продавам рекламни позиции в www.bgmuzika.net

abakadaba

Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте,

Сайта е само на 3 месеца но вече има PR4, или 3 в зависимост от къде влизате, над 400 уникални посетителя на ден, а от тази година има и нов дизайн.

Продавам следните позиции:

1. В глава на сайта до логото (всяка страница) - 728 x 90 px
Цена за 1 месец - 70лв. - до 3 банера (на ротационен принцип)
Цена за 1 месец ако искате да сте единствен банер на позицията - 150лв.

2. В глава на сайта до логото (станица със клиповете) - 300 x 250 px
Цена за 1 месец - 60лв. - - до 3 банера (на ротационен принцип)
Цена за 1 месец ако искате да сте единствен банер на позицията - 130лв.
 
От: продавам рекламни позиции в www.bgmuzika.net

Аве Вие луди ли сте кой ще ви даде толкова пари за сайт с 400 уникални 150лв...

Тъкмо днес една приятелка ми разказваше колко гнусен и е вече форума заради подобни изяви и направо и се повръща всеки път като влиза
 
От: продавам рекламни позиции в www.bgmuzika.net

Има много вестници с малко аудитория, които прибират немалко пари от реклама. Същото важи и за по-малки телевизии и радиостанции. Все още не разбирам как вестник с пет хиляден (че и по-малък) тираж може да издържа немалко журналисти и да е на печалба, а сайт с толкова да изкарва по 20-30лв на месец. За всичко това смятам, че са виновни посредниците, които привличат с обещания за евтина реклама в камари несвои сайтове.

П.П.:
За сайт с 400 уникални посетители на ден е редно на месец да изкарва двойно на тези 150лв ако цените за реклама не бяха толкова подбити. Все пак нали трябва тези 400 потребителя да получат нещо в този сайт. Как ще стане това с по няколко стотинки на ден?
 
От: От: продавам рекламни позиции в www.bgmuzika.net

Има много вестници с малко аудитория, които прибират немалко пари от реклама. Същото важи и за по-малки телевизии и радиостанции. Все още не разбирам как вестник с пет хиляден (че и по-малък) тираж може да издържа немалко журналисти и да е на печалба, а сайт с толкова да изкарва по 20-30лв на месец. За всичко това смятам, че са виновни посредниците, които привличат с обещания за евтина реклама в камари несвои сайтове.

П.П.:
За сайт с 400 уникални посетители на ден е редно на месец да изкарва двойно на тези 150лв ако цените за реклама не бяха толкова подбити. Все пак нали трябва тези 400 потребителя да получат нещо в този сайт. Как ще стане това с по няколко стотинки на ден?

Вярно е, но цените се определят от пазара. То и аз искам да правя по 200лв от моя сайт, които прави по 700 уникални, но релноста е доста по-горзна. Така като гледам и нишата му не е, кои знае колко доходна. Дано успее да си намери рекламодатели на тези цени.
 
От: продавам рекламни позиции в www.bgmuzika.net

Не е до желание, а до възможност изобщо да се поддържат някакви по-сериозни сайтове с тези пари. И не бизнесът диктува правилата на пазара, а посредниците, които работят единствено за своя изгода и съсипия на рекламодателите и издателите.
 
От: продавам рекламни позиции в www.bgmuzika.net

Don't hate the player, hate the game.
Аз не искам да продавам да ентусиасти с блогове, искам да продавам на сериозни фирми които търсят такава аудитория. За 3 месеца - 400 уникални на ден и PR4 не за пренебрагване. Първи позиции в google и yahoo при търсене за българска музика....

Явно е че цените не са по джоба на ентусиасти, аз и не искам такива. За всеки влак си има пътници
 
От: продавам рекламни позиции в www.bgmuzika.net

Това, че си продават рекламата толкова евтино си е техен проблем. А отделно, че там банерите са толкова много на брой, че трудно биха обърнали внимание точно на твоя без значение къде е разположен. Преди време съм пробвал да рекламирам при тях. Резултатът беше много кликове (да се чуди човек как се постига такъв CTR при толкова много банери) и минимална част реално проявяващи интерес към рекламата ти (т.е. малко оставаха след клика). А иначе ако някой реши, може и безплатно да предлага реклама. Не че повечето ползващи AdSense почти не го правят.
 
