„Ексклузив уеб дизайн“ купи за 8,5 милиона лева Дипломатическия клуб „Бояна“

„Ексклузив уеб дизайн“ купи за 8,5 милиона лева Дипломатическия клуб „Бояна“ за по-малко от две години работа, а вие попълвайте дивове във Врътпреса. :D

%D0%99%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%B0%D0%BD%20%D0%99%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%202.jpg
 
От: „Ексклузив уеб дизайн“ купи за 8,5 милиона лева Дипломатическия клуб „Бояна“

Ванеса Тодорова харесва книгата „50 нюанса сиво“, филма White chicks и тв предаванията „Мутра по заместване“ и „Съдби на кръстопът“.

Ако не бяха пропуснали ''софия ден и нощ'', щях да си помисля, че описват племенницата ми, която е на 15. Поредното доказателство, че кифлеенето е печеливша стратегия. Бравос. :D
 
От: „Ексклузив уеб дизайн“ купи за 8,5 милиона лева Дипломатическия клуб „Бояна“

Според източници на Клуб Z зад сделката стои депутатът от ДПС Делян Пеевски.

Към 31 декември 2015 г. „Ексклузив уеб дизайн” разполага с едва 1000 лв. в каса и с това са всичките й активи. Приходите й са 2000 лв., разходите - 1000 лв.

. .
 
От: „Ексклузив уеб дизайн“ купи за 8,5 милиона лева Дипломатическия клуб „Бояна“

Не знам какво толкова се впечатляват някой хора от поставени лица ...
 
От: „Ексклузив уеб дизайн“ купи за 8,5 милиона лева Дипломатическия клуб „Бояна“

Не знам какво толкова се впечатляват някой хора от поставени лица ...

Впечатляваме се, понеже лицата са леееко неуместен избор за такава сделка, ама кво па разбираме ние. ;)

Както беше попитал някой в коментарите под статията: не се ли иска доказване на произхода на парите при такава сделка?
 
От: От: „Ексклузив уеб дизайн“ купи за 8,5 милиона лева Дипломатическия клуб „Бояна“

Впечатляваме се, понеже лицата са леееко неуместен избор за такава сделка, ама кво па разбираме ние. ;)

Както беше попитал някой в коментарите под статията: не се ли иска доказване на произхода на парите при такава сделка?

Именно това 2-рото си е за впечатление как държава нещо не прави както и службите ...
Иначе явно се сменя профилът на поставените лица.
 
От: „Ексклузив уеб дизайн“ купи за 8,5 милиона лева Дипломатическия клуб „Бояна“

Чиста перачка, ако им погледнете проектите - това са страници от техният сайт с еднакъв дизайн и 1 сменена картинка.
А въпросните фирми - имат си собствени сайтове, който нямат нищо общо с тея...
пп: използват JOOMLA с готов дизайн...
 
От: „Ексклузив уеб дизайн“ купи за 8,5 милиона лева Дипломатическия клуб „Бояна“

в "предприемачески" форум, а толкова ниско ниво на завист.
Имат пари и контакти хората - купуват. Вас какво ви интересува? Може да претендирате ако са ви попречили да се явите на търга.. уж апетитен имот - а се е явила една фирма.
Айде стига глупости... да не мислите, че се избиват да купуват някакви съборетини? вие ако имахте тези пари и купите имота няма да може да си върнете парите никога - ако ще и мол да направите
 
От: „Ексклузив уеб дизайн“ купи за 8,5 милиона лева Дипломатическия клуб „Бояна“

Чиста перачка

Още един разбирач :D може ли да споделиш и дали цената е нормална.
Защото ако переш пари, едва ли ще искаш да привличаш медийно внимание със суми които будят съмнение
още ПО-МАЛКО когато използват такива подставени лица!

Мисля, че конспиративните филми и сериали които гледате са ви дошли в повече (Гледате ли сериали през свободното време? - три страници вече) :) по ЦЯЛ свят простолюдието се "възмушава" как "лошите" хора с много пари купуват имоти за "жълти" стотинки ПЪК! :lol:
 
От: От: „Ексклузив уеб дизайн“ купи за 8,5 милиона лева Дипломатическия клуб „Бояна“

в "предприемачески" форум, а толкова ниско ниво на завист.
Имат пари и контакти хората - купуват. Вас какво ви интересува? Може да претендирате ако са ви попречили да се явите на търга.. уж апетитен имот - а се е явила една фирма.
Айде стига глупости... да не мислите, че се избиват да купуват някакви съборетини? вие ако имахте тези пари и купите имота няма да може да си върнете парите никога - ако ще и мол да направите

Доживях, когато се възмущаваш от шуробаджанащината, корупцията и престъпните схеми в ДЪржавата, да ти кажат, че "завиждаш" :shock::clap:

