продавам ФЕЙСБУК профили с 5 хиляди фена 20 лв.

favorita

New Member
Здравейте и поздрави на всички предприемачи! Поздрави и на създателите и администраторите на този уникален и необходим сайт ! Продавам фейсбук профили c реални, български, пълнолетни 5000 фена за 20 лв.
Моля, само за сериозни коментари (не гледайте, че съм с червена точка! Товa е друга тема.)САЙТА Е УНИКАЛЕН КАТО ИДЕЯ, НО ЗА ЖАЛОСТ НЕУСЪВЪРШЕНСТВАН. ТОВА ДА ТРЯБВА ДА ИМАШ 200 ПОСТА ЗА ДА ПРОДАВАШ Е КАТО ДА ИМАШ 200 НАПРАВЕНИ ЧИКИИ ПРЕДИ ДА ЕБЕШ ЖЕНА. НЕ МОГА ДА ПИША ВЪОБЩЕ СЪОБЩЕНИЯ. СМЕМНОТО Е ЧЕ ПОВЕЧЕТО ОТ ТЕЗИ КОИТО ИСКАТ ФБ ПРОФИЛИ СИ БЪРКАТ В НОСА И НЕ СЕ СЕЩАТ ДА ПОГЛЕДНАТ КОМЕНТАРИТЕ МИ. ЧАКАТ ДА ИМ ПИША А НЕ ЗНАЯТ, ЧЕ НЯМАМ ТЕХНИЧЕСКАТА ВЪЗМОЖНОСТ. КОЙТО Е БУДЕН ЩЕ ПРОЧЕТЕ КОМЕНТАРА МИ И АКО ИСКА ФБ ПРОФИЛ ТРЯБВА ДА МИ ПИШЕ СКАЙПА СИ ИЛИ АБВ-ТО СИ. ОСТАНАЛИТЕ КОИТО НЕ ВИДЯТ КОМЕНТАРА МИ ШЕ ГО ДУХАТ.
НОРМАЛНО Е ЗА СКАПАНА ДЪРЖАВА КАТО НАШАТА
 
Последно редактирано:
От: продавам ФЕЙСБУК профили с 5 хиляди фена 20 лв.

Здравейте и поздрави на всички предприемачи! Поздрави и на създателите и администраторите на този уникален и необходим сайт ! Продавам фейсбук профили c реални, български, пълнолетни 5000 фена за 20 лв.
Моля, само за сериозни коментари (не гледайте, че съм с червена точка! Това е друга тема.)

Имам интерес, ако може на лично повече инфо и линкове да прегледам, какво е налично.
Най-вече ме интересува профилите от кога са, дали са минавали проверки за разпознаване, дали са потвърждавани с телефони и имейли и прочие.
 
От: продавам ФЕЙСБУК профили с 5 хиляди фена 20 лв.

Прати ги на ЛС може и повече да ти дам, че точно в момента ми трябват адски много...
 
От: продавам ФЕЙСБУК профили с 5 хиляди фена 20 лв.

Прати лс и на мен с малко повече инфо.
 
От: продавам ФЕЙСБУК профили с 5 хиляди фена 20 лв.

Прати ми ЛС с профилите да ги видя.
 
От: Re: продавам ФЕЙСБУК профили с 5 хиляди фена 20 лв.

Здравей и благодаря за думите. Моля те, прочети правилата преди продажба на такива страници, профили и групи. Успехи. ;)

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ ! Видях, че публикувах на грешно място но във пазара за фейсбук профили не ми излиза опция да публикувам.
Довечера ще изтрия темата.
 
От: продавам ФЕЙСБУК профили с 5 хиляди фена 20 лв.

Само едно 'кухо' мнение, за да мога да ви пиша..
 
От: продавам ФЕЙСБУК профили с 5 хиляди фена 20 лв.

НЕ мога да Ви пиша. Всеки който има интерес, нека първи ми пише. Аз ще отговоря, защото нямам техническа възможност да пиша първи.
 
От: продавам ФЕЙСБУК профили с 5 хиляди фена 20 лв.

Колега, ти не разбра ли,че ако нямаш 200 поста не можеш да продаваш профили и страници.
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!

TOGAVA KOI GUBI ?
AZ ILI PREDPRIEMACHITE ? TOVA PRAVILOE TAPO. MOITE IZVINENIQ KAM ADMINISTRATORITE NA SAITA NO AZ KATO NE PRODAM SHIBANI PROFILI ZA SMESHNI 20 LV NE GUBQ AZ SHTOTO S 20 LV I GAZA NE MOGA DA SI OBARSHA A GUBQT DOSTA PREDPRIEMACHI OT TOZI SAIT, KOITO IMAT NUJDA OT FENOVE. TOVA QSNO LI E NA VSICHKI ILI IMA MALOUMNICINA OBRATNO MNENIE ? SQ SHE CHAKAM NQKOI KOMPLEKSIRAN PEDAL DA MI NAPRAVI ZABELEJKA I ZA TOVA CHE PISAH NA LATINICA.
 
От: продавам ФЕЙСБУК профили с 5 хиляди фена 20 лв.