Последно редактирано:
От: продавам рекламни позиции в www.bgmuzika.net

Хм странно преди бях пуснал пост в темата, но сега не го виждам...

Това което казах тогава:
В замунда има много хора с разнообразни интересни, а някои даже и без интереси.
Аз предлагам тясно профилирана аудитория и съдейки по напредъка на сайта, ръста в посещенията, позиционирането в гугъл и регистрираните потребители вярвам че до 2-3 месеца 400-500-те посетители които имам сега ще се увеличат, надявам се двойно :)
а цените си остават. Ако има заинтересовани нека пишат на лично, или на скайп-а от профила ми.
 
От: продавам рекламни позиции в www.bgmuzika.net

Нови Летни цени за реклама в сайта

http://www.bgmuzika.net/reklama.php

Какво ново:
Сайта вече е с почти двойно повече посещения. Последният месец варира между 700-800 посещения на ден които генерират около 4500 импресии и средно време в сайта от 5.38 минути
 
От: продавам рекламни позиции в www.bgmuzika.net

Don't hate the player, hate the game.
Аз не искам да продавам да ентусиасти с блогове, искам да продавам на сериозни фирми които търсят такава аудитория. За 3 месеца - 400 уникални на ден и PR4 не за пренебрагване. Първи позиции в google и yahoo при търсене за българска музика....

Явно е че цените не са по джоба на ентусиасти, аз и не искам такива. За всеки влак си има пътници

Тук такива няма да намериш.
 
От: продавам рекламни позиции в www.bgmuzika.net

Сайтът не изглежда никак зле, има определено добър PR. Цените, които искате, обаче, са малко високи за посещенията и импресиите, които правите. Имате ли статистика за кликовете, които генерират банер - позициите? При 4000 импресии дневно, едва ли са повече от 50, дори и това е много. Бих рекламирал при вас, ако цената беше 20-30 лева на месец. Ако подобна оферта ви интересува, пишете на лични.
 
От: продавам рекламни позиции в www.bgmuzika.net

Здравей,
само за сравнение ще спомена че, в повечето сайтове които продават рекламни позиции и ги тарифират на импресии цените варират между 7 и 12 лева (в зависимост от позицията, говоря за банерите които са на по-горни позиции).

Ако направим едни бързи сметки ще излезе че, за да рекламирате в такъв сайт за месец нон-стоп въртене на вашата реклама, ще трябва да се бръкнете между 840 и 1440 лв.

Все още ли мислите че 90 лева на месец за банер в главата или непосредствено до основното съдържание е скъпо.
 
От: продавам рекламни позиции в www.bgmuzika.net

Да, рекламата във Вашия сайт определено е скъпичка. Успех все пак.
 
От: продавам рекламни позиции в www.bgmuzika.net

Здравей,
само за сравнение ще спомена че, в повечето сайтове които продават рекламни позиции и ги тарифират на импресии цените варират между 7 и 12 лева (в зависимост от позицията, говоря за банерите които са на по-горни позиции).

Ако направим едни бързи сметки ще излезе че, за да рекламирате в такъв сайт за месец нон-стоп въртене на вашата реклама, ще трябва да се бръкнете между 840 и 1440 лв.
На толкова ги обявяват, сделките са на 60-70% от тази цена, а доста често достигат и до 20-30% от нея.
 
От: От: продавам рекламни позиции в www.bgmuzika.net

Да, рекламата във Вашия сайт определено е скъпичка. Успех все пак.
Абе " this tarikate " недорасъл - що не престанеш да спамиш и да дразниш с двата си тъпи ника - другия е Монката - цонката и некви числа там, ебати досадната фъшкия и за да не се плюнчиш , че не си същия ето извадка от контакти в подписа ти - Симеон Николов – собственик, автор Skype: monkata13
Facebook
Email: [email protected] , [email protected]
 
От: продавам рекламни позиции в www.bgmuzika.net

k.o. !!!!
 
От: продавам рекламни позиции в www.bgmuzika.net

Детектив Flower, постарайте се повече следващия път и разширете малко повече тесния си кръгозор ;) Това съм АЗ , а това е монката - моят брат. Ако ти си правиш двойни профили, за да се защитаваш сам пред другите, лошо за теб. Айде ходи да пийнеш една студена вода, че съдейки по дебилните ти коментари те е понапекло здравата.
 

Горе