факс до Германия Sedo?

Moko

Well-Known Member
Регистрирах се току-що в Sedo, ама верификацията им е малко странна ... Пратиха ми един .pdf файл и трябва да го принтирам, да го подпиша и да им го пратя или по пощата, или по факс. По пощата ще отнеме двеста години минимум, та смятам да помоля 1 пич да ми го пусне по факса. Имате ли идея колко пари ще струва това удоволствие?
 
От: факс до Германия?

Зависи колко е голям документа ако са няколко страници ще е по скъпо на време се плаща.Преди време пращах не си спомням точно 3-4 страници беше около 5 лева.Препоръчвам ти да отидеш в БТК по големите центрове за плащане извършваха тази услуга.Цената е на минута май.Инфото ми е отпреди 1-2 години.
 
От: факс до Германия?

Една страничка е. Щом в пощата може, още утре ще взема да отида ;-) Благодаря за информацията, приятел ;]
 
От: факс до Германия Sedo?

Човече, сори, че вчера изфирясах без да ти отговоря на въпроса за седо, обаче да ти кажа, също не съм сертифицирал акаунта си все още, т.е. нямаше да мога да помогна много. Приятна почивка! ;)
 
От: факс до Германия Sedo?

Този ПДФ можеш да го сканираш и да им го пратиш електронно като атачмент. Прати го през формата за запитване в сайта им след като се логнеш. Гарантирам, че става.
 
От: От: факс до Германия Sedo?

Този ПДФ можеш да го сканираш и да им го пратиш електронно като атачмент. Прати го през формата за запитване в сайта им след като се логнеш. Гарантирам, че става.

Така и направих (да сканирам, що?) , вътре съм вече, :twisted:.
 
От: факс до Германия Sedo?

edit:
отидох до пощата - 97 стотинки ми струваше факса. Пуснах го към 15:40 и 40 минути по-късно всичко вече е точно и съм сертифициран юзър :Р
Вече съм готов за голямото продаване! :D
 
Последно редактирано:

Горе