Продава се: система за сайт

hosafim

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Последно редактирано:
От: От: Авторска система за сайт

Имам предвид, че системата е написана лично от едно момче. Ще редактирам заглавието.
За колко СМС-а я даваш тая система?
 
От: система за сайт

Ще е добре да предоставиш списък с функции на сайта, тъй като е трудно да продадеш такава система в днешно време, защото има и много безплатни системи в тази тематика и са с доста функции и нали един вид трябва да покажеш ЗАЩО трябва да купи потребителя твоята, а не да изтегли някоя фрий.

Хмм .. мисля, че я бяхт фо гледал безплатно във един орумите за безплатни системи, но за жалост сега е спрян(така да се каже) , така че не мога да кажа нищо, просто ми е много позната. Направих много примитивен рисърч на системата, чрез гугъл снимки и виж какво ми показа - "някой" продава същата система и е получил малко критики :д

Не ме разбирай грешно, нямам за намерение да се заяждам или нещо такова, нито нищо, напротив ако ти си я писал ще се радвам(тъй като и мен ме кефят CS системи), но просто ще стане малко тъпо ако се окаже, че продаваш фрий система :D
 
От: система за сайт

Ще е добре да предоставиш списък с функции на сайта, тъй като е трудно да продадеш такава система в днешно време, защото има и много безплатни системи в тази тематика и са с доста функции и нали един вид трябва да покажеш ЗАЩО трябва да купи потребителя твоята, а не да изтегли някоя фрий.

Хмм .. мисля, че я бяхт фо гледал безплатно във един орумите за безплатни системи, но за жалост сега е спрян(така да се каже) , така че не мога да кажа нищо, просто ми е много позната. Направих много примитивен рисърч на системата, чрез гугъл снимки и виж какво ми показа - "някой" продава същата система и е получил малко критики :д

Не ме разбирай грешно, нямам за намерение да се заяждам или нещо такова, нито нищо, напротив ако ти си я писал ще се радвам(тъй като и мен ме кефят CS системи), но просто ще стане малко тъпо ако се окаже, че продаваш фрий система :D

Здравей. :)
Преди се занимавах с цс и реших да платя за изработката на система. Админ панела е взет наготово, а системата е написана от потребител на посочения от теб сайт (дали кодовете са авторски - не мога да потвърдя). След като се отказах от цс-а, реших да я продам. Аз съм потребителят, пуснал темата. (Прикачил съм снимка за доказателство.)

Винаги съм искал да имам сайт, различен от другите и да е единствен по дизайн. Това е една от причините да се закупи, тъй като на 2ри човек няма да я давам. Функциите не са по-различни от другите цс системи. От админ панела може да се добавят новини, банери, реклами, анкети, сървъри и да се отговаря на съобщения от формата за контакти.
Ако имаш интерес може да я разгледаш чрез TeamViewer, за да видиш за какво става въпрос и да се увериш, че не е WordPress, както един е казал в темата. :D

sistema.jpg
 

Горе