продавам си форекс блога

SS_BOY

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
продавам си форекс блога защото нямам време да го поддържам също така и блога за gsm-те ако някой иска :) и разбира се ако ми харесат цените които предлагате :)
 
еми както казах нямам време да се занивам и затова е така за 1 седмица могат да се направят много посещения ако някой се захване има добър контент блога и pr му е добре
 
ако не го иска никой нека си стои поне от време навреме земам някой цент от адсенс ;)
 
защото просто не ми стига времето и за него... еми цена...50 лева да кажем защото отдавна не съм се занимавал с него. Статистики можете сами да видите на блога има tyxo брояч.
 
50 лева ми се виждат много за такъв блог
То има по 7-8 уникални средно на ден. И на мен ми се струва много, но и като се вземе в предвид труда, коойто си положил - но все пак фри домейн, фри хостинг и 7-8 уникални на ден. :)... Незнам.
 
добре колко предлагаш ? ако искаш от тея 50 си спри 10-15 за домейн :)
 
То има по 7-8 уникални средно на ден. И на мен ми се струва много, но и като се вземе в предвид труда, коойто си положил - но все пак фри домейн, фри хостинг и 7-8 уникални на ден. :)... Незнам.

Ако контента беше авторски за 50 лева си струваше... ама :)
 
пък ако не искаш на мен не ми пречи да стои така както е пак носи някой друг $
 
а не така :) 30 и толкова от тоя блог могат да се направят много повече така че ако го искаш ще дадеш и 30 ако не здраве да е :)
 
братлета ако си е пр3 може да продаваш линкове и пак ще си по на кяр от 30 лева, но ти си знаеш парите са добри :)
 
а не така :) 30 и толкова от тоя блог могат да се направят много повече така че ако го искаш ще дадеш и 30 ако не здраве да е :)

Здраве да е



братлета ако си е пр3 може да продаваш линкове и пак ще си по на кяр от 30 лева, но ти си знаеш парите са добри :)

От blogspot? Не мисля :)
 

Горе