продавам музикален сайт

От: продавам музикален сайт

здравей,
аз се интересувам от сайта.

Имам два въпроса:

- посещенията главно от къде са (колко % са от гугъл)
- приходи има ли
 
От: продавам музикален сайт

посещенията може да видите тук : http://extremetracking.com/open?login=svalime главно са от гугал, приходите за момента са мн. малко и някой ако го търси за моментална печалба по добре да не го взима ако го вземе с цел развитие може да постигне повече посещения и по добри приходи. със сайта не съм се занимавал от години на самотек е и си задържа тези посещения навремето когато се занимавах правеше по 3, 4 хиляди посещения на ден и истествено приходите бяха доста по добри от сега.
 
От: продавам музикален сайт

Взимам го ако няма "подводни камъни". Добавил съм те в скайп за да те въпросна няколко неща.
 
От: продавам музикален сайт

ако мислите че има някакви подводни камъни и затова го давам 50 лв тогава да сложа нова цена 500 това ще ми доиде доста добре :D майтап разбира се
 
От: продавам музикален сайт

Несериозна работа в общи линии, но както и да е. Който го е купил днес му пожелавам успех, а на продавача едно съветче - не си заслужава за 10лв отгоре да пренебрегваш уговорка. Ако ми беше казал че искаш 60лв или че парите ти трябват днес до обяд щях да се съобразя ако преценя че ми изнася, но така и не получих подобна информация снощи.

Живи и здрави! :)
 

Горе