размяна на линкове

CrAzY-MaST

Well-Known Member
Рейтинг - 85.7%
6   1   0
трябват ми линкове за http://avtorentacar.make-business.info
разбирам, че тук може би доста хора участват и не е вероятно да има желаещи, но не се знае :)

трябват ми линкове към този сайт, мога да предложа на други сайтове или на него/ще го обсъдим ако се стигне до там/

линка ми е нужен само до края на февруари, след това може да се махнат линковете или просто да се сменят ;)

p.s.
забравих да спомена че ми трябват линкове задължително от български сайтове...
линка ми може да е забутан във футъра - няма значение, не целя посетители :)

п.с.
стават и линкове от подписи в други форуми
 
Последно редактирано:
От: размяна на линкове

хайде бе момчета, най-големия български уеб мастър форум сме, а няма сключена сделка още/освен една която сега тече/ а във вебмастъра вече 2-3 завъртам :)
 
Последно редактирано:
От: размяна на линкове

трябват ми линкове за http://avtorentacar.make-business.info
разбирам, че тук може би доста хора участват и не е вероятно да има желаещи, но не се знае :)

трябват ми линкове към този сайт, мога да предложа на други сайтове или на него/ще го обсъдим ако се стигне до там/

линка ми е нужен само до края на февруари, след това може да се махнат линковете или просто да се сменят ;)

p.s.
забравих да спомена че ми трябват линкове задължително от български сайтове...
линка ми може да е забутан във футъра - няма значение, не целя посетители :)

п.с.
стават и линкове от подписи в други форуми

Имаш и един от мен ;)
avtorentacar.tradeo.biz

Успех в състезанието
 
От: размяна на линкове

Blinky и ти си минал под ножа на Гугъла N/A си вече :(
Иначе за моя линк - както прецените го направете само да е към главната страница и да съдържа ключовата дума.
Драснете ЛС от какво се нуждаете :)

П.С.
Бива пак да драсна нещо на английски, че да захапи по-добре линковете :)
 
От: размяна на линкове

Да, видях го сега. Явно педерастията при тях не спира. :)
Дават, че google.com са заразен и опасен сайт, какво остава за другите. Много са зле....еми значи линка ми е side wide, с индексирани страници. Ако има навит все още - да пишат.
 
От: размяна на линкове

Много изходящи линкове имаш, може и това да е проблема... на мен ми падна дори и на сайтове без изходящи... :)

Ако имаш възможност сложи там и кажи към къде искаш.

Искам само да подчертая, че линковете ми трябват само за състезанието - до края на февруари, след това може да ги махнете, вашите също ще бъдат премахнати. Мислих и за смяна на линковете, но е по-добре да се махнат и после да му мислим ако се наложи :)
 
От: размяна на линкове

може и от мен линк да вземеш (пр3) - линкваш към rabb-it.net и дори 2-3 посещения да имаш ще влезнеш в top40 - rabb-it.net/friends/ ;)
 
От: От: размяна на линкове

Готов си, имаш един линк от мен, аз не искам нищо в замяна :) успех!

Мерси много, аз трябва да се стегна малко, че края наближава а съм чак на 4-та позиция от много време... :(
 

Горе