САЙТА Е УНИКАЛЕН КАТО ИДЕЯ, НО ЗА ЖАЛОСТ НЕУСЪВЪРШЕНСТВАН. ТОВА ДА ТРЯБВА ДА ИМАШ 200 ПОСТА ЗА ДА ПРОДАВАШ Е КАТО ДА ИМАШ 200 НАПРАВЕНИ ЧИКИИ ПРЕДИ ДА ЕБЕШ ЖЕНА. НЕ МОГА ДА ПИША ВЪОБЩЕ СЪОБЩЕНИЯ. СМЕМНОТО Е ЧЕ ПОВЕЧЕТО ОТ ТЕЗИ КОИТО ИСКАТ ФБ ПРОФИЛИ СИ БЪРКАТ В НОСА И НЕ СЕ СЕЩАТ ДА ПОГЛЕДНАТ КОМЕНТАРИТЕ МИ. ЧАКАТ ДА ИМ ПИША А НЕ ЗНАЯТ, ЧЕ НЯМАМ ТЕХНИЧЕСКАТА ВЪЗМОЖНОСТ. КОЙТО Е БУДЕН ЩЕ ПРОЧЕТЕ КОМЕНТАРА МИ И АКО ИСКА ФБ ПРОФИЛ ТРЯБВА ДА МИ ПИШЕ СКАЙПА СИ ИЛИ АБВ-ТО СИ. ОСТАНАЛИТЕ КОИТО НЕ ВИДЯТ КОМЕНТАРА МИ ШЕ ГО ДУХАТ.
НОРМАЛНО Е ЗА СКАПАНА ДЪРЖАВА КАТО НАШАТА
 
От: продавам ФЕЙСБУК профили с 5 хиляди фена 20 лв.

:D доста смешно от твоя страна favorita ли си какъв/каква си.

Я кажи какво предлагаш за 20лв. моля те... каквото ми написа в скайп.

Ето и хронологията : http://prikachi.com/images/33/8780033z.jpg
 
От: продавам ФЕЙСБУК профили с 5 хиляди фена 20 лв.

dobre shte go napisha i publichno ne sam strahliva mishka kato teb v teb nqma nishto majko po jenstven si ot jena mi
[18:30:02] galina dimova: надявам се да се разберем като големи и интелигентни хора. Един такъв профил трябва да струва минимум 50 лв. Аз искам само 20 защото феновете ще дойдат до 10 дни. Ако искате вие си създавате си профил и аз ви давам снимка. Имам изпитани /проверени снимки. Разполагам с най магнетичните снимки - всяка от които носи 5 хиляди фена в рамките на дни. Ако желаете да имате 1 профил за начало - ще получите 1 сника, която при мен докар 4920 приятели за 9 дни. Ако имате въпроси пишете!
[18:30:18] galina dimova: profila she si go verificirash ti s telefon
[18:30:42] galina dimova: nqmash li telefonen nomer ako nqmash da ti dam edna globulska karta bee
[18:31:20] galina dimova: fenovete she sa samo balgarski shtoto ti she izbirash koi pokani da priemash
[18:31:40] galina dimova: balgarski imena ne razlichavash li ot chujdestrannin
[18:31:51] galina dimova: chujdestranni ?
[18:32:18] galina dimova: I treto fenovete kolko shte sa aktivni zavisi ot teb
[18:32:44] galina dimova: ako pokajesh gola jena vsichki fenove she sa aktivni
[18:33:06] galina dimova: ako pokajesh dupeto Si nikoi nqma da e aktiven
[18:33:16] galina dimova: drugi vaprosi
[18:33:21] galina dimova: ?
 
От: продавам ФЕЙСБУК профили с 5 хиляди фена 20 лв.

Ейййй, аман от селски схемаджии...
 
От: продавам ФЕЙСБУК профили с 5 хиляди фена 20 лв.

dobre shte go napisha i publichno ne sam strahliva mishka kato teb v teb nqma nishto majko po jenstven si ot jena mi
[18:30:02] galina dimova: надявам се да се разберем като големи и интелигентни хора. Един такъв профил трябва да струва минимум 50 лв. Аз искам само 20 защото феновете ще дойдат до 10 дни. Ако искате вие си създавате си профил и аз ви давам снимка. Имам изпитани /проверени снимки. Разполагам с най магнетичните снимки - всяка от които носи 5 хиляди фена в рамките на дни. Ако желаете да имате 1 профил за начало - ще получите 1 сника, която при мен докар 4920 приятели за 9 дни. Ако имате въпроси пишете!
[18:30:18] galina dimova: profila she si go verificirash ti s telefon
[18:30:42] galina dimova: nqmash li telefonen nomer ako nqmash da ti dam edna globulska karta bee
[18:31:20] galina dimova: fenovete she sa samo balgarski shtoto ti she izbirash koi pokani da priemash
[18:31:40] galina dimova: balgarski imena ne razlichavash li ot chujdestrannin
[18:31:51] galina dimova: chujdestranni ?
[18:32:18] galina dimova: I treto fenovete kolko shte sa aktivni zavisi ot teb
[18:32:44] galina dimova: ako pokajesh gola jena vsichki fenove she sa aktivni
[18:33:06] galina dimova: ako pokajesh dupeto Si nikoi nqma da e aktiven
[18:33:16] galina dimova: drugi vaprosi
[18:33:21] galina dimova: ?

Като гледам жена ти... се радвам ,че съм по женствен... тя по страшна от теб , бате.
 
От: продавам ФЕЙСБУК профили с 5 хиляди фена 20 лв.

Tuk ima li nqkoi s IQ nad tova na tineidjar ? Az se chudq, vazmojno li e da ste TOLKOVA glupavi ? Prodavam i stranica 72 hilqdi fena za 450 lv. I za neq li shte iskate da e verificirana, ami da q verificiram be ako tova e vajnoto hi hi ?
 

Горе