спешно. 2-ма които разбират от футбол с дебитни карти

Статус
Not open for further replies.

Kmark

Member
Незнам дали ще стане но все пак мисля да пробвам. Знчи трябват ми двама с ДЕБИТНИ карти, които разбират (не е задължително) от футбол за да се регнат в един букмейкърси сайт пред мой линк. Значи трябва да имам 5 афлейта а на мен ми трябват още 2 иначе в сряда ми баннват акаунта заради 3 месечния перид през който трябваше да събера 5 афлейта. От вас очаквам след като се разберем предварително, аз ще ви дам един сайт на който кликвате на реклама и след това се регвате в посочения букмейкър. Казах с ДЕБИТНИ карти защото след като се регнете ще трябва да депозирате 15лв. За тази "операция" превеждам по 12лв в ePay.bg
С това не целя да правя някаква реклама на избрания букмейкър, а просто да си събера 5 клиента преди да ми изтече срока. Значи трябват ми двама човека щото един не върши работа. Важно е да нямате рег. в избрания букмейкър и след като се регнете да направите поне един залог ако щете с 0.50 стотинки. Както вече казах плащам по 12 лв в ePay.bg
Дефакто вие може единствено да изгубите тези 15 лв но пък ще имате преведени по епай 12. Разбира се не е нужно да губите 15 лв просто можете да направите там някакав смешен залог за 0.50 ст. да спечелите 0.53 и да си ги преведете в картата отново. Мисля, че има някакви минимални такси но не сам сиг.
 
От: спешно. 2-ма които разбират от футбол с дебитни карти

това се нарича incentive.
забранено е при букмейкърите и казината, само при някои покер зали го позволяват.
И аз съм имал такива сайтове, но не помня някои да искат определени хора за определено време(даже няма такива)
Иначе някои плащат на %, някои на CPA 40-60$ на човек, за казина,покер даже до 300$.
Тук мисля че става въпрос за Betfair.
И аз едно време давах по 50-100лв за рег в покер залите, но то си беше позволено.
Успех с намирането на хора.
 
От: спешно. 2-ма които разбират от футбол с дебитни карти

Значи трябва да имам 5 афлейта а на мен ми трябват още 2 иначе в сряда ми баннват акаунта заради 3 месечния перид през който трябваше да събера 5 афлейта

Съветвам те да не се занимаваш с тези глупаци. Те направо си колят златната кокошка!

Тези техни правила са несериозни. Ако прочетете някакви такива глупости в условията на някоя афилиейт програма - не се занимавайте с нея!

Сериозните афилиейт програми не само, че няма да ви баннат акаунта, но и ще се опитат да ви помогнат да правите продажби - напр. CrocMint ще ви напишат безплатно съдържание за сайт (ако заявите желание).
 
От: От: спешно. 2-ма които разбират от футбол с дебитни карти

Съветвам те да не се занимаваш с тези глупаци. Те направо си колят златната кокошка!

Тези техни правила са несериозни. Ако прочетете някакви такива глупости в условията на някоя афилиейт програма - не се занимавайте с нея!

Сериозните афилиейт програми не само, че няма да ви баннат акаунта, но и ще се опитат да ви помогнат да правите продажби - напр. CrocMint ще ви напишат безплатно съдържание за сайт (ако заявите желание).

Не си напълно прави, тук става дума за хазартна афилиейт програма, където печелиш процент от загубите на другите и този минимум от 5 човека е за да не се регистрираш сам и да ограничиш загубите си с 25% - 30%.
Иначе Kmark те Bet365 ще ти отпуснат още време стига да не правиш подобни глупости като тази тема.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе