списък с директории - добавете вашата

madgooglebot

Well-Known Member
Натаманих едно домейнче за каталог на директории, мрежи, богове и класации.
Може да бъде от полза за събмитери, мастери, бръмчалки и тн

Инфото взех от вече съществуваш сайт на колега от форума, чекнато е всичко за актуалност, почистено и подредено.
Ако желаете може да си аднете сайта - пишете от формата.
Ако си видите сайта, може да пишете ако желаете да се промени категорията или насочеността...също и ако не желаете да фигурира
За критики и идеи също няма да се сърдя :)
www.alldir.net
 
  • Like
Реакции: bizz
От: списък с директории - добавете вашата

Здрасти,

сайтът е добре направен и изчистен, както и трябва да е един каталог. :)

Аз лично, за да не седи толкова празно, бих слажил и по 1-2 изречение описание под всяка категория. Нещо такова.

Български директории
- те са един от най-лесните и достъпни начини един уебмастър и/или притежател на сайт да набере линкове......

Ей такива, за да изглежд и интересно. С описнаие става и малко по СЕО. :)

Иначе друго - един готин хедър, или лого и това е - да цъкат хорицата. Успехи с проектчето.
 
От: списък с директории - добавете вашата

Да мерси :) постно е още. Идеята е да има списък, пък полсе ще пипам по визия (по скоро ще пробвам :) )
Проекта не е нов, беше си идея на колегата от който взех инфото, но аз имам времето да се занимавам с това "фор фрии"

Описание да има е хубава идея, но е малко рисково да правя такова на своя глава - предпочитам собствениците да дадът кратко такова
 
От: списък с директории - добавете вашата

Ако друго креативно може да добавиш - онлайн каталози - има за фирми и сайтове. Но това не знам дали е за отделна категория, като се има предвид, че и под категорията бг директории може да мине. Какво друго може да добавиш.....хм.....

....може нещо като обща статистика да направиш:

Site Statistics

Web Directories:
17,358 in total
Article Directories:
2,971 in total
List Last Modified:
7:00am on Wed

........ей такова. Както и: да ги разделиш на платени, безплатни, dofollow, nofollow и други елементи, специфични за дадените типове сайтове. Това е за офермлението. Ако питаш мен може да си имаш даже и рейтинг по алекса, PR, беклинкове и т.н. :) Но това е вече тридно и отнема време.

Няма да е зле и да направиш в края на категориите едно леко селс копи, като - Бек линквоте дават шанс на всеки сайт да расте в класациите на търсачките и да.....дрън, дрън, за да обесниш на някои хора за какво си трошат времето да събмитват и какво ще им помогне. Повярвай ми, ако имаш повече от 20-30% влизания с IE значи ти е нужен такъв текст. :)

Успехи бате.
 
От: списък с директории - добавете вашата

Хубава идея, добавих една директория.
Успех
 
От: списък с директории - добавете вашата

Супер, боокмарквах веднага. Благодарско и успех!:)
 
От: списък с директории - добавете вашата

Тука малко го промених :rolleyes:

"старото" как е по добре да го сложа - на поддомейн или /нещоси (като това /нещо си или поддомейна мисля да направя и за енг и рус на първо време, после може и повече)

А за новото казвайте кво още да му мъча.
Също дайте на лично до 10макс за "вип" да сложа :)
 
От: списък с директории - добавете вашата

Да мерси, и аз си мислех, че на поддомейн ще е по-добре :)

А, иначе някой не иска ли да му СЛОЖА един вип...или вече са ви го сложили :lol:
 

Горе