тоол за по-бързо добавяне в директории

gshopov

Well-Known Member
здр :) може да тествате

http://freakmedia.eu/dobavigo.php :)

изисква рег но може да пробвате с demo i demo1 :)

+ autofillforms :) става доста бързо

за сега няма много опции :)
но мисля да добавя опция потребителите да добавят директории към списъка :)
да си поръчват субмит от нас :) ако ги домързи и други подобни :)
 
От: тоол за по-бързо добавяне в директории

Ако добавиш и такова за англоезични директории цена няма да имаш :)

Страхотен е туула, но в момента в бг директории няма какво да добавя.
 
От: тоол за по-бързо добавяне в директории

дам ще добавя и за ен и за ру :) като ще си избирате :) от опция :)

ам мисля да добавя и опция за добавяне на директории :) от вас :) колегите защото според мен най-бързо и лесно ще стане :) чрез добавяне от потребителите тъй като има списъци с 5-6к директории ен :) ама дали работят и дали си струува добавяне там никой не знае :D
 
От: тоол за по-бързо добавяне в директории

Супер, съобщи ни тук като има напредък и веднага се залавям :)
 
От: тоол за по-бързо добавяне в директории

x110 преглеждания :) 3-ма писали :) ковти
довечера ще добавя ен :) ако някой сподели списък с дирчета :) ще може да се добавя веднага :) иначе същото важи и за руските
 
От: тоол за по-бързо добавяне в директории

този го знам :) но доста не работят :) затова търся списък от някой който си ги е събрал за него си :Д
да сподели

дори и да си е събрал някой днес работят утре не :)
рекламата я направи :)...така че сега може да започнеш със списъците от предприемач/без неработещите/ ..а после да се допълват или aко има опция доволните потребители ще добавят
 
Последно редактирано:
От: тоол за по-бързо добавяне в директории

:)

ем ок добавихги http://freakmedia.eu/dobavigoen.php :) утре или в другиден че ми се приспа сега ще добавя още и ще гледам да едитна всички неработещи :) сега има такива :)
също мисля че един бутон репорт :) за неработещи ще бъде идеален :) който си добавя като види неработеща директория да я съобщи че да може да я махна :) от списъка
аре лека вечер за сега
 
От: тоол за по-бързо добавяне в директории

може ли да се ползва тула вече и за английските директории...или много бързам :)
 
От: тоол за по-бързо добавяне в директории

значи специално за теб :) съм добавил 110 английските директории :)
адреса е http://freakmedia.eu/dobavigoen.php

тях съм ги взел от тук от темата за автоматично одобряване :) списъка на предприемач го чистя в момента от неработещите :) и ще ги добавя и тях :)
 
От: тоол за по-бързо добавяне в директории

не исках да е специално ...малко нахално стана от моя страна но благодаря :) на мен лично тулчето ми допада и се надявам че няма да стане платено един ден :)

за да е по бързо обаче трябват директориите да са такива на които не им се избира първо категорията и да се отварят направо събмит формите и тогава да се избира категория ...обещавам да ти направя такъв списък готов за качване....тези които искат регистрации ги махай и тях ..има избор поне при английските
 
Последно редактирано:
От: тоол за по-бързо добавяне в директории

:) значи този се получи така за да го има :) иначе и аз предпочитам да е направо субмит формата ако влезеш в бг списъка ще видиш че на повечето е избрана тя :)

е ся платен :) недей ми дава такива идей че ще ми се завърти главата и ще се опорочи идеята :)
засега няма да става платен ако стане популярен да се ползва може и да се излъжа да го направя но най вероятно пък тогава всички ще спрат да го ползват :) така че за сега е ей така да го има
по-голяма е вероятноста да пусна платени пакети :) примерно да си поръчаш добавяне в оределен брой сайтове :) надявам се че ще има доста хора който няма да имат време :) да си го добавят сами та ще им го добавям аз ;)
 
От: От: тоол за по-бързо добавяне в директории

Какви са тия подобия на директории бе ?

не се заяждай :)демо е само..

gshopov пращам ти един лист с 30 директорийки за сега само да не се дразни scorpiass от тези
 
Последно редактирано:

Горе