сгрешени домейн имена носят ли трафик?

ей тва не го разбрах.. искат да кажат, че прави по 6к. на месец? или просто предлагат няква услуга?

Прави 6к импресии. По лев на месечна импресия за трафик, чиято таргетираност гони абсолютната нула, яко.
 
Да и според мен хората няма даже да разгледат сайта, а просто ще поправят грешката.
 
  • Like
Реакции: dnc
Не знам, какво да му брандираш на гоогле.бг или абж.бг :Д ама това е моето мнение де нямам идея дали би имало полза
 
Последно редактирано:
Аз съм имал домейни, които получават такъв "по погрешка" трафик. Бях ги паркирал в SEDO мисля се казваше и ми се трупаха някакви пари оттам и то не малко, имайки впредвид, че нищо не прсвиш. От SEDO явно слагаха реклами някакви и ти плащаха дали на клик или импресия не помня. Но това беше преди 6-7 години има няма.
 
Не знам, какво да му брандираш на гоогле.бг или абж.бг :Д ама това е моето мнение де нямам идея дали би имало полза
разбира се няма да брандираш тези домейни.. с тях ще пренасочваш трафик към своя домейн така ще имаш трафик за пред гугъл... може да пренасочваш към търсачката с търсене на домейна..
 
разбира се няма да брандираш тези домейни.. с тях ще пренасочваш трафик към своя домейн така ще имаш трафик за пред гугъл... може да пренасочваш към търсачката с търсене на домейна..
Брандирането не би ли било логично да се “храни” от това колко пъти ти е споменат бранда в авторитетни сайтове/публикации и т.н. Аз поне така го разбирам, не мисля, че посещения от пренасочен рандом домейн са от полза за брандиране
 
според мен гугъл ще те вземе доста насериозно примерно всеки ден ако в гугъл те напишат 1000+ човека например..
По-скоро ще те взема за спамер, който разчита на click-bite
 
Закъснял си с 15 години за тая схема. Първо всички качествени имена са заети, второ браузърите не винаги те допускат до такива сайтове, второ вече радко някой пише цялото име на сайта, има буксмаркс и т.н.
 

Горе