100% с имот 7.5 дка на пъпа на София, няма да можеш да си върнеш смешните 658 870 лв. (90лв. на м2)!!! Толквоа е един мезонет до НДК... :lol:

Ейй, не е лесно да си прост нихилист :)
 
От: „Ексклузив уеб дизайн“ купи за 8,5 милиона лева Дипломатическия клуб „Бояна“

Ми що го не купи бе :D при един добър бизнес план и имот на "пъпа" на софия ще ти отпуснат кредит.
аз говоря за "дипломатическия" клуб. Иначе за онази сграда - да, и 600к няма да може да си върнеш през половиния живот :) за да купиш нещо такова, въобще не трябва да мислиш за "връщане".
все едно да си купиш посочения от теб мезонет и да си правиш мишкарски сметки как от наем ще си върнеш парите след 30-40 години :D

п.п. какво стана с твоя имот?
 
От: „Ексклузив уеб дизайн“ купи за 8,5 милиона лева Дипломатическия клуб „Бояна“

То не е въпроса, кой го е купил, а че се ощетява хазната. Ако толко не могат да го продадат на пазарна цена целия имот - да го бяха разпарчетосалит - щеше да бъде изкупен на цена 30 пъти по-висока от тази.

Иначе за тия млади милионери не знам кво да кажа... браво може би? :)
 
От: От: „Ексклузив уеб дизайн“ купи за 8,5 милиона лева Дипломатическия клуб „Бояна“

Имат пари и контакти хората - купуват.

Точно, ако знаете колко има като тия познават точните хора и сега са добре, хора с основно образование носят джобни пари по половин милион ходиш им се молиш да ти дадат една стотинка повече, вече не ми прави впечатление като прочета подобна статия
 
От: „Ексклузив уеб дизайн“ купи за 8,5 милиона лева Дипломатическия клуб „Бояна“

а че се ощетява хазната.

айде пак :lol:

Досега е носил на държавата точно нула и в центъра на София е стояла тази язва.

"Това е един от примерите, по които трябва да се отпушват подобни язви в центъра на столицата за да има нормален инвеститорски интерес", каза още Пенев. Той предполага, че новият собственик ще предприеме действия по придобиване на останалата част от сградния фонд, които били нормални търговски операции.

може да променим малко хода на темата за да се различим от секцията коментари на сайтове като Блиц и ПИК като все един от коментиращите кажем какво бихме направили с една такава съборетина и как ще си върнем милионите отишли за купуване на земята, на останалите имоти върху нея, на други такси, данъци, строеж/събаряне (ако ще се прави) и т.н.
 
От: „Ексклузив уеб дизайн“ купи за 8,5 милиона лева Дипломатическия клуб „Бояна“

Държавата проспа КТБ та камо ли някакви смешни пари ще забележат . Тия служители на държавни службички си пият кафетата и правят секс по канцелариите ,да не мислите че им пука за бандитите.
 
От: „Ексклузив уеб дизайн“ купи за 8,5 милиона лева Дипломатическия клуб „Бояна“

Тъпа българска работа, http://www.mediapool.bg/koi-si-kupi-diplomaticheskiya-klub-boyana-news253867.html ето още четиво. Утре ще дойде някой циганин с 1 лев капитал фирма от вчера и ще си купи НДК без проблеми.

@Nortrant - казваш, че горните постове хората им завиждали, едва ли и завиждат, а пък ти казваш защо не са се явили - че ти дори и да имаш парите, такива "търгове" не се печелят, те се дават.
 
От: От: „Ексклузив уеб дизайн“ купи за 8,5 милиона лева Дипломатическия клуб „Бояна“

такива "търгове" не се печелят, те се дават.

Ти ако имаш парите, това (че се "давали") няма да е проблем :wink:
Аз не съм чул един с пари да писка по форумите и коментарите под новините за това, че търгът бил даден на друг.
Имало е още две фирми - явно и те са имали пари (щом са внесли 2 млн. депозит) - не съм чул да се оплакват... днес са загубили, утре ще спечелят - нали имат парите?

Аз проблем не виждам. Боко тиквата се занимава със запустял имот който и за 10 млн. да се беше продал - нямаше да има никаква разлика за обикновения човек. Без пари да се дават имотите само и само да идва бизнес.
 
От: „Ексклузив уеб дизайн“ купи за 8,5 милиона лева Дипломатическия клуб „Бояна“

Как така не виждаш проблем? Очевадно е, че тези не разполагат със свои пари.
 
От: „Ексклузив уеб дизайн“ купи за 8,5 милиона лева Дипломатическия клуб „Бояна“

Очевидно е и че когато ти наемеш 100 човека да работят за теб, ти не разполагаш със собствени 800 човекочаса дневно :wink: Какво значение има че не са техни?
Нали не са си ги напечатили. Все някой ги е изкарал.
 

Горе