софт за автоматично създаване на график (auto schedule) с публикаци на ФБ страници

garnet

Well-Known Member
Обмислям, да пусна софт за авто създаване на публикации на ФБ страници.

Работи така:

Имате списък с урл-та:
стартирате софта:
задавате кога да е първата публикация
задавате през колко време да са публикациите на страницата

Софта създава график за вас.

За всяка страница сага публикациите разбъркано за да не спами много :)

Софта не е апп - работи с вашия лог ин. Риича е доста по-висок така.

Та въпроса е има ли интерес.
 
От: софт за автоматично създаване на график (auto schedule) с публикаци на ФБ страниц

Видеа и снимки може ли да ъплоадва?
 
От: софт за автоматично създаване на график (auto schedule) с публикаци на ФБ страниц

Аз имам такъв, но ме съмнява, че ще има много хора, които ще искат да дадат пари за него, освен тези които е тормозят сървъра с 50к пота на ден
Обаче моя има предимство, той е на сървър, може да имате няколко акаунта да влизате през различни IP да пускате шедуери и да си спрете компа, а сървъра ще ги пуска. Ако се пусак много или някой докладва, следват наказания на профилите.
 
Re: От: софт за автоматично създаване на график (auto schedule) с публикаци на ФБ стр

Видеа и снимки може ли да ъплоадва?

Не.....................
 
Re: От: софт за автоматично създаване на график (auto schedule) с публикаци на ФБ стр

Аз имам такъв, но ме съмнява, че ще има много хора, които ще искат да дадат пари за него, освен тези които е тормозят сървъра с 50к пота на ден
Обаче моя има предимство, той е на сървър, може да имате няколко акаунта да влизате през различни IP да пускате шедуери и да си спрете компа, а сървъра ще ги пуска. Ако се пусак много или някой докладва, следват наказания на профилите.

Не е нужно да са 50к поста на ден. 30-50 стигат.
Твоето апп ли е?
 
От: софт за автоматично създаване на график (auto schedule) с публикаци на ФБ страниц

Това за рийча ми се струва някакъв мит.
Имам няколко страници в които се публикува от човек или чрез същият акаунт но през app(админа може да ползва всичко без да се изисква одобрение от ФБ). Не наблюдавам някаква осезаема разлика.
 
Re: От: софт за автоматично създаване на график (auto schedule) с публикаци на ФБ стр

Това за рийча ми се струва някакъв мит.
Имам няколко страници в които се публикува от човек или чрез същият акаунт но през app(админа може да ползва всичко без да се изисква одобрение от ФБ). Не наблюдавам някаква осезаема разлика.

Аз не мога да тествам това щото нямам големи страници. Но тука има хора, който ползват апп, и според тях ръчното пускане е с много по-голям рийч.
Ако искат тука да споделят.

@хатре, то такива апове има 100ци.
Говоря за автоматизация на ръчно пускане, с добавено разбъркване на постовете: напр имаш 100 страници. Имаш 48 новини 24 ч през 30 мин. Софта почва да съставя график във ФБ, като за всяка страница е различен.
Не напр както е хоотсют - едни и същи постове в 50 страници по едно и също време.
 
От: Re: От: софт за автоматично създаване на график (auto schedule) с публикаци на ФБ

Аз не мога да тествам това щото нямам големи страници. Но тука има хора, който ползват апп, и според тях ръчното пускане е с много по-голям рийч.
Ако искат тука да споделят.

@хатре, то такива апове има 100ци.
Говоря за автоматизация на ръчно пускане, с добавено разбъркване на постовете: напр имаш 100 страници. Имаш 48 новини 24 ч през 30 мин. Софта почва да съставя график във ФБ, като за всяка страница е различен.
Не напр както е хоотсют - едни и същи постове в 50 страници по едно и също време.

Ако го направиш да се обучава сам ще има успех.
Да взема рийча, лайкове, споделяния и да преценя сам кога е най-удобно да поста.
Но пък без снимки и видеа де да знам.
 
От: софт за автоматично създаване на график (auto schedule) с публикаци на ФБ страниц

@garnet ама те ще кажат за app-ове ползвани от стотици/хиляди юсери. Докато персоналният app се ползва само и единствено от админа.

