за зареждане над 15 сек определено не се вписва в рамките на нормалното :lol:
Ако препоръчаното ми хареса, с радост ще си купя от ваш афф линк (може и на лична бележка)
Мерси предварително
 
От: препоръчайте USA хостинг, който поддържа Мадженто

Здравей,

HostBulgaria предполагам ще са добър избор, но ако случайно решиш да разгледаш и други решения може да прегледаш официалните представители ( партньори ) на Magento :

magentocommerce.com/partners/find/hosting-partners/

Който може да са също добър избор.
 
От: препоръчайте USA хостинг, който поддържа Мадженто

Привет, благодаря на всички които ми писаха и тук и на лични съобщения.
От тук почнах да търся аз и във форума им четох, но естествено и там мненията са противоречиви, а коментарите не са много актуални.

Оказва се, че Мадженто е голяма ламя и не върви добре на всеки хостинг. След сериозно отсяване останаха тези, някой ползвал ли ги да каже две-три думи за тях или просто да препоръча други:

-SimpleHelix
-WebFaction
-CrucialWebhosting
-Elief
-Aspiration

С две думи, все още търся и приемам препоръки
 
Последно редактирано:
От: препоръчайте USA хостинг, който поддържа Мадженто

Тези не съм ги ползвал и немога да кажа, но мога да ти предложа премиум инсталация, поддръжка и къстъмизиране според нуждите на сайта. За хостинг бих ти препоръчал тези семпли типове (mt)
 
От: препоръчайте USA хостинг, който поддържа Мадженто

Muti, благодаря ти много за препоръката и предложенията. Мина ми през ума, че мога да се възползвам от услугите ти/ви още когато ми писа на лични. С инсталацията и лека къстъмизация ще се справя, но на следващия етап имам няколко други неща, за които сигурно ще те потърся
 
От: препоръчайте USA хостинг, който поддържа Мадженто

Ако нещата, написани в system requirements страницата са верни (и по-точно тези, свързани с рамта), то по-добре се насочи към риселърски хостинг или ВПС (ако ги чаткаш нещата там).
Споделен хостинг почти не ползвам, отдавна съм минал на unmanaged vps, затова не мога да ти препоръчам нищо конкретно, сорка.
 
От: препоръчайте USA хостинг, който поддържа Мадженто

MediaTemple може и да е добър хост.
За ~20 дни съм издухал само 26 GPU-та (тяхната мярка за процесорно време) при квота за месеца 2000 GPU's.
Имам 7 уордпрески сайта на него с по-скоро нисък до ниско-среден трафик. Очевидно трябва да му дам доста повече жега, че да си оползотвори потенциала.

Плюсове:
  • приятен панел
  • може да си гледаш статистика на натоварванията барабар със списък на скриптовете, които гълтат най-много процесор и съвети за оптимизация.
  • щедро процесор, бандуит, диск
  • плащането е със събскрипшън и няма опасност да забравиш да подновиш и да ти го спрат (както ми се случи наскоро с друг хост)

Минуси:
  • бавен съпорт
  • sFTP транферите са леко бавни
  • цената не е от най-ниските
  • евентуален ъпгрейд до техен ВПС не е особено изгоден
  • Пейпал май не беше опция
Има купон retailmenot за сваляне на цената с 20% - поне за първия месец, за нататък не знам...
 
От: препоръчайте USA хостинг, който поддържа Мадженто

Caprice, ще споделиш ли избора си на хостинг и някакви впечатления ако имаш? че и на мен предстой същата задачка. ( не мога да пращам ЛС затова пиша тук ;)
 
От: препоръчайте USA хостинг, който поддържа Мадженто

Здравей,
предпочетох да ползвам друга система. Самото Мадженто има проблеми със скоростта на зареждане дори то да е добре оптимизирано и да е на добър ВПС.

Не си споделил какви ресурси ще ти трябват и какъв е бюджетът ти на месец за целта. Така се получава стрелба в тъмното :)

Колегите са споделили доста добри варианти по-горе. Ако не е много натоварен сайта някой малък ВПС би следвало да ти свърши идеална работа.
Ако пък търсиш нещо на бюджет, споделените хостинги които съм изброила по-горе са с най-добри отзиви сред потребителите на Мадженто. Скоростта ще е по-добра от останалите, но все пак не и задоволителна.
 
Последно редактирано:

Горе