Автоматизацията така както я описваш не мисля че ще предизвика интерес. Повечето искат картинчета да има в публикуваните постове, а ти това не го предлагаш.
Все пак договори се с един от тези хора да те нарпави админ или той с неговия акаунт да направи app а ти тействай. Аз съм пробвал със страници от 10 до 500к харесвания и както написах като гледай рийча не можеш отгатна кое е постнато през app и кое през самият фб акаунт.
 
От: софт за автоматично създаване на график (auto schedule) с публикаци на ФБ страниц

То на постовете с app си пише, над самия пост, има линк към приложението. Мен ме съмнява че рийча зависи от това дали е софт или не е. Ако е с app, той ги подава на ФБ, а ФБ не го интересува дали е app-а или профил. Аз пуснах 300 публикации в различни групи, да ги поства през 5 минути и след 170-тата бяха ограничен в групите за 8 дена. На всички следващи публикации, ми върна грешка. Така гори профила, софта не. Е ако от този софт се пускат само тъпотии, е нормално и той да изгори и за това повечето такива са скъпи, за да отсеят сериозните и платежоспособни хора.
 
От: софт за автоматично създаване на график (auto schedule) с публикаци на ФБ страниц

Аз пускам автоматизирано през app.
На два пъти ми блокираха приложението под някаъв предлог.
В този случай от страницата изчезват публикациите от съответното приложение.
 
От: От: софт за автоматично създаване на график (auto schedule) с публикаци на ФБ стр

Аз пускам автоматизирано през app.
На два пъти ми блокираха приложението под някаъв предлог.
В този случай от страницата изчезват публикациите от съответното приложение.
За това не съм чувал, може някой да те е репортвал.
 
От: софт за автоматично създаване на график (auto schedule) с публикаци на ФБ страниц

Софта би бил интересен АКО имаше възможност за шерване на снимки, видеа и всякакви др. комбинации. Защото само текст и/или линк е меко казано постен пост във Фейса.

Подобни софтове има, но трябва API със възможност за шерване във страници. А такова може да се получи само ако фейса ти одобрят приложението. А за да ти го одобрят трябва да го пуснат при тях. И т.н. и т.н. Накратко спамърски приложения НЯМА да одобрят. Твоето попада във една такава сива категория. Ако беше Буфера или Хоотата, но си малък и може да пострадаш.

Възможността за AI при постване би била ценна. На BlackHat Bulgaria 2015 говорех точно за това и примера на NYT и техния бот за шерване. И после със примера за ботнет мрежата.
 
От: софт за автоматично създаване на график (auto schedule) с публикаци на ФБ страниц

е, че то има такива
 
Re: софт за автоматично създаване на график (auto schedule) с публикаци на ФБ страниц

Софта шерва линкове, но ако страницата има снимки и ФБ ОГ елементи снимките си излизат както трябва.
Т.е. шервате новини например и снимките излизат както си трябва.
 
От: софт за автоматично създаване на график (auto schedule) с публикаци на ФБ страниц

@mobilio не е точно така. Създателя на приложението може да ползва всичко, което ФБ АПи-то предоставя без да се изисква одобрение от ФБ. Единствената уловка е създателя да има верифициран акаунт.

@garnet за друго ти говорят. Масова практика е да се споделя картинка и в текста към нея да се слага линк.
 
Re: От: софт за автоматично създаване на график (auto schedule) с публикаци на ФБ стр

@mobilio не е точно така. Създателя на приложението може да ползва всичко, което ФБ АПи-то предоставя без да се изисква одобрение от ФБ. Единствената уловка е създателя да има верифициран акаунт.

@garnet за друго ти говорят. Масова практика е да се споделя картинка и в текста към нея да се слага линк.

Ми миже да видя дали мога да го направя и за картинки.
Но по-скоро не, гледайки отзивите. Ще си остане само на чертожната дъска.
 
От: софт за автоматично създаване на график (auto schedule) с публикаци на ФБ страниц

@mobilio не е точно така. Създателя на приложението може да ползва всичко, което ФБ АПи-то предоставя без да се изисква одобрение от ФБ. Единствената уловка е създателя да има верифициран акаунт.

Бъркаш!
https://developers.facebook.com/docs/pages/access-tokens

Your app can also publish content to Facebook and Messenger with the Page's identity with the Page access and a person's manage_pages and publish_pages permission.

Ей тези двете пермисии ти трябват.
 

Горе